Conversation Between Brakir and JANEZ L

10 Sporočila obiskovalcev

  1. Kuga je zej?
  2. No pridn Brakirčk. Sam lepo devi pa gnar služ, pa za kko flinto našpari, pa spet mau po forumu začni pisart!!! Na nutrijo pa z veselm!!!
  3. A si še pr Sintal??? Japs resnica je bridka, sam kukr t je Breza zapisava...zej se pa nehi vekat, pa gremo naprej!!!
  4. A tk je to...za deu nč ne vemo, govort s pa čist jenu, to smo pa porajtal...
  5. A zakuga? Zato k si še zmer u ilegal! Zej je pa že dost cajta pretekl, da uhka spet začneš sodelvat...al povedan drgač, nehi se kujat!!!
  6. Nč zgleda da si kaput...
  7. Kuga je zej??? A s umru???
  8. Pa še neči ti povem, da če b pred enmu mescam gobc stegnu, pa puvedu kuko pa kaj je t garantiram, da bi mu du dons zlt pesjak postavlen, k bi na forum akcijo sprožu, pa vrjem da b marskir z veselom pomagu, sej ne usi k eni so bumbarji, ampak večina pa, od moderatorsko- administratorske ekipe pa gvišn usi!!! Sam gobc b mogu stegnt, pa popravic povedat, pa pokesat se pa ne met psa na četn, ap je8emti boga isusa sm prov besn nate, pa še študiram kuga bo... Se moram najprej uhladit, sam bo pa trajal, da s boš zaupanje nazaj povrnu, če boš sploh še eno prložnost dobu...
  9. Matr ti vola! A veš, da si me tok razučaru k še nben! Ne mi zej filozofirat, pa se izgovarjat na ne vem kuga! Veš da maš Prjatle, če se ti pa ne da na njih obrnt, pa po pravic povedat kuko pa kaj, t pa jest tut ne morm pomagat!!! Žal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!11
  10. Kaj je zdej, a si umru al kaj? Matr kej napiš, pa nutrije, pa poharija!
Prikaz sporočil obiskovalcev