PDA

View Full Version : Strelišče v Vipavi



Farty
4. June 2008, 17:34
No, novica sveža iz peči...

http://www.siol.net/slovenija/novice/2008/06/strelisce.aspx

Končno!

LP

janez valentic
4. June 2008, 17:54
Super.

A potem lahko v kratkem pričakujemo kakšen tečaj lovskega streljanja na daljše razdalje (100 - 400 m) s tarčami divjadi in najmanj 1:3 razmerjem med inštruktorji in tečajniki?

Franc
4. June 2008, 21:31
Kako to misliš Janez V.,kdor izgubi da za 3x pivo,je to 1:3??

ricmnc
3. July 2008, 16:00
lep pozdrav!
je ze sel kateri od vas pogledat kako je na streliscu?
zanimal me je urnik in cena strelisca.
za vsa informacije, hvala

JAKAJEŽ
4. July 2008, 08:34
Če prav razumem je to vojaško strelišče in mislim,da bo na tem strelišču bolj malo navadnih smrtnikov,saj tako je bilo tudi v jugi,kjer navadni smrtniki niso imeli kaj iskati na streliščih jugo vojske.tako,da je veselje najbrž peuranjeno.
Ima pa strelska družina Dolič strelišče na 300m,kjer se da tudi probat svoje sposobnosti,saj 16.08.2008 organizirajo odprto tekmo v kombinaciji(MK-KARABIN).
Mogoče sem zašel od teme,pa bo šef že oprostil.

lp

ZR7
4. July 2008, 09:56
...
Ima pa strelska družina Dolič strelišče na 300m,kjer se da tudi probat svoje sposobnosti,saj 16.08.2008 organizirajo odprto tekmo v kombinaciji (MK-KARABIN).
Mogoče sem zašel od teme,pa bo šef že oprostil...

Samo če tekmo vpišeš v koledar!:icon_twisted:, mogoče celo zrihtaš vabilni članek, da ga objavimo na straneh.

ricmnc
2. September 2008, 12:44
je kaj novosti o streliscu v mlakah?
za vse info, hvala

pmarijan
7. September 2008, 11:03
Koliko jaz spremljam koledar tekem v natančnem streljanju vidim, da se Mlake že uporabljajo za prirejanje civilnih tekem (sicer pod okriljem enega in istega org., pa vendar):

http://www.strelec.si/forum/viewforum.php?f=1

grizly
7. September 2008, 22:05
20 septembra je tekma (velik kaliber) na Mlakah ne vem pa kdo to organizira.
Zacne se pa ob 10 zjutri.

lp

karel
22. May 2009, 14:37
Upam, da je še aktualno.

Strelska in tudi druga društva, lahko pisno zaprosijo za termine treningov na tem strelišču.
V pisnem odgovoru dobijo razpored ( popoldanske ure med tednom ). Uporaba strelišča je brezplačna, le reda se je potrebno držati ( to pa ni težko ).

tinko balinko
22. May 2009, 14:49
ja karel res je se je aktualno.lahko tudi skupina strelcev dobijo trmim in streljajo.najvecja razdalja je 300.
o ceni pa nevem se bom pa pozanimal ce kdo ve od nasih in vam javim.:icon_smile:

karel
22. May 2009, 14:56
tinko balinko - verjetno me nisi razumel.
Jaz sem namreč podal informacijo, ki je že preverjena in se dejanja tudi izvajajo.

tinko balinko
22. May 2009, 22:32
karel a ves koliko je mogoce cena za najem.ali se to placa na uro uporabe,imas kake informacije o tem....

Kolovski
23. May 2009, 01:52
Tinko balinko a se ti zaje8avaš al resno misliš? Preber si nekaj postov nazaj, kjer ti nazorno piše, da je
Uporaba strelišča je brezplačna, le reda se je potrebno držati....

Tako da, če se najaviš prej, je vse BREZPLAČNO....

S to objavo, da sem ti razjasnil sledeče, boš v bodoče dal za pivo Karelu in meni:icon_lol::icon_lol:

karel
23. May 2009, 07:12
"... boš v bodoče dal za pivo Karelu in meni:icon_lol::icon_lol:"
Točno tako! Jaz bi se odločil za tisto, z lovskim motivom...:icon_lol:

tinko balinko
23. May 2009, 10:03
ja tocno ja spregledal sem oprostita.nesmeta piva ker skoduje zdravju,dobita pa vodooooo:icon_lol::icon_lol::icon_arrow::beer::bee r:

karel
23. May 2009, 16:17
"ja tocno ja spregledal sem oprostita.nesmeta piva ker skoduje zdravju,dobita pa vodooooo:icon_lol::icon_lol::icon_arrow::beer::bee r:"
Izgleda, da ti res ne smeš piti piva , ker ti omenjena voooda že zelo škodi!!...V bodoče pa bodi previden... :icon_lol: