PDA

View Full Version : Testi lovske zakonodaje



gagy
20. May 2008, 16:11
LP!

Sem član lovske družine Podbočje in pred kratkim smo imeli v Krškem teste iz lovske zakonodaje. Zanima me kako pridem do rezultatov teh testov, ker smo pisali teste že pred dvema tednoma. Če mogoče kdo ve kje so objavljeni, bi bil zelo hvaležen. :) :icon_biggrin: Skupne rezultate bi lahko tudi objavli v tej temi, da bi si vsak lahko pogledal.

LP!

Ganges
20. May 2008, 16:21
Kaj pa je to? Kaki so to testi?

lp

gagy
20. May 2008, 17:19
To pišeš teste, ki vsebujejo vprašanja o lovski zakonodaji...moraš poznat lovske listine, nekaj zakonov pa tak...pišeš približno 20 min. pod nadzorom...maš za obkrožvat, pa neki tut za pisat...to moraš nardit kot pripravnik.

LP!

Ganges
20. May 2008, 18:08
Aja tako pa ja. To je torej zaključni izpit iz zakonodaje ko si pripravnik. Sem mislil, da kaki testi za že izprašane lovce. Če pa boš želel dobiti te podatke pa boš moral kar pri ZLD kjer si opravljal vprašati ali pa če je še kdo iz tvoje generacije član foruma, da ti pove ali je opravil. Drugače ti podatki niso nikoli javno objavljeni. Mogoče objavijo koliko jih je procentualno opravilo izpit pa še to šele proti koncu leta v lovcu, po imenih pa nič.

lp

gagy
20. May 2008, 20:58
Aha:icon_biggrin:, najlepša hvala...bom se obrnil potem na prave ljudi, ker so rekli, da naj bi bilo znano že po prvem tednu...sigurno so rezultati samo ne vem še kje...Hvala vseeno!

LP!