PDA

View Full Version : Lovski tabori



rahowc
3. March 2008, 23:04
Zanima me če obstajajo kaksni lovski tabori to sem zasledil v enemu lovcu.
Ali je to mogoče?:icon_smile:

Polanac
15. March 2008, 22:04
Zanimiva tema.
Odvisno je od tega, kaj se naj bi na taboru dogajalo. Mislim pa da je vse mogoče,
če naredimo pravi program, bi sodeloval tudi jaz.

Brakir
30. July 2008, 17:44
Ti fantje zdle sam mau naletu na tole temo...Kaj mislte če bi pobral nekej zainteresiranih otrok pa jih za ene 2 dni pelal u hosto al pa polhat, d mal kej zvejo o lovu pa tko....Mislm d bi blo za marskerga tio kr nepozabn doživetje!

JANEZ L
30. July 2008, 17:58
Lp!

Brakir če se to organizra kot tabor vse urdno, kar mora biti je to toliko sitnosti, da je kaj. Reševalci, varnostniki... Poskusite v tvoji ld če je volja, kot mi že prakticiramo vrsto let, da v okviru osnovnošolskega biološkega krožka polharimo, opazujemo divjad, sledi...

Lovski zdravo
Janez L

Brakir
30. July 2008, 23:14
Jebela verjamem da potegne za sabo kup birokracije in pa ostalih stvari ja.... ja maš prou, ideja je dobra, bomk malo povrtal kaj se da naredit da eni otroc vidjo, da ni ves svet v računalniku, tko k eni misljo!

mišica
30. July 2008, 23:48
No evo jaz sem se pa ravno vrnil s srečanja s skavti, ki se potikajo po Notranjskem. Me je eden od vodnikov prosil, če bi jim lahko malo našo jago predstavil. Smo se tako zadebatiral, da so se potem odločili, da grejo kar brez večerje spat.
Je bilo pa kar zanimivo, tudi zame, saj sem pričakoval kako "provokativno" vprašanje. Mislim in to mi je potrdil tudi eden od vodnikov, da so kar požirali kar sem jim povedal in da so prvič sploh koga poslušali odkar se "potepajo".
Imajo pa pozitiven odnos do lovcev, ni bilo niti enega, ki bi bil kakorkoli "proti" nam.
No sedaj sem že na malo starejše prešel, do sedaj sem samo po vrtcih in prvem razredu OŠ hodil in predstavljal naše delo in naša prizadevanja.
Seveda jih je pa najbolj zanimalo vse kar se medveda tiče, ker se trenutno nahajajo na njegovem področju.
Zanimivo je pa bilo, ko je med našim pogovorom srnjak srno prigonil v našo neposredno bližino in sta kar nekaj krogov naredila vpričo nas.

JANEZ L
31. July 2008, 11:03
Lp!

No tudi ta način je super kot si zapisal Mišica. Saj sem pravkar enemu odgovoril, ki se je zanimal za lovske delavnice na njihovem taboru, da se bomo dogovorili. Je res lepo slišati ali prebrati, da smo lovci kljub vsej negativni propagandi in samopropagandi še vedno željeni predavatelji...

Lovski zdravo
Janez L

De_Tomaso
4. August 2008, 19:35
Sam sem delal vrsto let pri tabornikih in ni bilo tabora, ko nismo imeli na taboru tudi lovca in spoznavali lovstvo. Enako na zimovanjih na Pohorju, kjer sem prav tako vedno poskrbel, da smo imeli obisk lovca in ogled krmišča, sledi in tako naprej.


Z mladimi bo treba v vsakem primeru, če želimo, da nas bi družba sprejemala tako kot bi bilo prav.