PDA

View Full Version : Videoteka z lovsko tematiko



Ganges
3. March 2008, 13:38
Torej v tej temi bom urejal seznam DVD-jev, CD-jev, kaset,... z lovsko tematiko. To bi naj bili nekako posnetki lova, narave, divjadi, ostalih živali, opreme,... ki bi jih uporabniki želeli posoditi, prodati ali menjati z drugimi. O presnemavanju tukaj ni besede, ker je to kršenje avtorskih pravic. Za vse podrobnosti se glede na seznam kasneje uporabniki dokončno zmenijo preko zasebnih sporočil.

Ganges
3. March 2008, 13:39
Tukaj bomo nizali uporabnike, ki take posnetke imajo v lasti in pa seznam posnetkov pri vsakem uporabniku posebej. Želenega uporabnika za nadaljnje informacije kontaktirajte preko zasebnega sporočila kjer se dogovorita vse podrobnosti. Tukaj sporočajte kaj imate jaz pa bom dopolnjeval seznam in brisal ostale poste. Navedeno bo uporabniško ime za njim pa seznam videov. Veselo na delo :icon_biggrin:

Gebirgsjaeger:

Drejc:

Pumpa:

pumpa
9. March 2008, 23:34
pumpa ma nekaj kom

Ganges
10. March 2008, 08:37
Fajn bi bilo, če seznam dopolnite z naslovi, ki jih bom potem jaz dodal v prvi post zraven imena člana. Recimo Lov na prašiče 1, Lov na prašiče 2,... da točno vemo kaj kdo ima.

lp

janez valentic
10. June 2008, 13:09
Verjetno bo šlo malce mimo.
Pred kakima 2 letoma sem gledal dokumentarec o lovu na kite na Norveškem. Kvote so točno določene, na ladji s koncesijo je uradnik z Ministrstva za okolje, ki nadzoruje potek lova in humanost lovljenja. Lovijo le ne-ogrožene vrste. Sam lov in zadetek kita s harpuno, pa se v golih osnovah lovljenja plena ne razlikuje kaj dosti od lova na _____ (vstavi svoj priljubljen plen).
Preden kimaš z množico, se je dobro pozanimati o stvareh in dobiti realno sliko z vsaj dveh nasprotujočih se skupin. Na žalost delo, ki bi ga morali opravljati novinarji ostane na plečah kritičnega posameznika.
Prepoved lova na kite ... juhuhu.
Prepoved lova na slone...juhuhu.
Prepoved lova.

ZR7
10. June 2008, 13:22
Tema je "Videoteka z lovsko tematiko"!
Predhodne neskladne poste (2) sem izbrisal. ker sta bila brezvsebinska in neskladna z naslovom teme.

Če gre res za to kar sumim in mi je s svojim razmišljanjem in odgovorom potrdil tudi Janez V., pa tole:

Pravila foruma jasno nakazujejo, da tu ni mesta za nasprotnike lova in vege sceno. Na spletu je dovolj prostora tudi za njih, a tu ne!

Naprej prosim v skladu s tematiko!

Admin

bogoslav
10. June 2008, 13:25
Ampak naslov je videoteka z lovsko tematiko in slike ki sem jih prej objavil so zelo zanimive, zakaj brisati?

ZR7
10. June 2008, 14:19
Ampak naslov je videoteka z lovsko tematiko in slike ki sem jih prej objavil so zelo zanimive, zakaj brisati?

Video, lov.

Torej ne slike, ribolov. No ja ne gre ravno za ribe, a vseeno ne gre za lovno divjad.

Ne bo pa nič narobe, če se take vsebine pojavijo v kategorijah "Okolje" ali "Mimo vrste".

LP

bogoslav
10. June 2008, 18:07
Aja video ni slika, ja pa res :icon_wink: potem grem lahko s slikami drugam :icon_smile: