PDA

View Full Version : Daljnogled zeiss 7 x 42 T* FL Victory



rtvcokan
30. January 2008, 15:57
lep pozdrav ima kdo mogoče ta dvogled in ko je zadovoljen stem dvogledu ,namreč namen mam da si ga kupim ,cena pa zelo visoka vendar dobim popust tako da ga dobim za 1100 eur

kuje
30. January 2008, 16:33
Cena je dobra!Ta dvogled spada v kategorijo z Swarovski EL.Če nisi totalni privrženec nočnega čakanja na prašiče boš s tem dvogledom super zadovoljen!Sam imam Swaro EL 8,5X42 in sem s to kombinacijo zelo zadovojen.Sem pred tem nosil Zeiss Classic 8X65 BGAT in ti povem,da je razlika v trdem mraku zelo majhna.Občutiš pa razliko na zalazu,kjer šlepaš pol kilograma okrog vratu manj.Ti novi dvogledi X42 od firm Swarovski,Zeiss,Leica so res super univerzalno uporabni.Meni ni žal,da ga imam!Lp.

rtvcokan
31. January 2008, 09:24
hvala za odgovor,če računam da bom jagal še naslednji 50 let!,če mi bo diana naklonjena potem še cena ni pretirana ,dober pogled

denis jež
3. April 2008, 15:05
Živjo!
Jst mam zeiss 8x42 T FL in se ne kesam niti ze en cent k sm ga dal zanj odlična vidljivost v mraku in majhna teža
Lp

rtvcokan
3. April 2008, 16:33
ko sem ga dobil,sem videl kaj je zeiss samo na ceno ne smem pomislit

denis jež
3. April 2008, 22:42
Živjo
Vsi se zgražajo nad visoko ceno zeissa sam zeissa kupiš enkrat v življenju nekatere znamke pa ne vem če ti bodo uspešno služile celo življenje to mi je že marsikateri lovec povedal k je mel prej slabše znamke potem pa je kupil zeissa
lp

rtvcokan
4. April 2008, 11:13
saj zato sem si ga kupil ,prej sem samo denar metal skozi okno ,zdaj pa sem si ga kupil, in upam da bom imel mir ,lovski pozdrav