PDA

View Full Version : driling



majamagajne@hotmail.com
13. January 2008, 13:49
ali kdo uporablja driling in kako je zadovoljen znjim.

mprimoz
13. January 2008, 17:49
Jaz mam driling 16/16,7x65R od začetka lovskega staža in ga ne menjam za nobeno drugo puško. Pri nas imamo v lovišču zelo raznoliko divjad(od zajca do jelena, gamsa, prašiča in muflona) in menim, da je to optimalna izbira za takšno lovišče. Jaz osebno sem z drilingom prezadovoljen, tako s kroglo kot tudi s šibrami. :icon_wink:

mišica
13. January 2008, 22:15
Jaz sem še eden zadovoljen uporabnik, pa sem prej samo s karabinom jagal.

andrej win
13. January 2008, 22:18
Jaz osebno sem z drilingom prezadovoljen, tako s kroglo kot tudi s šibrami....


Tudi jaz se popolnoma strinjam z tvojo trditvijo primoz! ceprav najvec jagam s svojim cehom(karabinom),si pa vcasih vendarle sposodim ocetov suhlov driling,ki je pa res zelo uporabna zadeva,sploh za take pogone,kje neves,ali ti bo zajec skocil pod noge,al bojo "črnuhi" iz za grma prhromel!

Super uporabna zadevca!!!

majamagajne@hotmail.com
14. January 2008, 14:58
imam se eno uprasanje kateri proizvajalec je hermes?

majamagajne@hotmail.com
16. April 2008, 19:59
no sedaj bom pa se jaz povedal o drilingu.jaz sem ga dobil od od pokojnega oceta ki ga je naredil celega stari oce in to v soji hisi. tako da sem zelo zadovoljen da ga imam moznost uporabljat.:icon_biggrin:

toncybrak
16. April 2008, 21:01
tudi jaz imam to sreco da lahko uporablajm driling(kaliber 7x65R-16/16)!imam ga dobro leto in sem z njim prezadovoljen!kupil sem rabljenga,wendar je bil zelo malo v uporabi ampak skrbno ciscen in čuvan!kroglo in šibre nese odlicno,se posebej z levo cevjo šibre!to je zelo odlicna kombinacija in ga tudi jaz ne menjam,saj mi je prevec pri srcu! puska 1A
LP