PDA

View Full Version : Formula 1



ZR7
21. December 2007, 19:10
http://24ur.com/naslovnica/novice/motosport/formula1/20071218_3112963.php

Vozniku Formule 1, Lewisu Hamiltonu, so zaradi prehitre vožnje na francoski avtocesti odvzeli vozniško dovoljenje

Upss, sorry, izbrisal sem prvi post teme, ne vedoč, da to pripelje do izbrisa celotne teme.

orlova6
24. March 2008, 19:49
No pa se je začelo, nihče več ne komentira dejanj iz sveta F1.
Sem mislil, da bo veper kaj napisal, pa vidim, da ima z kidanjem snega precej preglavic in časa, tako, da se bom kar jaz oglasil.

Res v prvi dirki je imel ferrari smolo na pretek, sedaj v drugi tekmi pa smo že dokazali razmerje napram ostali, predvsem proti "črnuhu" , ki niti blizu ni bil.
Massa je malo zaletav letos, ker je hotel takoj dokazati, da bi sedaj mogoče bil on številka ena pri ferrariju, ampak se bo moral še sprijazniti z dejstvom, da Kimi je pač Kimi. Ga bodo pa sedaj malo postavili na realna tla, tako, da naslednjič bosta stala oba ferrarija na stopničkah. Tudi letos pričakujem dvoboj na "nož", čeprav nam rdečim ostane rezina, ostalim pa le leseni del.

Veper v mojem imenu čestitke nam rdečim, pa upam, da si se sedaj spočil od kidanja.

Veper
6. April 2008, 18:46
Danes je že tako,da je vse popolnoma rdečeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee in prav je tako. Prav je tudi,da je BMW na tretjem in četrtem mestu. In nikakor ni prav,da je Mercedes na petem in trinajstem,ker si zaslužijo najmanj devetnajsto in dvajseto!:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted ::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::

capek
6. April 2008, 20:02
Bravo veper, veš da tako kot si ti srečen, sem jaz nesrečen, ni še konec sezone se je šele začela, spomni se prve dirke.

kuje
6. April 2008, 20:27
Forza Ferrari!!!

Franc
7. April 2008, 08:00
Se pozna,da so "Lojzu H.",odvzeli vozniško,ker ga je tako lomil-škoda za mercedes,dobro za ferrari!
Ali pa so pustili ferrariju malo veselja???

Veper
11. May 2008, 16:05
Počasi bo treba gledat vsako drugo dirko,ker RDEČIIIIIIIIIIIII ZMEREJ ZMAGAAAAAAA- ha ha ha ha ha ha ha h aha ha ha ha aba h gh ui9h?p9816:limona:

lunj
11. May 2008, 18:40
Rdeči so bli zmeraj ta bol, a šport, a politika:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Veper
12. May 2008, 15:35
Ja Lunj nekako takole ane MI SMO TITOVI , FERARRI JE NAŠ:icon_twisted:

Franc
12. May 2008, 22:49
Samo da pri mercedesu dajo, od zetorja mašino notri,potem boste pa videli!

Veper
13. May 2008, 14:30
Ja ja još da mu je motorče od Fapče bio bi Kingče na putkata:icon_lol::icon_twisted:

Veper
23. June 2008, 10:48
Ponovno je vse rdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeččččččččeeeeeeeeeeeeeee:ico n_lol:Pa četudi brez izpuha jo ferrari dobro skuha aaaaaaa:icon_lol::icon_lol::limona:

De_Tomaso
23. June 2008, 11:22
Postaja že skoraj nezanimivo, ker so v rdeči kobilarni spet korak pred ostalimi. Toliko kot so mi njihovi avtomobili in filozofija gradnje, ki se razlikuje od vseh ostalih proizvajalcev, všeč, toliko mi ni všeč to njihovo monotono zmagovanje v F1.


Pa tudi nasploh se mi zdi bolj zanimivo gledat v živo kake F430 ali F360 drveti v Monzi kot pa F1, ki nima več nobene povezave z bilokakim normalnim prevoznim sredstvom (caparo T1 odštejmo).

Veper
2. November 2008, 19:55
Tale Hamilton je pa res srečko ampak spoznal pa je,da je vetel boljši od njega v slabšem avtu in da je Masa veliko boljši od njega predvsem pa sem vesel,da je Ferarri svetovni konstruktorskiprvak in to je zame edino pomembno.

Veper
2. November 2008, 19:58
Pa še tole,Glog pa naj gre raje sadit rožice kot pa da vozi F1 dirkalnik.

Brakir
2. November 2008, 21:06
Avto mamo vrhunski, le še malo več sreče drugo sezono pa bo spet na prestoluz Ferrari!!!!!!!!!!!

Forza Ferrari!!!:icon_wink:

Hubertus
2. November 2008, 21:25
Rdeč avto je lahko samo za gasilce, ne pa za svetovnega prvaka...:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Brakir
2. November 2008, 22:10
Hubi, zanimivo, ker so pri nas SIVI smetarski kamioni....:icon_lol::icon_twisted:

Uribobo
2. November 2008, 22:48
Pa še tole,Glog pa naj gre raje sadit rožice kot pa da vozi F1 dirkalnik.

Glock je bil še na gumah za suho stezo, zato je vozil tako počasi.

dolgin
3. November 2008, 10:34
Rdeč avto je lahko samo za gasilce, ne pa za svetovnega prvaka...:icon_lol::icon_lol::icon_lol:


Ja pa kva še! Tle je mel un bimbo samo srečo,da se mu je Glock:icon_lol: umaknil in ga spustil predse,bohved kolk so mu dal zato! Ferrari je še zmerej zakon,to je dokazal že nebrojkrat!!!!!

lp

zajec
4. November 2008, 06:47
Kaj jokate sicer sam navijam za ferari sm sem bil bolj srečen da je hamiju uspelo,ker zadnjo sem navijal zanj,naj zmaga boljši in tisti ki ima več sreče,sej je lani ravno zaradi sreče izgubil.Dajmo ferari in dajmo Hami!

torro
4. November 2008, 16:09
Če bo ( verjetno ) ameriški predsednik črn, je pa ja tudi prvak F1 lahko.:icon_twisted:

Veper
29. March 2009, 09:58
Naj kdo prosim prepove Miranu Ališiču komentiranje F1 saj ne dosega niti najmanjših osnovnih kvalitet ki jih komentator potrebuje za uspešno delo. Mogoče bi bil pogojno dovolj dober za komentiranje cvetljičnih razstav.:icon_evil:

Kar se tiče Ferrarija pa tokrat me je razočaral ampak ni važno bo v bodoče bolje.

zajec
29. March 2009, 11:20
JESSS zmagal smo!

n44p.
29. March 2009, 13:13
Škoda za Hamiltona..:icon_sad:

tinko balinko
29. March 2009, 14:54
Kaj smo nardil,onim kocijam od ferrarije joj joj:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

denis jež
31. March 2009, 12:15
živjo
Italijan ni vojak in fiat ni avto :D
lp

tinko balinko
31. March 2009, 13:14
denis jez bravo.a ves kako pravjo italjano-MODERNI CIGANI.In mislim da se ne motijo:icon_biggrin::icon_biggrin:

Veper
31. March 2009, 16:17
Naš trenutek prihaja ,prihaja naš čas ,govori pesem in kmalu tudi dejstva. Forzza ferrariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii:icon_lol:

tinko balinko
31. March 2009, 21:05
veper zacetek je fenomenalen o forza ferarriju ni ne duha ne sluha vozi se med zadnjimi hehe.Naslednja dirka bo pokazala koliko je ferarrija v hlacah.Sicer sem pristas Renaulta drugace je pa zazno da NE zmaga ferarri:icon_biggrin::icon_biggrin:

Brlogar
31. March 2009, 22:30
Naj kdo prosim prepove Miranu Ališiču komentiranje F1 saj ne dosega niti najmanjših osnovnih kvalitet ki jih komentator potrebuje za uspešno delo. Mogoče bi bil pogojno dovolj dober za komentiranje cvetljičnih razstav.:icon_evil:

Kar se tiče Ferrarija pa tokrat me je razočaral ampak ni važno bo v bodoče bolje.

Se strinjam glede Ferrarija in glede Ališiča. Men gre tako na kozl... da rajši gledam na HTV2, kjer sta dva kul komentatorja.

Pri nas je bil najboljši komentator legendarni Niko Mihelič

mišica
3. April 2009, 20:49
http://24ur.com/sport/f1/hamiltonu-grozi-izkljucitev-iz-prvenstva.html

Veper
4. April 2009, 10:36
Ja ni kaj dodati :icon_redface:

tinko balinko
5. April 2009, 14:12
Veper a je treba sploh kej recit na danasnjo dirko in na rdeco barvo:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::ic on_biggrin:

zajec
6. April 2009, 12:19
Brown GP go,go!

Uribobo
16. April 2009, 10:28
Stvar rešena.

http://f1.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=15453