PDA

View Full Version : Nespoštovanje sklepov občnega zbora LZS



ZR7
18. December 2007, 20:35
v v v v v

OZ LZS je v Mariboru 25.11.2006 sklenil, da morajo biti nova Pravila LZS sprejeta na naslednjem OZ LZS, najkasneje čez 3 mesece. Ker je 25. februarja 2007 že poteklo tri mesece, ki jih je določil OZ, sklica novega OZ pa še ni na vidiku sprašujem za vašo napoved, kdaj bo OZ LZS sprejel veljavna in z zakonom usklajena Pravila LZS, ki bodo sposobna za potrditev na UE Ljubljana.
:D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

Ja dragi R&R kako pa naj jih Občni zbor LZS sprejme, ko pa javna razprava še vedno ni zaključena. Naša LD še vse do danes 08.03.2007 ni na prav nobenem organu obravnavala ne Pravil in Pravilnika, čeprav so člani že najmanj dvakrat javno spraševali kje so materiali in zakaj se ne obravnavajo. Naša LD je članica ZLD in bi tako morala prejeti navedene materiale in jih imeti možnost obravnavati ter podati tudi svoje predloge in izraziti svoja mnenja glede predlaganih rešitev.
Tudi, če bo kdo sklical OZ LZS in sprejel te akte, bo to nelegalen in nelegitimen ter pravno hudi sporen način funkcioniranja LZS, ki bo seveda moral svoj epilog dobiti kje izven organizacije.

V moji LD ni bilo nobene omembe na to tematiko.

R&R pozabil si dodati možnost NIKOLI. Vsaj ta ekipa nikoli ne bo zadeve speljala pravočasno ali pa pravilno po zakonu saj enostavno niso sposobni. :twisted:

Bo, bo, Veper, enkrat bo, samo če ne bo prepozno.


So za zanimivi rezultati, trenutno je kar izenačeno na treh odgovorih. očitno bo zamuda več kot tri mesece, pa vse do 9 mesecev. Tako kažejo vaši odgovori. Ali kot bi rekli politiki, volilci imajo vedno prav.

V vodstvo prehaja odgovor 3-6 mesecev zamude. Ali bo res samo toliko? Zavedati se je potrebno, da morajo biti pravila njaprej sprejeta, nato pa še registrirana, če ne bodo registrirana potem bo potrebno ponovno sklicati občni zbor in jih popraviti. Ha, postopki se lahko še vlečejo.

Fantje ne morete iz svoje kože. Kaj ?? Še nadalje brcate v mrtvo truplo. Smrad pa je vse hujši.

Na,jaz sem glasoval za opcijo nad 12 mescev! Pa sej tako tudi bo! Ker sicer niso sposobni ničesar dobrega (to so že dokazali), ves čas se samo kitijo s prejšnjim delom in kritizirajo tistih nekaj napak prejšnje oblasti (po sistemu - vsega je kriva prejšnja vlada.....) .