PDA

View Full Version : pes in dopust



gams - gošar
17. December 2007, 18:34
Kako se pes odziva na morju in kakšno je vaše mnenje po izkušnjah...vzeti psa s seboj na morje v kamp ali ne? Zanima me zato ker se pes vsekakor navadi določene osebe in če želiš da si ti njegov gospodar ga nikakor ne moreš pustiti v oskrbo nekomu drugemu za dva tedna? se te pes odvadi po določenem času?

teohafy
17. December 2007, 21:03
Mi vsako leto pustimo psa doma, zanj skrbi soseda. Ko pridemo domov je pes čisto zmešan od veselja. Tako da brez skrbi, pes se te ne bo odvadil:icon_lol:

lunca
19. December 2007, 07:21
Pri nas gresta oba psa vsako leto z nama na morje in ni z njimi nikakršnih problemov.Se po poti malo večkrat ustavimo,potujemo rajši zjutraj ali zvečer in nikoli nismo imeli nobenih problemov.Pravzaprav na morju uživata.Zjutraj dober sprehod,potem namakanje in plavanje v morju,v najhujši vročini siesta,potem spet malo namakanja in zvečer zopet kakšno pohajkovanje po mestu.V kampih nismo nikoli imeli nikakršnih problemov zaradi psov,ker se držimo predpisov,ki jih pač za njih imajo.Res pa je,da se z psom ne moreš kopati ravno na glavnem kopališču,ampak se je treba umakniti nekoliko stran.Pred tremi leti nas je šlo na morje šest ljudi z petimi psi,pa so nam na koncu v kampu rekli,da naj pridemo kadarkoli,ker z našimi psi ni nikoli problema,da sploh ni opaziti da so z nami.Je pa res,da ponoči ne lajajo,da se ne potepajo po kampu,da za njimi pobiramo iztrebke,...
Moje osebno mnenje je itak,da je za psa lažje če se potrudimo in ga vzamemo s sabo na dopust,kot pa da ga takrat damo v varstvo nekomu,ki z njim nima dosti opravka.Sicer pa jaz naših psov ne zaupam nikomur,pa še pokvarjen dopust bi imela od skrbi,ali je doma vse v redu.
LP Tjaša