PDA

View Full Version : Strelni daljnogled HUNTER 4-12x56



wolf1
13. December 2007, 14:58
Nekdo mi ponuja strelni daljnogled Hunter 4-12x56 pa nisem še nikol slišal za to firmo :cry: .
Možakar pravi da je ta daljnogled kupil že pred leti samo ga nikol ni zmontiral na puško.
Je nov v škatli zanj pa hoče 160evrov.
Ne vem ali naj se odločim zata nakup al je to stran vržen denar glede kakovosti daljogleda. :roll:


Če hočeš resen odgovor moraš malce več povedati kot Hunter. Lahko da gre za poceni kitajska jajca ali pa čisto solidno japonsko reč. Kakšno fotografijo nalepi, pa lahko kaj več rečemo.


jst sm imel pred casom hunter strelni dalnogled bil je 6x42 na kalibru 223rem.bil je original japonski znjem nisem mel dobenih problemov uredu zadeva mislim da za 160eur nimas kej razmislat takoj kupit seveda ce gre za original torej da je izdelan na japonskem.ce nemislis kupit povej na zasebno sporocilo kupim jaz takoj seveda ce je japonc :) :) :)


Jaz imam z Hunterjem samo slabe izkušnje.

Imel sem 3-9x40 original Japonskega. Kake 3-4 leta je delal perfektno potem se je pa začelo. Po vsakem strelu mi je zamaknilo križ za kakih 40 cm/100 m. Da so bila jajca še večja sem strelišču klel kaj je z mano da falim. Ustrelim 1x pa je tam tam, probam drugič totalno mimo, tretjič spet mimo... gremo nastavljat pa zadenem zadovoljivo toda ne najbolje. V hosti isto v eni sezoni sem imel 3 zastrelitve pa nekaj popolnoma zgrešenih strelov. (Prej nikoli nisem zgrešil). Naslednje leto na strelišču isti klinac. Nakar se razjezim vržem daljnogled dol ter streljam na muho na 60 m. Pazi to puška OK in jaz OK strela luknja poleg luknje v črno.

Daljnogled sem pa zabrisal stran ker ni vreden, a bi ga namontiral niti na zračno puško.

Ah ja pa še to z daljnogledom sem lovil izključno na zalaz oziroma iz preže. Na pogonih pa prisegam na muho tako da udarjen ni bil nikoli.

Predvidevam da so Hunterji tudi različnih kvalitet. Tako da malo preveri moj je bil nekje zlata sredina

Naredi kar hočeš, ampak jez bi bil zelo previden pri nakupu.


Za tak gnar je pa pol že boljša varianta Bushnell.


Za tak gnar je pa pol že boljša varianta Bushnell.


Drugač nisem imel namena kupovat nobenega daljnogleda ampak mi tega ponuja en naš starejši lovec ki ga pač ne rabi ( je pa seveda nov).


Ma, če ga ne rabiš pol je bolš, da gnar shraniš za druge potrebe , vedno pride prav. Tako je moje mnenje, če ga nujno ne rabiš pol ne kupuj, je pa stvar tvoje odločitve. Take robe je veliko na tržišču, zato raje premisli, gnar pa tud ne leži povsod.



Ma, če ga ne rabiš pol je bolš, da gnar shraniš za druge potrebe , vedno pride prav. Tako je moje mnenje, če ga nujno ne rabiš pol ne kupuj, je pa stvar tvoje odločitve. Take robe je veliko na tržišču, zato raje premisli, gnar pa tud ne leži povsod.


Se strinjam s tabo!!!!
:ok:
Zanimal me je kakšne kvalitete je ta daljnogled ker še nisem slišal za to firmo :roll: .


No, saj tudi jaz ne, zato po mojem ni boh ve kaj , in tako kot sem ti povedal.


sej sm reko ce gre za japonca jst kupim no gre pa za isto kvaliteto kot bushnell tud to so navadna jajca ko cez 4leta crknejo.hunter kolko jst vem ni vec na trziscu nism pa siguren bil pa je pred leti.no pa da nebo prepira sem se pogovarjal z ameriskem kolegom tam ce v trgovini kupis novo pusko dobis bushnella zaston in za americane ni vreden nic prisegajo na leupolda to je tam zakon.razn v sloveniji ga hvalite sicer jih pa ze tudi ancelj deva zastonj ce kupis remingtonovo pusko pri njem torej jajca.no se strinjam zivljenska doba takih dalnogledov je nekje 5let no tudi moja zastava nebo vec zdrzala kot pet let zato rabim tak dalnogled sicer nebi montiral gor.zlato pravilo mal dnarja mal muzike ki bo vedno veljalo zal :o :o

http://lov.mojforum.si/lov-about1368.html

andrej win
14. January 2008, 23:46
ben1 tomaz trotovsek ti bo povedal ,kak je ta strelni daljnogled,ker ga ima montiranega na svojem karabinu.. poslji mu ZS!!

lp