PDA

View Full Version : Cz 100



Ganges
13. December 2007, 13:37
http://lov.mojforum.si/lov-about919.html


Pozdravljeni zanima me če ima kdo izkušnje z pištolo CZ 100,in ali se ta stvar dobro odnese v športnem strljanju?


Cz 100 ma prnas en možakar v klubu. Sem streljal z njo, pa morem rečt, da se mi zadeva ne dopade. Pištola ma izredno dolgo pot proženja sam ko se navdiš potem ni problem. Tud po izgledu se mi ne dopade, sam to je stvar okusa. Možaka pa mislim, da ni še bil na športnem streljanju tok, da teh informacij nimam. Lahko ti pa povem, da če kupuješ CZ, kupi CZ75 ali CZ85, to predvsem zaradi proženja. Pa še dosti lepše deluje.



CZ100 sploh ni slaba pištola - v smislu da dela (pritisneš na sprožilec in naredi bum), tako ima tvoja dediščina poleg sentimentalne vrednosti tudi solidno funkcijonalno vrednost in v funkcionalnem smislu prekaša kaj takega kot PPK,TT, CZ-M70, P-08 ...
Moje sožalje ob izgubi.


Jaz sem se pa ravno včeraj začel spopadati z mislijo da prodam Walther P99 in kupim CZ SP-01 shadow (optično vlakno spredaj in 18+1). Moti me le ročna varovalka. Drugače pa z Waltherjem tudi na tekmovanjih (IPSC) nimam težav.


Zanima me ali je na tem forumu kdo,ki se ukvarja s športnim strljanjem na strelišču Slovenj Gradec?


Kolega ma CZ100 v kalibru 9x19.


Rezonja, poznam enega, je moj prijatelj in član naše LD, in strelja na strelišču v Slovenj GRadcu, kjer je mislim, da tu član strelskega društva.

Če te zanima kaj več, mi pošlji ZS.