PDA

View Full Version : GPS Tracker



ben1
12. January 2015, 17:30
Ker se mi pes večkrat oziroma skoraj zmeraj zgubi in ne pride nazaj si moram nabavit Gps Tracker ki je cenovno ugoden. Zanima me kako se obnese. Upam da ga že kdo uporablja.

mugo
12. January 2015, 19:02
Ker se mi pes večkrat oziroma skoraj zmeraj zgubi in ne pride nazaj si moram nabavit Gps Tracker ki je cenovno ugoden. Zanima me kako se obnese. Upam da ga že kdo uporablja.

Pri nas doma smo ga nabavili. Za ta namen, se pravi da najdeš psa če se izgubi oziroma ga spremljaš kje je, je povsem dovolj. Vedeti pa moraš, da dela tam, kjer imaš mobilni signal. V našem lovišču je to skoraj povsod, zato ni težav, sicer pa ni problem, če se signal za nekaj časa izgubi, že pride spet na signal in veš kje je. Za zadevo smo plačali 70 eur, kar je 10% cene Garmina, kar pa je tudi pomembna razlika. Notri je SIM kartica na predplačniškem paketu, tako da jo po potrebi polniš in to je to. Nastavitve oddajanja lahko spreminjaš na daljavo prek SMS sporočil, prek katerih dobivaš tudi lokacijo psa na GSM ali @mail. Tracker daš psu na ovratnico z žepkom ali na telovnik. Kadar ga nimaš na psu ga lahko uporabljaš tudi za kaj drugega, npr. v avtu za primer kraje ai kaj podobnega.