PDA

View Full Version : LD Vransko - Tekmovanje v streljanju z risanico-100m



JakaJ
9. April 2014, 20:01
http://shrani.si/f/3y/nG/4Uvbewgp/brez-naslova.png

zverina
16. April 2014, 22:42
kaj zdaj fantje ste že nabrušeni za ponedeljek :hooray:

zober
16. April 2014, 22:47
Tebe pa nisem slišal že 100 let

rws
16. April 2014, 23:31
S Koroške nas pride menda cel minibus, nismo neki ful dobri, smo pa vztrajni:icon_wink:
Upam da ni Ruger 308win, ker ne vem kaj bom z njim:icon_lol::icon_confused:

ostrostrelec.pero
17. April 2014, 07:08
Dečki. Imam eno vprašanje? A imate zopet taki protokol kot lani. Če te ni do konca ne dobiš nagrado. To je najbolj "smešen" in zaničevalni odnos do strelca, kar sem jih doživel na tekmah. Tekmo odprete ob 09 uri zjutraj in nekateri pridemo takrat, ker imamo potem službo. Recimo, da ustrelimo zmagovalni rezultat in ker me ni ob 17 uri popoldne, ko je podelitev, se lahko pod nosom obrišem za nagrado. Pa sem isto plačal pristopnino, pojedel golaž in popil pivo, kot tisti ki je prišel minuto pred 14 uro ko imate zaključek prijav. Kaj bi se naredilo, če vsi strelci pridemo takrat in se prijavimo. Nebi rad, da se ponovi situacija od lani ko so potem meni težili kje so zapisani med rezultati, ko sem vam objavil rezultate.Tega nimate zapisano na nobenem vabilu. Imate zapisano, da nas vabite, kaj pa to, kar sem zapisal.

Še je čas da to popravite ali objavite!!!!!!!!!!!!!!!

drejc
17. April 2014, 08:49
Pero pozdravljen

Mislim da malo pretiravaš, predvsem s tistim "zaničevalnim" odnosom do tekmovalcev.Lansko leto nismo slišali niti ene pripombe tekmovalcev, razen to, da pač ni bilo najbolj primerno vreme.
Zaradi dobrih rezultatov je lani potekalo razstreljevanje za razvrstitev od 2. mesta naprej zaradi enakega rezultata med 12 tekmovalci,tako da smo šele proti večeru dobili vrstni red za razglasitev.
Glede na to,da komentiraš podelitev nagrad za lansko leto, naj ti povem,da imamo iz preteklih let prekleto slabe izkušnje z prevzemanjem nagrad za tekmovalce,ki jih ni bilo napodelitvi.
Konkreten primer: Tekmovalec izpred nekaj let je bil na tekmovanju tretji,ampak zaradi pomanjkanja časa ni mogel počakati na popoldansko podelitev.Njegovi "kolegi" so potem na podelitvi prevzeli nagrado zanj, ki pa potem nikoli ni prišla v njegove roke.Ne zdi se nam fer kot organizatorjem, da smo potem mi dolžni opravičevati zadeve ki niso nastale zaradi naše napake, zato je prišlo do ideje da si naj vsak nagrado prevzame sam! Še to,lani so bile nagrade podeljene celo do 20. mesta po sistemu vsak si nagrado iz sklada nagrad izbere sam in nisem videl nikogar ki bi ne bil zadovoljen.
Sicer ti pa zagotavljam, da v kolikor ne boš mogel biti prisoten na podelitvi,in boš med nagrajenci se sam obvezujem, da bom prevzel nagrado zate in ti jo tudi osebno izročil.To velja tudi za ostale, ki ne bodo prisotni na podelitvi, vendar bodo pač dobili nagrado, ki jo bo iz sklada nagrad izbral njegov "namestnik"!

Pa lep pozdrav in vljudno vabljeni

Andrej

zverina
17. April 2014, 21:27
Dragi moji res je še sem živ ampak bolj poredko med vami.

Pero s tekmo je tako kot z vojno treba se je borit do konca:beer:
Ja zgodilo se je v začetkih naše tekme da so dobri prijatelji prevzemali nagrade za svoje prijatelje, ki pri nas kot veste do sedaj niso bile slabe. Žal se je dogajalo, da smo jih potem mi poslušali kje je moja nagrada. Prevladalo je splošno mnenje da dobi nagrado tisti, ki je prisoten. In prav je tako:OK: saj se je boril do konca.
Pero na tvojo izrecno željo se tudi jaz zavežem, da bomo prav za tebe poskrbeli da dobiš svojo nagrado. Zdaj se pa le potrudi in prekleto dobro ustreliš, da si jo zaslužiš :hooray: Navijamo za tebe Bighand:OK::limona:

Vse kaže da bo letos udeležba mednarodna. Napovedala se je ekipa zamejskih kolegov DSLFJK. Torej borba bo in to močna.

ostrostrelec.pero
18. April 2014, 06:24
Fantje, Nisem se hotel več oglasiti, a se moram. Vsekakor vam nisem hotel razvrednotiti tekme, saj vem koliko truda je potrebno vložiti v organizacijo le te. Ne zdi se mi pa prav in tudi tistim tekmovalcem ne, ki niso dobili nagrad, če ravno so zanjo vložili ravno toliko truda, kot tisti, ki so "viseli" pri vas do koca (vojne):icon_lol: tekme. To se da rešiti na eleganten način. Nagrada ostane pri vas in naj jo nagrajeni tekmovalec osebno dvigne. Kolikor vem ste lansko leto Kamničanom tudi rezultat brisali,(posamezno) ker niso ostali do konca. Če se motim me popravite.
Verjetno se bom zglasil pri vas na začetku tekme in tudi o tej tekmi napisal prispevek (seveda če mi ne boste prepovedali) na strelski strani, ker ga zaslužite in s tem strelska stran ostaja še kako živa.
Se opravičujem, če sem vas malo dregnil.:whistle:

drejc
24. April 2014, 21:36
Sicer z malo zamudo pa vendarle,tukaj so rezultati Velikonočne "kugl" tekme.
Obisk tekme z eno besedo, fenomenalen. Sicer zopet nismo imeli največje sreče z vremenom, vendar tisto malo dežja sploh ni bilo moteče, kar so potrdili vsi tekmovalci.
Nastopilo je 87 tekmovalcev (5 žensk),17 ekip članov LD-jev iz cele Slovenije in tudi ekipa zamejskega kluba DSLFJK iz Doberdoba.
Rezultati posamezno:
1. Strnad Miro - LD Oplotnica
2. Gošnjak Janez - LD Oplotnica
3. Štern Janez - LD Bistra
4. Sadek Marjan - LD Oplotnica
5. Jelen Marko - LD Pogorelc
6. Sadek Boštjan - LD oplotnica
7. Kramar Mirko - LD Luče
8. Štefančič Jože - LD Videm
9. Lipar Boštjan - LD Pišece
10. Hriberšek Uroš - LD Puščava
11. Ošlak Simon - LD Dolič
12. Travner Miha - LD Dolič
13. Burja Blaž - LD Kamnik
14. Štern Janez - LD Bistra
15. Jager Jaka - LD Vransko
16. Strnad Boštjan - LD Vransko
17. Strnad Lazar - LD Oplotnica
18. Finkšt Miha - LD Mozirje
19. Jager Andrej - LD Vransko
20. Žibret Igor - LD Bohor

Rezultati ekipno:
1. LD Vransko (Jager J.,Jager A.,Somi M.)
2. LD Ig ( Sterle M.,Štern L.,Cigler J.)
3. LD Oplotnica ( Sadek B.,Sadek M.,Gošnjak J.)
4. LD Kamnik
5. LD Pogorelc
6. LD Janžev vrh
7. LD Bistra
8. LD Bohor
9. LD Luče
10.LD Mozirje

Hvala vsem tekmovalcem za udeležbo in vabljeni zopet naslednje leto ! Bighand