PDA

View Full Version : Forumsko srečanje 10. maj 2014



mahrenberg
8. January 2014, 23:49
...

še eno vprašanje k se tak v vseh temah vse drugo pogovarjamo kot tisto kar je treba: Kdaj bo kako forumsko srečanje? Se ga namreč že veselim.. :icon_lol:

lp

TaSl
9. January 2014, 07:04
Ja to sem imel namen vprasat tut jaz!

MLikar
9. January 2014, 11:38
Vkolikor obstaja interes, da se ponovno srečamo na forumskem srečanju, se bom potrudil z organizacijo. :yea1:
Srečanje vidim na podoben način, kot je to bilo pred leti. Povezano s prijateljskim strelskim treningom.

Preden se spustimo v to, moramo dobiti privoljenje Ostrostrelca Pero-ta in druge strelske kompanije, torej Joka, Strica in ostalih, brez katerih pomoči se na strelsko soočenje ne grem spuščati.
Pred leti smo forumsko srečanje združili z zaključno tekmo lige forum-lov, kar se ni izkazalo za dobro potezo, zato te napake ne bi ponavljali.

Prosim za predloge in seveda napišite, kdo od vas bi prišel, da se malo preštejemo.

Za datum predlagam takoj po končani strelski ligi Forum-lov.

Beseda in pobuda je sedaj vaša!

LP, Marijan Likar

ostrostrelec.pero
9. January 2014, 17:01
Dečki ne bazirajte srečanje na streljanju, razen če bo res velik interes.

Člani foruma se lahko na streljajo na ligi in tam že par let ni novega obraza. Torej ni interesa v tej smeri. Jaz mislim, da je večji interes za tako pravo porcijo žar dobrot, podprto z ogromno skledo jezikanja. Saj smo ja FORUM.

Popravite me če ni res.

PROF.racoon
9. January 2014, 18:00
Približno kdaj in kje?

TaSl
10. January 2014, 07:13
Jaz sem za streljanje in tudi žar. Lahko skupaj ali posebej, mi je vseeno.

Sršen
10. January 2014, 07:23
Jaz sem za streljanje in tudi žar. Lahko skupaj ali posebej, mi je vseeno.
Po izbiri, kajne?
Se strinjam.

Ampak maskirke pa obvezno, a ne de?:whistle:

aron
10. January 2014, 08:21
:whistle:Če bo odojek pridem zašpilat kakšno.

MLikar
10. January 2014, 09:06
Streljanje, žar, harmonka.Bighand
Očitno ni dvoma, da interes za srečanje obstaja.

Prosim za nadaljne predloge dejavnosti in časa srečanja.
Če obstane volja, da potreniramo strelstvo, bo srečanje na kakšnem prijetnem strelišču.
Lokacijo predlagam zaradi enakomerne oddaljenosti iz vseh koncev Slovenije nekje na dolenjskem ali zasavju. Bomo poiskali, ko bo bolje dorečeno okoli števila udeležencev.
Čas takoj po forumski ligi.
Pero kdaj planiraš konec spomladanskega dela lige?

Ostale prosim za nadaljne predhodne prijave.
Za 5 kampelcev, se raje dobimo v eni oštariji na debati in pršutu, za nekajkrat pet pa seveda gremo v to.:yea1:

LP

Zvitorepec
10. January 2014, 09:17
:whistle:Če bo odojek pridem zašpilat kakšno.

Jaz ti bom pa pomagal,da bo dvoglasno. Naglas pa grdo.Bighand

muzikant
10. January 2014, 09:33
Pridem, po svojih močeh pripravljen pomagati pri organizaciji.

TaSl
10. January 2014, 09:38
Pridem, po svojih močeh pripravljen pomagati pri organizaciji.

Pa prosim te, pripelji seboj "tamočne" kalibre, me zanima kako to zgleda.

mugo
10. January 2014, 09:43
Mugo pride, prinese samo tagdo šekasto puško pa kakšen kos jelenovega suhega sadja.

tarfila
10. January 2014, 09:47
za musko predlagam, de nam špila STANE VIDMAR !!! :yea1:

pridem

Kolovski
10. January 2014, 10:19
Ke ste najdl Zasavje. To je nkp od Gorenjske... Kaj pa kje pri Ljubljan? A Krka ni več aktualna?

PROF.racoon
10. January 2014, 10:40
Rakun bi prišel...

aron
10. January 2014, 11:46
Jaz ti bom pa pomagal,da bo dvoglasno. Naglas pa grdo.Bighand

To mi deli :limona:

MLikar
10. January 2014, 12:52
Ke ste najdl Zasavje. To je nkp od Gorenjske... Kaj pa kje pri Ljubljan? A Krka ni več aktualna?
Aha, spet tisti, ki je vodil Gorenjce na Dolenjsko pred leti :whistle:

Okoli Ljubljane je vse ena velika žalost s strelišči.
Tudi meni je Krka že prišla na misel kot favoritka. Sicer pa je Zasavje za Gorenjce ravno ene toliko oddaljeno kot recimo Kresnice.
Krka mi je všeč zaradi spremljajočih objektov in domačega okolja.biggrin
Brez skrbi, bomo skupaj pogruntali najboljšo.
Me pa veseli odziv.
Prosim še nadaljne kandidate, da se javijo. Zna biti, da letos naredimo eno pošteno veselico!:yea1:Bighand

Kolovski
10. January 2014, 12:54
Aha, spet tisti, ki je vodil Gorenjce na Dolenjsko pred leti :whistle:


Pršli pa smo. Pa še bomo... :limona::P

MLikar
10. January 2014, 12:55
Pršli pa smo. Pa še bomo... :limona::P
Boste mimogrede še krofe s Trojan na Krko prinesli.:hooray:

TaSl
10. January 2014, 12:58
A bodo šli čez Ljubelj na avstrijsko koroško in čez Pavličevo sedlo proti Savinjski dolini na avtocesto proti Trojanam in naprej proti Krki?biggrin

Kolovski
10. January 2014, 13:14
Boste mimogrede še krofe s Trojan na Krko prinesli.:hooray:

To bo muskontar zrihtov...

ostrostrelec.pero
10. January 2014, 13:50
Ker sem bil pozvan glede lige: Spomladanski del mora biti konec do 27 aprila.
Predlagal bi, da šele po tem datumu razmišljate za srečanje na strelišču, ker je prej mrzlo za postopati po prostem.

Ja, tole mi je pa všeč, da pobuda pride iz članstva.

Postorili bomo kar bo v naši moči.:limona:

JAKAJEŽ
10. January 2014, 18:15
No,?e bo v maju mogoče še jaz pridem,prej pa verjetno ne bo zneslo:icon_wink:

lp

mprimoz
10. January 2014, 21:12
Pridem tudi jaz s kakšno jelenovo salamo.:yea1:

Tomislav
11. January 2014, 12:44
Tudi jaz pridem z salamo divjega prašiča in po potrebi z vso oborožitvijo, ki jo premorem:yea1:
Samo čimprej naj bo znan datum, da vidim če bom moral preestaviti poroko!!:lol1:
lp.

detel
11. January 2014, 12:48
Povabi na poroko potem na srečanje :yea1::icon_lol:

Tine
12. January 2014, 13:05
Namen vsekakor imam, da se udeležim. Če mi uspe, bom tudi jaz pripeljal vso oborožitev. Če bo pa še dovolj hitro, pripeljem še klobaske. Vino pa itak. Vodo naj pije pa šoferbiggrin

MLikar
12. January 2014, 18:45
Odprl sem anketo, v kateri glasujete za enega od dveh datumov.
Na razpolago so nam sobote.
Lahko klatimo golobe in luknjamo MK tarče.
Veliki kaliber ni več na voljo bližje kot 10km, torej odpade.

Tudi ni smiselno zavlačevati s preveč streljanja, saj gre za druženje, strelski trening bo bolj za uvodno popestritev.

jok
16. January 2014, 23:39
Če ne bo malo grmelo in deževalo, bomo moral pa kratko cev uporabit.
Ideja je na mestu in bom zraven (dim je obvezen).

Če boste vsi prinesli salame, bom jaz pa kakšno skorjico domačega kruha :limona:

_fox_
17. January 2014, 09:51
mislim, da nas bo kar veliko prišlo na srečanje, glede na to, da je že 20 članov rešilo anketo glede termina biggrin

Se vidimo!

MLikar
20. January 2014, 11:29
Termin dogovorjen. 10. maj 2014 na Krki!:OK:

Optik-trade.si
20. January 2014, 12:17
Glede na to, da se bo na srečanju gledalo/primerjalo/testiralo različno orožje in lovska optika bom prinesel tudi sam nekaj stvari. Od pušk Titan 6 z varmint cevjo v kalibru 6.5x47 ter seveda obilo lovske optike vseh vrst in oblik.

Tomislav
20. January 2014, 13:49
:ok:
termin dogovorjen. 10. Maj 2014 na krki!:ok:

lz.

TaSl
20. January 2014, 19:52
Termin dogovorjen. 10. maj 2014 na Krki!:OK:

Je fiksen termin?

MLikar
21. January 2014, 07:31
Je fiksen termin?
Upravnik strelišča ga je potrdil včeraj v telefonskem pogovoru. Mislim, da to lahko smatramo za fiksno.
Kar se tiče organizatorjev, torej ekipe strelcev in mene, pa tudi drži.

ostrostrelec.pero
10. February 2014, 11:05
Takole, prijatelji foruma. Z Jokom sva se dogovorila s skrbnikom strelišča na Krki o podrobnostih.
Poleg gobezdanja forumašev se bo tudi malo streljalo. Dogovorila sva se za 10 glinastih golobov, 10 strelov s kratko cevjo in 10 strelov z MK puško. Sedaj prosim debato in vam razkrijem še kakšno podrobnost.:icon_lol:

MLikar
10. February 2014, 11:47
Zaradi organizacijsko upravnih formalnih zadev, ki jih lahko zadeve potegnejo s seboj, moram poudariti, da bo šlo tu za interno prijateljsko srečanje forumašev s predhodnim treningom in preizkusom omenjenih lovsko strelskih panog.
Seveda so v tem prijateljskem krogu druženja po strelskem preizkusu dobrodošle tudi vaše prijateljice in družinski člani, ki z vami delijo lovska in strelska zanimanja.

In zanimivo tudi bo!

cviček
13. February 2014, 09:17
Zaradi organizacijsko upravnih formalnih zadev, ki jih lahko zadeve potegnejo s seboj, moram poudariti, da bo šlo tu za interno prijateljsko srečanje forumašev s predhodnim treningom in preizkusom omenjenih lovsko strelskih panog.
Seveda so v tem prijateljskem krogu druženja po strelskem preizkusu dobrodošle tudi vaše prijateljice in družinski člani, ki z vami delijo lovska in strelska zanimanja.

In zanimivo tudi bo!

Mogoče bi bilo vredno razmisliti, da se strelja do določene ure ( 2-3 ure ) Orožje v futrole - naprej pa druženje brez pokanja- še posebno ,ker so eni obljubili harmoniko.

ostrostrelec.pero
13. February 2014, 10:00
Nič ne bomo o tem razmišljali. To tako sigurno bo.

ostrostrelec.pero
21. February 2014, 07:17
Takole, prijatelji foruma. Z Jokom sva se dogovorila s skrbnikom strelišča na Krki o podrobnostih.
Poleg gobezdanja forumašev se bo tudi malo streljalo. Dogovorila sva se za 10 glinastih golobov, 10 strelov s kratko cevjo in 10 strelov z MK puško. Sedaj prosim debato in vam razkrijem še kakšno podrobnost.:icon_lol:

Nobene debate?????????? Vsem vse jasno.
Malo me čudi zakaj ni vprašanja, kaj je z velikim kalibrom. Pa toliko debate je bilo. Kaj nobenega več ne zanima?

Kolovski
21. February 2014, 07:20
J*** se nm za strelanje... če bo salama pa harmonika :icon_wink:

TaSl
21. February 2014, 14:57
Nobene debate?????????? Vsem vse jasno.
Malo me čudi zakaj ni vprašanja, kaj je z velikim kalibrom. Pa toliko debate je bilo. Kaj nobenega več ne zanima?

Pero, mene zelo zanima, pa imam dopoldne TO za mojega najzvestejšega spremljevalca. Tako, da bom ujel verjetno šele zvoke harmonike in trinkanje kozarcev.:icon_sad:

TaSl
26. March 2014, 14:46
Sem iskal uro srečanja pa je še ni zapisane...Pero?

Tomaž Ražman
19. April 2014, 11:58
Pridem na srečanje...

ostrostrelec.pero
19. April 2014, 19:09
Dečki, malo se moram opravičiti, da sem dal na stran tole srečanje. Veste tudi z ligo je ogromno dela, čeravno takole na zunaj ne zgleda kakšen marter.
Zbor bi bil ob 09.00 uri zjutraj. Začeli bi tako zgodaj zato, da nam po streljanju ostane več časa za druženje s harmoniko in klobaso.Bighand

jok
19. April 2014, 21:38
A dež si že naroču ?

:whistle:

ostrostrelec.pero
19. April 2014, 21:40
:icon_mad::icon_mad:

tica
19. April 2014, 22:16
Dež pride brez naročila. Tradicija. Srčno upam, da se tokrat izneveri.

alojz1
20. April 2014, 10:42
Pero. Srečanje in streljanje bi lahko naredil bolj zanimivo. Po zgledu savinjčanov, ki streljajo na pirh.
Pred letom je bilo nemogoče. Danes pa že vsak forumaš pokrije grupo na 100m z kovancem. Da ne bo predrago lahko na desko pribiješ tri plastične zamaške. Štejejo le zadetki. biggrin
To bi tudi jaz prišel pogledat. In probat seveda.

ostrostrelec.pero
20. April 2014, 11:00
Alojz1, hvala za idejo. Že tako nisem imel v mislih čisto golo tekmovalno streljanje. Verjemi da bo zanimivo.
Obisk pa smatraj kot obvezo.

mahrenberg
20. April 2014, 11:04
To bi znalo bit zanimivo, tud jaz sem že označo srečanje na koledarju biggrin

Dule
20. April 2014, 11:09
Danes pa že vsak forumaš pokrije grupo na 100m z kovancem
Kakšni nasloni bi bili eventuelno dovoljeni?

ostrostrelec.pero
20. April 2014, 11:36
Prjatli. Ker vem da se bo srečanja udeležilo tudi nekaj naših simpatizerjev, bomo naredili predvsem preprosto in zanesljivo streljanje. Mislim, da naslon spredaj in zadaj. Če imate kakšno drugo idejo smo jo zelo veseli.
Pri MK puški, bomo streljali na mehanske merke z naslona na 50m. To bo posebna atrakcija. Puško bom dal jaz in naboje na katero je nastreljena, tako, da ta skrb glede puške za vas odpade.

Za veliki kaliber pa še vedno velja, da jo prinesete s sabo in si jih bomo ogledali, primerjali in tudi malo streljali.:limona:

ostrostrelec.pero
6. May 2014, 18:40
Forumaši in naši simpatizerji bliža se 10. maj. Zbor je ob 09.00 zjutraj na strelišču LD Krka.

Tam se bo takoj zjutraj streljalo in tudi kmalu nehalo, ker imamo potem velikooo klepetalnico. Vabljeni.


P.S. Dajmo še enkrat malo povedati kdo pride. Hvala.

MLikar
6. May 2014, 20:24
Se spodobi, da bom tam. :icon_wink:

VUGI
7. May 2014, 07:57
Kljub temu, da sem se veselil, da vas bom spoznal tudi v živo, se srečanja žal ne bom mogel udeležiti. Naša ZLD ima v soboto in nedeljo streljanje . Kot mentor maram biti oba dneva prisoten z pripravnikom.
Vsem želim dobro počutje in konstruktivno debato !

l.p. Vugi:icon_sad:

TaSl
8. May 2014, 21:22
Podoben problem imam tudi jaz. v soboto imamo TO in kot vodnik psa moram biti prisoten tam skupaj s psom.biggrin

Lepo se poveselite.

MLikar
9. May 2014, 07:17
PrimožM pošilja svojega predstavnika. Obljubim, da ga bom pospremil na mesto dogodka.:icon_wink:

mugo
9. May 2014, 20:00
Žal :icon_cry: moram tudi jaz odpovedat udeležbo, je prišel vmes nepredviden dogodek, na katerega nimam vpliva - beri - tašča s štajerske pride na obisk.:icon_evil: Želim vam fajn druženje.

TaSl
9. May 2014, 21:51
Oh pa še kako si imel vpliv...Štajerko si vzel in lahko bi vedel, da je tudi njena mama Štajerka:icon_wink:

main757
19. May 2014, 08:49
Kje so rezultati tekme/srečanja?

MLikar
19. May 2014, 09:34
Kje so rezultati tekme/srečanja?

Te zanima?
Tam bi bil, pa bi jedel, pil, streljal, se pogovarjal in videl kar je bilo videti!

In nobene tekme ni bilo, temveč le strelski trening na golobe, MK, Kratko cev in dolgo cev na 198metrov. Zato tudi rezultatov ni, ker si je vsak, ki je želel odnesel tarčo s seboj in nihče ni ničesar sešteval, uvrščal ali kaj podobnega.
Šlo je za dobrovoljno srečanje tistih, ki so se ga udeležili in odsotnost vseh tistih, ki so prej izzivali in se napihovali ter z redkimi častnimi izjemami, ki so izostanek opravičili.

Skratka nam je bilo lepo, tistim, ki jih ni bilo, pa je bilo verjetno lepo drugje!

In ker je letošnje srečanje mimo, to temo zaklepamo!