PDA

View Full Version : Priročnik za izpit za polnjenje nabojev



MLikar
26. July 2013, 11:09
Na portalu objavljamo priročnik za vse tiste, ki jih zanimajo osnove polnjenja krogelnega streliva in ki želijo opraviti izpit za polnjenje za lastne potrebe.

http://www.forum-lov.org/nasveti-in-opisi/varnost/1306-prirocnik-za-izpit-za-polnjenje-nabojev

Avtor je Miroslav Slabajna, jaz sem le prilagodil zakonodajno področje in posodobil izpitna vprašanja, ter seveda uredil in postavil na portal.

Naj se še tu zahvalim avtorju Miroslavu, ker se je odločil to njegovo znanje deliti z nami.

Z avtorjem se priporočava za pripombe, saj bova v primeru, da se najde kakšna napaka, to z veseljem popravila.


Uporaba je seveda na lastno odgovornost!

G.G
26. July 2013, 14:10
tlele so pa se precej izboljsani odgovori na vprasanja (ce je kdo spregledal):
http://www.strelec.si/vanilla2/uploads/FileUpload/2329_9823b08ae499b8d1e37116de33845995.pdf

mrki
26. July 2013, 17:13
Na strelec.si je preveč enostavno da bi bilo lovsko uporabno:lol1:

Ahiles
30. July 2013, 21:09
hvala za tole!

ali obstaja morebiti tudi v kakšni .pdf in printu prijazni obliki?

LP

MLikar
31. July 2013, 08:11
hvala za tole!

ali obstaja morebiti tudi v kakšni .pdf in printu prijazni obliki?

LP
Trenutno še ne. Imam pa namen to narediti.
Dajte mi nekaj časa, saj v tej vročini in ob kupu drugih obveznosti se mi ne sedi preveč za računalnikom. Nekaj tednom. Prav?

LP

Ahiles
31. July 2013, 22:55
Trenutno še ne. Imam pa namen to narediti.
Dajte mi nekaj časa, saj v tej vročini in ob kupu drugih obveznosti se mi ne sedi preveč za računalnikom. Nekaj tednom. Prav?

LP

Bighand:OK:

le lepo v miru, ko pa bo narejeno pa takoj objavit! :icon_lol:

MLikar
5. September 2013, 13:32
Članku je na vrhu dodana ikona, ki omogoča tiskanje priročnika v celoti na vašem tiskalniku.
Na dnu članka je priročnik tudi v pdf obliki, vendar z oznakami spletnega pretvornika v to obliko.
Kdor ima nameščeno programje, ki omogoča tisk v Adobe pdf datoteko, si pdf datoteko tako lahko ustvari sam in tiska in deli z drugimi.
Na sistemu tega programja še nimamo, zato se priporočam, da mi kdo pdf datoteko brez teh oznak pošlje in jo priložim članku, oz. zamenjam obstoječo.

Skratka, priročnik sedaj lahko v celoti natisnete direktno iz članka!

LP