PDA

View Full Version : Pozdravljeni!



THEHUNTER
6. February 2013, 12:54
Pozdravljeni,

No, pa da se predstavim. Sem nov na forumu, star sem 17 let. Lovec še nisem, bom pa čez 2 leti vložil prošnjo za članstvo. Bi jo vložil že letos, samo mi treningi ter šola ne dopustijo. Izpit hočem opraviti 100%, ter biti prisoten vedno, ne pa, da kdaj ne morem ipd.
V družini ni noben lovec, tako, da vse aktivnosti opravljam večinoma sam. Npr. zalazi, čakanje na preži... seveda pa grem kdaj na lov tudi z kakšnim lovcem.. Pa, da ne bo kdo mislil, da kar tako izdelujem preže pa to. Za vse sem zmenjen z lovci, tako, da nebi bilo kakšnih problemov. Za zdaj sem si zgradil eno prežo, slike sem tudi objavil na forum.
Sem pa z primorske!

Lovski zdravo! biggrin

jvpv
6. February 2013, 13:54
dobrodošel :icon_wink:

aron
6. February 2013, 16:30
BighandBighand

Jurij Klanjšček
6. February 2013, 18:56
Čestitam za trud in željo postati lovec! Tudi sam sem tako začel, v moji družini ni nihče lovec. Srečno na tvoji poti, želim ti, da bi dobro dokončal študij in se nam čim prej pridružil.

mprimoz
6. February 2013, 21:03
Dobrodošel v naši sredini.:icon_wink:

THEHUNTER
6. February 2013, 21:53
Hvala vsem za lep sprejem! biggrin

Jurij, no vidiš sva že dva biggrin. Pa hvala za lepe želje!

Prskač
7. February 2013, 00:00
Dobrodošel :icon_wink:!

patriot
7. February 2013, 20:58
Dobrodošel in dober pogled.
lp

robert13
10. February 2013, 09:13
Lepo pozdravljen, pohvalno da se tudi malo mlajši zanimate za lov, upam samo da imaš za vzgled prave in poštene lovce!

jegr
10. February 2013, 09:26
Pozdravljen Thehunter. Kar pogumno. Tudi jaz sem začel s 17. leti, ampak sem kar oddal prošnjo, in bil sprejet. Sem pa že prej hodil na lov samo z daljnogledom, in tako očetu lovcu poiskal marsikaterega srnjaka, in opazoval obnašanje divjadi. Opraviti pripravništvo in izpit mi je bilo tudi zaradi tega mnogo lažje. Torej, daljnogled za vrat in v naravo.Bighand