PDA

View Full Version : Zahvala



šakal
5. January 2013, 18:36
Ker nisem našel teme kjer bi objavil spodnje besede, sem se odločil, da jih objavim tukaj.



Zahvala!


Ker sem se pred kratkim odločal za nakup strelnega daljnogleda, sem se odločil, da sedaj podam tele besede glede na to, kar mi je bilo omogočeno!

Ker sem bil v dilemi, kateri daljnogled izbrati izmed dveh, sem med drugim povprašal tudi Optik-trade za mnenje in nasvete. In lahko rečem, da sem bil z odgovori Optik-trade na vsa moja vprašanja najbolj zadovoljen, saj sem pridobil vse zahtevane odgovore, kateri so bili strokovni in tehnično podkovani.
Po večkratnem pogovoru preko ZS mi je sam predlagal, da se dobiva v Ljubljani na predstavitvi daljnogledov Z....., ter rečeva kakšno več o izbranih dveh daljnogledih ter ju tudi preizkusiva v naravi. Omenjenega dne sva se tudi dobila in kar nekaj besed rekla na to temo, ker pa naju je tisti dan preganjal čas in nama ni bilo omogočeno preizkusiti daljnogledov v mraku, sva se dogovarjala, da se dobiva naslednji teden, da ju preizkusiva v večernih urah v našem lovišču.
Kljub temu, da sem Optik-trade takrat seznanil, da ni zagotovila, da bom nakup opravil pri njemu, je brez obotavljanja predlagal termin preizkusa, s katerim mi je omogočil primerjavo med obema daljnogledoma od dnevne svetlobe do teme.
Zato se kljub temu, da nakupa nisem opravil pri njem, glede na zgoraj opisano izkušnjo še enkrat zahvaljujem Optik-trade za podane odgovore in omogočen preizkus!

Glede na izkušnjo z Optik- trade ga priporočam vsem, ki potrebujete nasvet ali mnenje pred nakupom in lahko rečem, da je malo takih trgovcev, ki so tako velikodušno pripravljeni pomagati pr izbiri.

Hvala!

Lp
šakal

Optik-trade.si
7. January 2013, 09:32
Ta objava me je zelo pozitivno presenetila in je po svoje potrditev, da je naš koncept dela pravi. Veliko truda vlagam/mo v to, da je naše vedno svetovanje korektno in objektivno pa čeprav to ne vodi nujno vedno k naši prodaji.

Šakal upam, da se še kdaj srečava, do takrat pa dober pogled.

PROF.racoon
18. January 2013, 11:13
No, tudi jaz bi se rad zahvalil Optic-trade-u. Prosil sem ga za orodje za lepanje (za vsak slučaj, če ga bom potreboval pri montaži). Ponudil mi ga je brezplačno skupaj s pastami za brušenje in mi ga poslal tudi na želen naslov.

Trgovec, ki zna svetovati in ponudi tudi kaj brezplačno. Vse pohvale!


Oddolžil sem se mu z reklamo in nekateri so pri njem že kupili optiko.

Optik-trade.si
18. January 2013, 11:56
Najlepša hvala za pohvalo in dobro besedo. Tako pozitiven odziv res cenim/mo.

mugo
26. February 2013, 09:45
Tudi jaz moram v to temo nekaj dodati.

Optik Trade-u se najlepše zahvaljujem za dobro svetovanje pri nakupu nove strelne optike. Znal mi je argumentirano odgovoriti na vsa vprašanja, predstavil mi je svoje izkušnje z določenimi optikami, obenem pa je imel še najboljšo ceno. Ne pri drugih trgovcih iz naše države, niti pri tistih tujih, ki prodajajo prek interneta, nisem našel željenega daljnogleda po nižji ceni.
Pa še nekaj moram posebej poudariti. Kupil sem daljnogled in montažo, plačal vse skupaj po predračunu. Nato me je obestil, da mi je na predračunu zaračunal preveč, in da mi bo del denarja vrnil. Pa jaz niti nebi nikoli pomislil, da bi bila cena lahko nižja. Na predračunu se mi je zdela vredu in sem se strinjal z njo. On pa mi je samoiniciativno vrnil razliko. Pa ne govorim tukaj o rangu 10 EUR, ampak rangu 100 EUR. Kateri trgovec bi še to storil? Zato: Vsaka čast Optik Trade, ker je pošten in se spozna na svoj posel. Priporočam ga vsem, ki kupujete optiko!

Falco
28. February 2013, 00:42
Tudi iz moje strani gre zahvala Optik-tradeu, saj mi je kot pripravniku in relativno slabemu poznavalcu optike, potrpežljivo, hitro in jasno pomagal z nasveti in izbiro pri nakupu,

Močno ga priporočam vsem, ko bom pa spet kupoval kaj v zvezi z optiko, se bom tudi sam zagotovo prvo obrnil na njega.

žandar
9. April 2013, 08:12
Moram še jaz opisati svojo izkušnjo z optik-trade.

Po omrežju sem naročil in plačal strelni daljnogled za katerega je bil rok dobave 2-4 tedne. Po dobrih 14. dnevih me je poklical gospod iz optic- trade-a in mi povedal, da ima težave z idobavo izbranega daljnogleda v roku kot je bil omenjen in če mi lahko pošlje daljnogled enake znamke vendar nekoliko spremenjene povečave (na boljše) in višje cene, vendar bo sam nosil stroške povišane cene.

Seveda sem se strinjal in v naslednjih dneh sem daljnogled na svoje zadovoljstvo tudi prejel in seveda priporočam poslovanje z optik- trade tudi drugim saj se mi v mojem ne ravno kratkem življenju še ni zgodila taka pozitivna izkušnja.

Optik-trade.si
9. April 2013, 15:41
Vsekakor najlepša hvala za vse izrečene pohvale na forumu, saj nam res veliko pomenijo.

Žal se včasih primeri, da kakšnega daljnogleda zaradi zamud dobaviteljev ne moremo dobaviti v obljubljenem roku. Takrat seveda ves trud usmerimo v to, da stranki zagotovimo drug enakovreden ali boljši daljnogled ali kako drugače rešimo situacijo.

matejk
14. June 2013, 23:12
Naj še jaz namenim nekaj pohvale podjetju Optik-trade.

Pred časom sem jih preko emaila prosil za nasvet, glede nakupa rabljenega daljnogleda. Pošteno sem jim opisal situacijo, da imam možnost kupiti rabljen daljnogled višjega cenovnega razreda za sprejemljivo ceno, rezervna opcija pa je nakup novega daljnogleda v cenovnem razredu, ki bi ga z enako vsoto kot pri rabljenem pač dosegel.
Ne glede na to, da so me s tem nekako odvrnili od nakupa novega daljnogleda pri njih, so mi pošteno svetovali, da noben nov daljnogled za takšen denar, ne bo dosegel kvalitete tistega, ki sem ga imel nagledanega, pa čeprav je bil rabljen.
Poleg tega so mi prijazno navedli še nekaj nasvetov, kaj je potrebno pri rabljenem daljnogledu pregledati.
No na koncu se s prodajalcem ravno glede slednjega nisva mogla dogovoriti in na preiskus daljnogleda ob predplačilu kavcije ni pristal.
Tako, da bom slej ko prej zopet kontaktiral Optik-trade in pač pri njih kupil tisto, kar mi bodo ob upoštevanju mojih zahtev tudi svetovali.

Še enkrat hvala.

Matej

Optik-trade.si
17. June 2013, 10:59
Najlepša hvala za pozitivno kritiko, saj nam pohvala našega truda veliko pomeni.

Tomaž Ražman
21. March 2014, 19:08
Že tako pozitivno mnenje o optik-trade, se je danes še izboljšalo, ko me je doma pričakal paket.

Pred približno mesecem dni sem se pri Teodorjem oglasil za pogledat dve optiki ki me posebej zanimajo in izkoristil sem priložnost za poslat dvogled Leica Geovid 8x56 na servis, ker se mi je na levem okularju v prazno vrtela regulacija izostritve, pa še objektiv je bil na eni strani udarjen... Teeodorju sem rekel, da bi rad da se težava na okularju odpravi ne glede na to ali bi moral plačati...

Danes pa je sledilo presenečenje, ko sem na dom dobil paket od optik tradea, ki je vseboval čisto nov daljnogled z garancijo, ker se je Leici bolj splačalo ga zamenjati kot popraviti. Nevem sicer zakaj, vendar mi niso niti poštnine zaračunali...

Nevem če je zahvala dovol!

muzikant
22. March 2014, 11:30
Nevem če je zahvala dovol!

Ni, enga ta vijolčnega mu pošlji nazaj, poštnino pa lahko odbiješ.:lol1:

PROF.racoon
22. March 2014, 21:49
Ja, takšen je Teodor...

:OK:

lisac
8. April 2014, 06:54
Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal Teodorja za nasvet.

Imam dvogled wetzlar hensolt 7x50, ki je prišel k hiši kot dediščina in ima zato spominsko vrednost. Star je mislim da 35+ let, vendar ima še vedno izvrstno sliko in zato še tudi uporabno vrednost, saj ga trenutno uporabljam za lov namesto bushnela, ki ni zdržal niti 5 let.Popraviti bi bilo treba edino nastavitev dioptrije, ki se ne da več obrniti in pa verjetno ne bi škodilo kakšno čiščenje leč, da bi bil za naslednjih 35 let.Prosim če priporočiš kakšnega optika, ki bi to uredil.

Optik-trade.si
11. April 2014, 08:25
V Sloveniji je sicer nekaj mojstrov, ki znajo popravljati daljnoglede in sicer:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Prav tako podobna popravila opravlja mojster xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Drugih možnosti za popravilo Hensolda pa skoraj ne poznam, saj jih je nekaj let nazaj kupilo Kanadsko podjetje Casidian in ne vem več ali imajo še v Evropi servis.

muzikant
11. April 2014, 13:58
Še en kontakt v LJ, preizkušeno dober. xxxxxxxxxxxxxx

Glede namesto objave, pa dvomim da ga boš sploh uspel najti.

MLikar
11. April 2014, 14:24
Fantje, brez zamere, vem da so bili napotki dobronamerni, vendar, če hočemo s tem portalom kdaj priti na zeleno vejo, ne smemo podpirati brezplačne reklame, zato svetujem, da dotičnemu pomagata preko zasebnih sporočil.

Lep vikend vama želim!

admin, Marijan Likar

lisac
11. April 2014, 19:09
Fanta, najlepša hvala za odgovore, vendar vaju prosim da mi pošljeta na zs, da ne bomo tukaj delali brezplačnih reklam, kar seveda ni prav.

Hvala že vnaprej za odgovor.

zverina
17. April 2014, 21:41
Ko smo že pri zahvalah.

V imenu Lovske družina Vransko velja iskrena in močna zahvala podjetju Optik trade, ki je eden izmed vodilnih, če ne glavni sponzor naše prireditve "srečanje ob velikonočnem pirhu". Z nami sodeluje že od prve tekme in nam je do danes še vedno zvest. Vedno znova nam pripravi kakšno presenečenje in z predstavitvijo izdelkov prav popestri dogajanje na tekmovanju.

Kolegi lovci veseli smo lahko da imamo v naši "dejavnosti" ljudi kot je Teodor, ki verjamejo v uspeh takšnih prireditev in so pripravljeni sodelovati pri takšnem združevanju.

Teodor najmanj kar lahko je to, da dam v ponedeljek za pir!

Optik-trade.si
19. April 2014, 11:03
Zverina najlepša hvala za tako lepo zahvalo. Tudi jaz se že veselim vaše tekme, saj mi je vsemi tekmami, ki jih vsako leto obiščem ena najljubših. Tako zaradi tekme, še bolj pa zaradi družbe. :)

Za vse ostale, ki pa boste prišli se bomo pa potrudili, da bo naša stojnica polna zanimivih produktov.

Falco
19. April 2014, 23:05
Evo, še ena izjemno pozitivna izkušnja z Optik Trade. Montažo, ki sem jo vzel pri Optik Trade mi je puškar napačno montiral na puško in posledično je prišlo do poškodbe montaže oz. deformacije zatiča. Nastrelitev puške ni bila možna, saj so streli skakali nepredvidljivo +- 15 cm, jaz pa tudi nisem natančno vedel zakaj je prišlo do napake, saj sem sklepal, da je puškar montažo pravilno montiral. Poškodovani del sem poslikal ter poslal slike in opis problema na Optik Trade. Teodor je rekel, da bi si problem rad ogledal sam in ponudil se je, da se oglasi pri nas.

Danes je Teodor prišel na drugi konec Slovenije in skupaj smo odšli na strelišče, kjer mi je zastonj zamenjal poškodovani del, pravilno montiral montažo ter s streli preveril ali vse deluje kot je treba. Seveda je bila zadeva poštimana in zadovoljni smo odšli iz strelišča.

Teodorju bi se rad še enkrat zahvalil za ves trud(čeprav kot je rekel že Tomaž, zahvala ni dovolj) in upam, da se kmalu spet kaj vidimo ter kakšno rečemo. biggrin

muzikant
20. April 2014, 16:10
Kako pa si prišel an idejo, da je montaža defektna, delo puškarja pa ok. Sklepam iz tega da si pisal optictradeu ne pa "puškarju" ? Za kako montažo pa se gre, če ni skrivnost ?
Najboljše bo, da daš puško spet temu vaškemu puškarju (mogoče je urar ali pa orodjar) v roke in bo Teodor takoj imel razlog da pride.
Iz dneva v dan ga bolj občudujem.

Falco
20. April 2014, 18:02
Gre za montažo MAKuick. Ker naj bi bilo oz. je montiranje tako enostavno sem sklepal, da je delo ''puškarja'' ok. Pa da ti prišparam naslednji post, ki bo verjetno v stilu da:

sam nimam pojma o tem ---> sem vedel že prej
''puškar'' nima pojma in da bi bilo bolje, da gre kopat njivo ---> vem zdaj

:icon_wink:

Tomaž Ražman
21. April 2014, 08:33
A si temu puškarju vsaj naštel ene dve? To bi ti mogu puškar na svoje stroške uredit!