PDA

View Full Version : Revščina na LZS



Sršen
12. October 2012, 12:50
"- G. Koprivšek pripomni, da bi bilo potrebno razmisliti o nagradah na državnih
prvenstvih, saj predstavljajo kar velik strošek komisije- sploh kar se tiče prvenstva za
veterane in superveterane, kjer je potrebno podeliti kar nekaj pokalov. Pojavi se ideja
o prehodnem pokalu in medaljah, o čemer se bo razpravljajo na eni izmed prihodnjih
sej, vsekakor pred tekmovanji v letu 2013."

Revčki! Dejmo članarino zvišat, ko se že drobiža za pokale in medalje ne da iz obstoječih članarin kupit!

Koliko znesejo potni stroški komisije?

toma
12. October 2012, 14:46
"- G. Koprivšek pripomni, da bi bilo potrebno razmisliti o nagradah na državnih
prvenstvih, saj predstavljajo kar velik strošek komisije- sploh kar se tiče prvenstva za
veterane in superveterane, kjer je potrebno podeliti kar nekaj pokalov. Pojavi se ideja
o prehodnem pokalu in medaljah, o čemer se bo razpravljajo na eni izmed prihodnjih
sej, vsekakor pred tekmovanji v letu 2013."

Revčki! Dejmo članarino zvišat, ko se že drobiža za pokale in medalje ne da iz obstoječih članarin kupit!

Koliko znesejo potni stroški komisije?
BighandBighand

jvpv
12. October 2012, 19:28
G. Koprivšek pripomni, da bi bilo potrebno razmisliti o nagradah na državnih
prvenstvih...

Sem že misli, da misli uvest nagrade poleg pokalov:icon_lol:
imam predlog: NAJ ZAČNEJO TISKAR PLAKETE je še ceneje...ŠKRTICE!!:icon_confused:

Dokler bo v strelski komisiji samo en strelec bo stanje porazno.

Pa še odgovor Sršenu: očitno kar nekaj in se jim ne mislijo odpovedat.

jvpv
12. October 2012, 19:36
Me prav zanima kje so sredstva, ki so bila rezervirana za EP 2012??

Sršen
12. October 2012, 21:00
Me prav zanima kje so sredstva, ki so bila rezervirana za EP 2012??
Estonci so jih zeznili, ker so po zemljevidu previsoko zlezli, pa so pogruntali, da imajo premalo v tošeljnu.

Bolezen večine komisij je eno samo presedanje in brihtanje, namesto da bi pravočasno in pravilno planirali dejavnosti in potrebna sredstva. Ker se že k tej osnovi pristopi šlampasto, potem trpi realizacija in so na koncu oškodovani tisti, za katere naj bi komisija delala. Če sploh oni vedo za koga delajo. In ponavljam, velja še za marsikatero drugo komisijo.