PDA

View Full Version : Potrditev plana



teohafy
27. July 2012, 14:34
Ali kdo ve kaj se letos dogaja, da plani še vedno niso potrjeni?

Aleš
27. July 2012, 15:01
Po moje je prevroče in morajo uslužbenci na ministrstvu še bolj "ventilirat" kot pa to počnejo čez leto. Birokracija nas ubija.:icon_mad:

muzikant
27. July 2012, 15:10
V katerem delu lovskega udejstvovanja najbolj občutiš, da plan ni potrjen ?

Divjad z lovno dobo imaš odprto do 70% lanskega odvzema, brez lovne pa neiomejeno.:icon_wink:

tica
27. July 2012, 20:17
Ali kdo ve kaj se letos dogaja, da plani še vedno niso potrjeni?
Težava ni v Letnih načrtih lovišč, temveč pri potrditvi dolgoročnih načrtov v gozdarskem delu. Po informacijah potrditve lahko pričakujemo ob koncu septembra.
Kot je napisal muzikant, dotlej veljajo omejitve.

teohafy
27. July 2012, 22:38
Eh potem sem si pa zastojn rezerviral dopust od 15-25.8 za srnjaka, bo šef vesel :icon_mad:

tica
28. July 2012, 08:41
Do dovoljenega števila odstrela srnjakov še imate fore. Na šihtu pa ti želim čim manj dela :icon_lol:

RAUBŠIC
28. July 2012, 08:53
Do dovoljenega števila odstrela srnjakov še imate fore. Na šihtu pa ti želim čim manj dela :icon_lol:

To je poslala LZS v zvezi letnega načrta:

"Pozdravljeni,

Na MKO sem preveril, kako kaže s sprejemom dolgoročnega in na tej podlagi letošnjega lovsko-upravljavskega načrta.

Zakompliciralo se je z dolgoročnim, tako da nameravajo v kratkem (najkasneje do konca naslednjega tedna) izdati odločbo, ki bo dovoljevala, da LD podpišejo in s tem sprejmejo razdelilnik OZUL-skega načrta, kot je bil sprejet na seji sveta ZGS in ga tako začnejo izvajati. V kolikor se z razdelilnikom ne bodo strinjali, jim ga ni treba podpisati in lahko še naprej izvajajo lov do 70% predlaganega plana.

Lep pozdrav.

Srečo"

GregaK
28. July 2012, 10:35
Odločba je bila izdana včeraj, sedaj je na vsaki LD posebej, če jo hoče podpisat ali ne!

teohafy
28. July 2012, 11:07
Kje pa je možno videti odločbo?

GregaK
28. July 2012, 11:32
Prejeli smo jo po e-pošti. Zraven je dodan dopis, katerega družina podpiše, če se strinja, in ga pošlje nazaj na OZUL. Govorim za gorenjsko.

LZ

stjrp
28. July 2012, 15:05
Mi smo včeraj odprli plan do 100%.

LP