PDA

View Full Version : Evropsko in državno prvenstvo



pumpa
16. May 2012, 09:52
Po odločitvi predsednika komisije za strelstvo, se po dolgih letih lovci ne bodo udeležili evropskega prvenstva v Estoniji, prav tako vas obveščam, da tudi državnega prvenstva ki je predviden za 2.6.2012 ne bo. Recesija nas je udarila zato naši komisiji primankuje denarja imela je že tri seje tako da bo potrebno še 10 sej in denar se bo porabil za kilometrine in dnevnice.
Me pa zanima kako gledajo na to lovci ki so v začetku leta plačali članarino LZS v polni ceni neglede na recesijo, bo potrebno začeti zbirati podpise, da se lovci strelci postavimo na svojo stran tako kot so to pred leti stotili kinologi.
Po pregledu komisije za lovsko strelstvo opazim samo dva člana ki se udeležujeta strelskih prireditev. Me prav zanima kako bi bilo če bi bili v komisiji za kinologijo sami strelci in ne kinologi.
Res sramotno od LZS , da se spusti na tak nivo.:icon_cry:

Vohkuc
16. May 2012, 10:30
Mamo pa ceu kup dnarja za avijonsko ceplenje lisic. V?ash smo to delal zastojn.Mo?no upam, da še živali noujo za?ele delat take štale kot ludje. :icon_redface:

jvpv
16. May 2012, 15:23
Se pravi, da se nategi ljudstva (v tem primeru lovcev strelcev) selijo iz politike in gospodarstva tudi v našo ''ljubiteljsko'' dejavnost.
Tako pač je v naši sloveniji. Dokler ni kvalitetnega nadzora (s tem mislim da nekdo odgovarja za povzročeno) na žalost ne bo bolje:icon_exclaim::icon_twisted::icon_evil:

206
16. May 2012, 15:27
Strelstvo se naj odcepi od LZS,podobno kot kinologi!

muzikant
16. May 2012, 17:12
Komaj čakam.

ostrostrelec.pero
16. May 2012, 17:27
Bla-bla- bla. Kdo bo pa to naredil. Sanjači.
Upam, da se bom v jezik ugriznil. To sem tumbal že pred 5 leti pa me niste resno jemali, sedaj pa imate.

alojz1
16. May 2012, 17:30
Pero preveč se jeziš. Boš prekmalu živčna razvalina. Takim se pa roke tresejo :icon_lol:

ostrostrelec.pero
16. May 2012, 17:39
Pero preveč se jeziš. Boš prekmalu živčna razvalina. Takim se pa roke tresejo :icon_lol:

Prjatu, prav nič se ne jezim. Me ne morejo več vreči iz tira. Naša in še kakšna naslednja generacija smo primorani trpeti škorenj, ki nas tlači v blato. Če tako je in ne moreš spremeniti se enostavno vdaš v usodo in čakaš britki konec. Kaj, a misliš da člani strelske komisije in marsikdo iz UO pri LZS ne čaka da se bo Flis naveličal streljati, da imajo mir pred njim. Veš, čas in denar je na njihovi strani in to s pridom izkoriščajo.

JAKAJEŽ
16. May 2012, 18:46
Pumpa je objavil,da ne bo državnega zaradi pomankanja denarja.Iz neprevirjenih virov sem izvedel,da je za strelstvo pri LZS namenjeno 15000 eur.,ravno toliko kot za rukače,mogoče o tem ve kaj več (tica).?:icon_exclaim:

lp

jvpv
16. May 2012, 18:52
Saj prav v tem je hec. Koliko je rukačev? Koliko pa strelcev med lovci?
Da ne bo pomote, proti nobenemu nimam prav nič proti.


Pumpa je objavil,da ne bo državnega zaradi pomankanja denarja.Iz neprevirjenih virov sem izvedel,da je za strelstvo pri LZS namenjeno 15000 eur.,ravno toliko kot za rukače,mogoče o tem ve kaj več (tica).?:icon_exclaim:

lp

mišica
16. May 2012, 21:31
Pumpa je objavil,da ne bo državnega zaradi pomankanja denarja.Iz neprevirjenih virov sem izvedel,da je za strelstvo pri LZS namenjeno 15000 eur.,ravno toliko kot za rukače,mogoče o tem ve kaj več (tica).?:icon_exclaim:

lp

Komisiji je namenjeno 14.000 € tj. 1.000 € manj kot lani.
Si pa te podatke lahko sami - vsi pogledate na spletni strani LZS pod dokumenti. :icon_wink:

206
16. May 2012, 21:38
Namenjeno že,toda ali je zaradi recesije to tudi dobila?



Pa da ne bo kdo mislil da zagovarjam komisijo!

ostrostrelec.pero
16. May 2012, 21:43
Recesija. Ja fantje. Sedaj mi pa povejte, a je LZS dobila kaj manj denarja z članarinami kot lani, ko ni bilo recesije. Nič manj. Zakaj pa krči izdatke. Kdo bo višek pokasiral. To me zanima. Smrdi, smrdi do nebes.

mišica
16. May 2012, 21:54
To vprašanje moraš nameniti pa predsedniku finančno gospodarske komisije. :icon_wink:

tica
17. May 2012, 00:04
Smrdi, smrdi do nebes.

:beer:

Krpan
17. May 2012, 00:22
A o tem dokumentu se pogovarjate...

jvpv
17. May 2012, 08:23
Recesija. Ja fantje. Sedaj mi pa povejte, a je LZS dobila kaj manj denarja z članarinami kot lani, ko ni bilo recesije. Nič manj. Zakaj pa krči izdatke. Kdo bo višek pokasiral. To me zanima. Smrdi, smrdi do nebes.

AMEN :icon_exclaim:

MLikar
17. May 2012, 10:52
http://strelci.lovci.si/pod-lupo/103-preklic-dp

pumpa
23. May 2012, 23:12
po info imajo jutri krizni štab sestanek tako ,da državno verjetno bo v juniju pa tudi v estonijo se bo najbrž šlo.
Pumpa je :sign13: tisti ki gredo v Estonijo pa dajo za :beer:

če jih ne kontroliraš vse zapravijo pa nič ne naredijo.

jvpv
24. May 2012, 09:18
po info imajo jutri krizni štab sestanek tako ,da državno verjetno bo v juniju pa tudi v estonijo se bo najbrž šlo.
Pumpa je :sign13: tisti ki gredo v Estonijo pa dajo za :beer:

če jih ne kontroliraš vse zapravijo pa nič ne naredijo.

Pohvalno za zagnanost, res:icon_exclaim:

Če bi bil še kakšen Pumpa in Ostrostrelec več v naši jagi bi bilo tud v LOVSKEM strelstvu drugače...

pumpa
24. May 2012, 14:46
e bo bore malo doseženega državno naj bi bilo na predlog ukinitve bežečega (flisa):icon_confused:
za evropsko pa še beračijo po ljubljani:icon_lol:

jvpv
24. May 2012, 15:08
Mi je blo čudno ja. Če bi na enkrat spet našli denar za vse po planu...:icon_confused:

cviček
25. May 2012, 09:19
Kolikor sem seznanjen je včeraj potekala seja komisije za strelstvo pri LSZ
Glavna tema : DP v streljanju
Kakšne so novice ????? :icon_lol: ali :icon_sad:

jvpv
25. May 2012, 09:26
Kolikor sem seznanjen je včeraj potekala seja komisije za strelstvo pri LSZ
Glavna tema : DP v streljanju
Kakšne so novice ????? :icon_lol: ali :icon_sad:

Ni še odločeno, morjo imet še eni dve seji da nabijejo stroške...:icon_wink::icon_lol:

cviček
25. May 2012, 11:59
Ni še odločeno, morjo imet še eni dve seji da nabijejo stroške...:icon_wink::icon_lol:

Je odločeno DP bo 24.6. v Gornjem gradu :icon_lol::icon_biggrin:

206
25. May 2012, 16:08
Razpis za DP LZS (http://strelci.lovci.si/vabila-na-tekme-in-dogodke/113-drzavno-strelsko-prvenstvo-lzs)

blatnik
5. June 2012, 09:31
jaz bi pa rad vidu spisek al pa zvedu, kdo gre sploh iz ZLD NM ali voilnega okoliša NM na državno prvenstvo v Gornji Grad!
Pa še to me zanima, kdo obvesti strelce kateri grejo na DP, pa ali jim pripada kej nabojev od ZLD NM tistim, kateri grejo na DP!:icon_sad:

pumpa
5. June 2012, 23:48
jaz bi pa rad vidu spisek al pa zvedu, kdo gre sploh iz ZLD NM ali voilnega okoliša NM na državno prvenstvo v Gornji Grad!
Pa še to me zanima, kdo obvesti strelce kateri grejo na DP, pa ali jim pripada kej nabojev od ZLD NM tistim, kateri grejo na DP!:icon_sad:

kolikor imam jaz podatke je v zld nm denarja na pretek, tako ,da naboji bodo , samo za kateri kaliber pa ne vem al bo 9mm al 357:icon_lol::icon_lol:

jegr
20. June 2012, 11:46
Pa še to me zanima, ali jim pripada kej nabojev od ZLD NM tistim, kateri grejo na DP!:icon_sad:



Ponavadi jim je pripadalo. Če pa nisi član ZLD NM, pa si si ponavadi moral sam pokriti stroške.:icon_eek:

jok
21. June 2012, 01:00
Pa še to me zanima, ali jim pripada kej nabojev od ZLD NM tistim, kateri grejo na DP!:icon_sad:

Ponavadi jim je pripadalo. Če pa nisi član ZLD NM, pa si si ponavadi moral sam pokriti stroške.:icon_eek:

Presenečenje :icon_eek:
Čeprav moja LD ni članica ZLD NM, sem dobil strelivo za uradni trening in tekmo, baje bomo dobili tudi kilometrino za dva avtomobila. Bighand

Se kaj dogaja, kar ne vemo ?
:icon_study:

JAKAJEŽ
21. June 2012, 19:19
Evo rezultate ZLD NM.Bighand

206
26. June 2012, 15:47
Rezultati DP

206
26. June 2012, 15:48
še nekaj rezultatov

Ganges
26. June 2012, 16:47
Kapo dol pred takimi rezultati! Po moje tukaj vidimo celo kopico, ne samo dobrih, ampak res vrhunskih rezultatov!!! Vidi se, da pri večini šepa le Compak, kar pa verjamem, da se bo z leti tudi izboljšalo. Čestitke vsem na rezultatih. Bighand

lp

jok
26. June 2012, 23:28
Nekaj vtisov in slikic z državnega prevenstva si lahko ogledate na
http://strelci.lovci.si/porocila-s-tekem-in-dogodkov/136-drzavno-prvenstvo-v-lovski-kombinaciji

Lepo je blo :limona: :icon_eek: Bighand

tica
27. June 2012, 00:35
Bravo fantje, zavidanja vredni rezultati.

Sršen
27. June 2012, 09:06
Fantje bravo!

Je pa zanimivo brati liste z rezultati. Vidim, da je strelska komisija pri LZS še vedno trden branik ZLD-jev. Kaj ste potem posamezniki iz LD-jev nečlanic streljali za ZLD, katerega člani niste, ali za VO?!
Bodo spet zanimivosti okoli pokalov, ali pa so "tradicionalisti" zmagali?
Tako zmagujejo tudi na drugih področjih ...
Imamo zgodbo "po Kersniku spet Kersnik?"
Nadalje raje no comment ...