PDA

View Full Version : Grožnja z napadi na vladne strežnike



Ganges
30. January 2012, 15:32
V članku piše za kaj gre. Skratka, ker smo podpisali sporazum ACTA, ki bi naj bil sporen zaradi varstva podatkov oseb in s kontrolo interneta...

http://moskisvet.com/clanek/visoki_obrati/anonymous-napovedal-napad-na-slovensko-vlado.html

Krpan
30. January 2012, 21:57
...ker smo podpisali sporazum ACTA...

Midva sporazuma nisva podpisala. Pravzaprav nas niti vprašali niso nič o tem. Podpisal pa ga je mož z imenom in priimkom - Borut Pahor. In to tajno, čeprav ni v legiji anonimnežev, vsaj da bi jaz vedel ne..

Sršen
31. January 2012, 09:53
Pahor ali kdo drug, ista figa. Vsa ta politična golazen, ki samo rine k koritu, nas je prodajala, nas prodaja in nas je pripravljena prodajati še naprej.
Vi samo tiho bodite in pridno delajte, da bo njihovo korito ves čas polno.

Barabe!:icon_evil:

Krpan
31. January 2012, 10:26
Korito je vse bolj in bolj prazno, zato smo priča takšnemu prerivanju na krmišču zadnje čase....

Ganges
31. January 2012, 11:43
Midva sporazuma nisva podpisala.

Se razume, da sem s tem izrazom, da smo podpisali, mislil na Slovenijo :icon_biggrin: Slovenci pa smo. In res ne vem kaj je bilo to treba tako tajno podpisat. So se bali odziva javnosti. Fajn, da vsaj obstaja skupina vrhunskih računalničarjev in podobne organizacije, ki ne požrejo mirno vsega sranja, ki nam ga servirajo oblasti! Zgleda, da se dokumenti, ki nam jih servira Bruselj in ZDA sploh več ne pregledujejo poglobljeno, ampak samo na hitro pohlevno podpišejo :icon_evil:

lp

Krpan
31. January 2012, 19:48
Dolžan sem popravek. Sporazuma ni podpisal Pahor ampak po poobastilu vlade slovenska veleposlanica v Tokiu. (http://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/veleposlanica-priznava-acto-sem-podpisala-ker-nisem-bila-dovolj-pozorna/275869)

206
31. January 2012, 20:55
Grešni kozel oz. koza

Sršen
1. February 2012, 09:36
Bistveno:
MZZ:
Ob tem dodajajo, da je predlog pristopa k sporazumu obravnavala (in potrdila) vlada 27. septembra lani, 7. oktobra pa ga je obravnaval še odbor za evropske zadeve.

Da bo jasno, kdo nas je tajno prodal. In prosim brez iluzij, da bi nasprotni pol naredil kaj drugače.

Ista banda!