PDA

View Full Version : Srečko F. Krope, kandidat za predsednika LZS



Krpan
4. September 2011, 14:20
V tej temi se bo razpravljalo o kandidatu za predsednika LZS Srečku F. Kropetu in njegovemu programu.

tica
10. December 2011, 21:51
Imamo novega predsednika. Dosedanjega, čestitke.

JANEZ L
10. December 2011, 22:01
Lp!

Se sam tudi pridružujem čestitkam v uapnju, da prevetri upravni odbor in komisije...

Lovski zdravo
Janez L

tarfila
11. December 2011, 00:29
JEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAA!!!
bomo jutri na skupinskem lovu naredili eno salvo v pozdrav Srečkotu !!!

Krpan
11. December 2011, 08:02
Lp!

Se sam tudi pridružujem čestitkam v uapnju, da prevetri upravni odbor in komisije...

Čestitam tudi jaz. Na žalost (marsikomu pa tudi v veselje) pa sestava UO in komisij ni v pristojnosti predsednika.
Tako da revolucije ne bo.

Lectograjski
11. December 2011, 11:17
Nil novum sub sole! (nič novega pod soncem). Potrebno je čestitati zmagovalcu, ki je bil verjetno edina racionalna izbira. Kaj bo to pomenilo za organizacijo in lovstvo? Upajmo, da vsaj ne sprememb na slabše.

Sršen
11. December 2011, 19:13
Upajmo, da vsaj ne sprememb na slabše.
Mislim, da samo to. Žal.
Za kaj več bi moral pa po mizi udariti.

JANEZ L
11. December 2011, 20:09
Lp!


Za kaj več, bi moral, pa po mizi udariti.

Tole podpišem!

Lovski zdravo
Janez L

Veper
12. December 2011, 11:38
Čestitke Srečko.

skrope
12. December 2011, 11:58
Spoštovani lovski tovariši in tovaršice,
hvala vsem, ki ste me podpirali. Sedaj gremo v drugi mandat in lažje nam bo, vsaj meni, ker sem v prejšnjem mandatu spoznal tisto, kar potrebujem za naprej. Še zmeraj velja moj program, kateremu sledimo in se je do sedaj pokazal za pravega.

Vse vaše ideje so zame dobrodošle, vsak namig, idejo in pobudo bom jemal kot dobronamerno, četudi bo zagotovo včasih kakšna pikra. Če bo ideja dobra in da jo bom speljal ali začel uresničevati, bom povedal tudi avtorja in kje sem jo dobil. Torej, hvala vsem, dobrodošle ideje na moj mejl srecko.krope@siol.net.

Dober pogled, če kaj uplenite pa lovski blagor.

mag. Srečko F. Krope, predsednik

Kaluža
12. December 2011, 15:00
Čestitam za ponovno izvolitev

lovec
12. December 2011, 21:58
Srečko, čestitke in veliko uspehov!