PDA

View Full Version : Zavist - slovenski izravnalni mehanizem



Sršen
8. August 2011, 14:46
Mazzini o zavisti in drugih lepih čednosti Slovenskega naroda.
Nedvomno aktualna tema v našem lovsko volilnem letu:

http://www.youtube.com/watch?v=Sui-I0rzcow&feature=player_embedded

jež
8. August 2011, 16:01
Ne pomnim, kdaj mi je bilo npr. žal 16 min zapravit za poslušanje tako realne obrazložitve...
Bravo stari!

Krpan
8. August 2011, 17:07
Smo torej, mi na forumu tisti, ki smo iztegnili roko, da zabijemo tiste, ki štrlijo iz lovskega povprečja ali pa bomo napisali boljšo zgodbo kot oni.

Veper
9. August 2011, 00:18
Smo torej, mi na forumu tisti, ki smo iztegnili roko, da zabijemo tiste, ki štrlijo iz lovskega povprečja ali pa bomo napisali boljšo zgodbo kot oni.

samo trenutek pa bom odgovoril:icon_lol::BangHead::argue::icon_lol:
Verjetno smo sposobni obojega vendar onega prvega na žalost bolj

Sršen
9. August 2011, 08:23
Smo torej, mi na forumu tisti, ki smo iztegnili roko, da zabijemo tiste, ki štrlijo iz lovskega povprečja ali pa bomo napisali boljšo zgodbo kot oni.

Nič ne bo, prepozno. Tisti, ki so povzdignili glavo, so že zabiti v pod, tisti, ki so nenevarni in lepo hlapčevski vladarjem pa bodo spet na prestolu lovskih organizacij. In kot take, jih ne bo nihče vlekel navzdol.
Slovenec je hlapec in hlapec ostane! Žal.

Krpan
9. August 2011, 11:21
Potem, je najbolje da gremo nazaj pod Habsburžane. Bomo vsaj vedeli pri čem, smo...

solzica
9. August 2011, 11:42
Saj to si eni želijo !!!

Vešpa
9. August 2011, 15:05
Potem, je najbolje da gremo nazaj pod Habsburžane. Bomo vsaj vedeli pri čem, smo...
Sej ni treba da gremo po koga. Če si dobro spremljal govor, je Miha dejal, da je problem, če se razmere spremenijo, ohranijo pa se bližnjice. In to smo mi. Pri istih bližnjicah vseskozi.

Čakam, da bo kdo izmed nas priznal, da se je ob poslušanju govora zagledal v ogledalu. Da se ne bo imel takoj za tistega heroja, ki jih je dobil po glavi ali se je že hotel izseliti....


Saj to si eni želijo !!!
Želijo ali ne, .... V Sloveniji se je kaj naredilo le, ko smo imeli tujega gospoda. Z grenkobo to navajam, a je žal res. Današnje politične razmere v državi samo izkazujejo in dokazujejo nesposobnost in nedržavotvornost slovenskega naroda. Torej: kaj si je bolje želeti?

jež
10. August 2011, 13:22
...Želijo ali ne, .... V Sloveniji se je kaj naredilo le, ko smo imeli tujega gospoda. Z grenkobo to navajam, a je žal res. Današnje politične razmere v državi samo izkazujejo in dokazujejo nesposobnost in nedržavotvornost slovenskega naroda. Torej: kaj si je bolje želeti?

Najbolj posrečeno bi bilo, če bi si zaželeli ameriški način "zdrave konkurence",... Naslednji koraki bi bili že lažji. Zato smo pa dobri delavci pod tujim gospodom, ker znamo dobro kimat:icon_evil:, pod domačim gospodom pa znamo dobro lajat:icon_twisted:!
Ugriznit si pa nikoli ne upamo, razen v rit:icon_twisted::icon_twisted:.