PDA

View Full Version : Avtomatske krmilnice



Tomaž Ražman
11. March 2011, 20:36
Pozdravljeni fantje, Zanima me kako maste kej narejene avtomatske krmilnice za krmljenje divjih prašičev... Vprašanje se mi poraja, ker smo v lovski družini v fazi nabave ali izdelave avtomatske krmilnice... Pozanimal sem se in ugotovil, da bi krmilnica prišla okoli 1500 eur z eno leto garancije... Po drugi strani, pa mislim da bi bili sami z malo časa za podoben znesek sposobni naredit vsaj 3 take krmilnice(samo moje mnenje, lahko da se motim).
Zdej pa konkretno vprašanje, kje se da dobit avtomatski mehanizem? In sevda izkušnje so dobrodošle.

Lovski pozdrav, Tomaž Ražman

alojz1
11. March 2011, 21:07
Ne dolgo nazaj smo to debato dorekli. Najbolj se splača kupiti pogon in timer(mislim, da je bilo okrog 100€). Bil je tudi naslov dobavitelja. Potem se to pritrdi na plastični sod 200litrov.

Krpan
11. March 2011, 22:19
Mi imamo dve krmilnici za 1500€ in dve kitajski, kjer smo za obe dali 500€ Vse delajo dokler medved ne poišče načina, da si z koruzo postreže sam.

Pri eni za 1500 smo imeli problem z uro. Zamenjali smo kar nekaj ur za 100 € in nobena ni delovala, Potem smo kupili kitajsko za 20€ in dela kot ura.

Tomaž Ražman
11. March 2011, 22:23
Ja, mi načeloma z medvedi nimamo problemov ker jih zaenkrat ni tu na obali... Kje ste pa te krmilnice nabavili?