PDA

View Full Version : Strelsko društvo



jancar
10. February 2011, 13:19
Na območju LD ima strelsko društvo strelišče za streljanje z kratkocevnim orožjem, pa me zanima kako lahko LD ukrepa da se s streljanjem preneha oz.da se iz območja umaknejo je pa strelišče na lovni površini, prosim za nasvete oz. če imajo v kateri LD iste probleme.
Hvala

Kramp
10. February 2011, 13:27
Na območju LD ima strelsko društvo strelišče za streljanje z kratkocevnim orožjem, pa me zanima kako lahko LD ukrepa da se s streljanjem preneha oz.da se iz območja umaknejo je pa strelišče na lovni površini, prosim za nasvete oz. če imajo v kateri LD iste probleme.
Hvala

Fajn. kar jebat jih, samo potem se ne čudite, če boste jebeni.
Lovci so pa res neke zveličane duše in v loviščih ni mesta za nikogar drugega. Sploh pa nakladaš o lovni površini, da se kar kadi!
Če je strelišče, torej je registrirano in urejeno po zakonu, ki strelišča ureja, ne gre za lovno površino!

muzikant
10. February 2011, 13:35
Fajn. kar jebat jih, samo potem se ne čudite, če boste jebeni.
Lovci so pa res neke zveličane duše in v loviščih ni mesta za nikogar drugega. Sploh pa nakladaš o lovni površini, da se kar kadi!
Če je strelišče, torej je registrirano in urejeno po zakonu, ki strelišča ureja, ne gre za lovno površino!

Tega nevednega brezveznika naj že nekdo zbriše z foruma.

jancar
10. February 2011, 13:41
Krmp, a znaš ti sploh kej normalno povedat, madona pomoje si še sam sej kdo bo pa tazga nergača doma poslušu, edin mamica:icon_wink:

Kramp
10. February 2011, 14:13
Tega nevednega brezveznika naj že nekdo zbriše z foruma.

He, he, he :icon_twisted: A ti na rdeč seka?!

Kramp
10. February 2011, 14:16
Krmp, a znaš ti sploh kej normalno povedat, madona pomoje si še sam sej kdo bo pa tazga nergača doma poslušu, edin mamica:icon_wink:

Z idioti samo idiotsko pravi en moj prjatu.
In če nakladaš o lovni površini, ti ni kaj normalno govoriti!
Moram pa priznati, da me razveseljujete, ko tako lepo skačete. Pik, pik, piki pik, še brusim šila, še!

Pa še to. Mi se s strelskim društvom prav lepo razumemo in tudi lov ni tam prav nič okrnjen. Zgleda da se kar se tega tiče normalni z normalnimi pogovarjamo. Pri vas pa očitno ni tako. In ker nakladaš o lovni površini ste po mojem (si bom še jaz privoščil predvidevanja v tvojem stilu) nenormalni vi!

bostjan
10. February 2011, 14:39
Človek je samo navedel problem naj se mu odgovori tak kot treba ne pa se žalit in podobno vsak naj pove kaj misli na normalen način !
če pa se mislite pikat pa to počnite preko ZS!
Madona tudi drugi to berejo pa kaj si bojo misli! kdo bo nas resno jemal če je tak kot da se babe kregajo !(Ženske ne zamerit)

Kramp
10. February 2011, 14:43
... kdo bo nas resno jemal ...

A nas sploh še kdo? In registrirano strelišče v lovišču ni noben problem temveč legitimna pravica nekega drugega društva.
Spraševati kako jim nagajati je pa poniglavo in tudi zasluži le poniglave odgovore. Če se je lokalna skupnost odločila, da taka dejavnost lahko obstaja na njenem področju, so lovci zadnji ki bi lahko imeli kaj proti. Ker naslednji bodo na vrsti prav oni. In verjetno je v tej družini lovsko strelstvo na psu, saj si ne predstavljam, da bi imelo svoje lovsko-športno strelišče za golobe ipd. Če pa že, gre spet za svojevrstno hinavščino in folšijo, najlepši lastnosti slovenski lovčkov.

mugo
10. February 2011, 14:47
Če je strelišče z vsemi dovoljenji po predpisih, potem ni na lovni površini (in ne morete nič, in se nimate kaj za pritoževat). Če pa je brez papirjev potem pa se da hitro zadevo ustavit.

Kramp
10. February 2011, 14:50
... Madona tudi drugi to berejo pa kaj si bojo misli! kdo bo nas resno jemal če je tak kot da se babe kregajo !(Ženske ne zamerit)

Oooooooohhhhh, kako sem zaskrbljen. Kar zjokal se bom.
J.... ti razmišljanje "kaj bodo pa sosedi rekli"! Prokleto malomeščanstvo!

jancar
10. February 2011, 14:51
No to sem hotu slišat(prebrat) Mugo, nimamo pa namena nagajat da se razume.

alojz1
10. February 2011, 14:52
Bom jaz lepo povedal.
Mislim, da smo lovci zadnji, ki naj preganjamo strelsko društvo. Če ne moti krajanov, kmetov, policije (verjetno so že bile kakšne prijave, saj smo v Slo.)
Jaz bi raje pristopil zraven pa še sam kdaj malo potreniral :icon_lol:

bostjan
10. February 2011, 14:54
Če je strelišče z vsemi dovoljenji po predpisih, potem ni na lovni površini (in ne morete nič, in se nimate kaj za pritoževat). Če pa je brez papirjev potem pa se da hitro zadevo ustavit.

Bravo mungo!
Evo to sem mislil!
Ne napast človeka ki je hotel samo mnenje!

bostjan
10. February 2011, 14:59
Oooooooohhhhh, kako sem zaskrbljen. Kar zjokal se bom.
J.... ti razmišljanje "kaj bodo pa sosedi rekli"! Prokleto malomeščanstvo!

Gre se zato v kaki luči se kažemo javnosti!
In če sami med sabo nemoremo imet normalne diskusije brez izpadov kako jo bomo imeli z drugimi!

Kramp
10. February 2011, 15:01
Gre se zato v kaki luči se kažemo javnosti!
...

Kaaaasnoooo stižeeeeeee Markooooooo na Kosooooovoooooooo! http://media.bigoo.ws/content/icon/funny/funny_160.gif

alojz1
10. February 2011, 15:06
Vidim,da se raje kregamo kot debatiramo.
Še sedaj ne vem, ali so strelci prisvojili gmajno na črno ali je kaj uradnega?
Tudi kakšna slika strelišča bi pomagala

mugo
10. February 2011, 15:14
V naši bližini so imeli ljubiteljski strelci organizirani v društvo strelišče na črno, v nekem kamnolomu. Ljudje so se pritoževali zaradi pokanja, urgirali so na občino, ZGS je podal prijavo po službeni dolžnosti, ker je zadeva potekala v gozdnem prostoru. In so morali lepo spakirati kufre, ni pa šlo brez v celofan zavitih groženj. Problem pri takih strelcih je lahko v tem, da so ponavadi med njimi tudi kakšni policisti, zato znajo biti prijave na policijo jalove.