PDA

View Full Version : lov v afriki ali lažnjivi kljukec in njegove pobožne želje



erik1
18. December 2010, 21:20
zanima me če je že bil kdo kdaj na lovu v afriki.

sam sem bil 1x
tja pa sem prišel tako
bil sem v kočevju v državnem lovišču na lovu, tja pa je prišel lovit tudi bogat gost iz afrike. v kočevju je uplenil medveda, in ker mu je bila slovenija ušeč, je mene povabil, da bi šel zraven njega lovit v afriko. rekel je da ima tam svoje apartmaje, in svoje lovišče.
rekel sem mu da se mi to zdi predrago, on pa je rekel da bo vse plačal on.

skoraj nisem mogel verjeti, a izkazalo se je da je vse res.
čez 14 dni sem že bill pri njemu.

plačal mi je letalsko karto tja in nazaj, vse storitve v njegovih apartmajih, hrano, 15 dni lova, transport trofej v slovenijo, priprava trofej, nekatere sva dala tudi nagačiti itd............
uplenil sem 2 oriksa, 3 gazele, bivola, merjasca, kuduja, puma pa mi je na žalost ušla.
sam na tem potovanju nisem zapravil niti eura, saj je bil mož beseda in je res vse plačal on.
bilo je super in vedno se bom spominjal tega lova.
lep pozdrav:icon_lol:

Krpan
18. December 2010, 21:33
Tebi bi moralo biti ime Srečko, ne pa Erik:icon_lol:

hunterxxxl
18. December 2010, 21:37
se zafrkavaš ?:icon_lol:
Lepo od njega, bo šel v nebeasa...:icon_biggrin:
A maš kšne slikce?

erik1
18. December 2010, 21:39
ja imel sem res veliko srečo.:icon_lol:
samo takemu miljonarju se 1000ali 1500 eur sploh ne pozna.

erik1
18. December 2010, 21:40
mislil sem 10000ali 15000 eur:icon_lol:

hunterxxxl
18. December 2010, 21:42
No toj res, samo vseeno ne bi vsak miljonar tega naredu..:icon_wink:

Bor
18. December 2010, 21:50
Kako puma v Afriki?

erik1
18. December 2010, 21:50
nažalost nimam slik, sej se mi je pred 2 letoma susul računalnik, slike sem imel samo na računalniku, so se vse slike izgubil.:icon_cry::icon_evil:
če bi jih imel, bi jih že prej z veseljem prilepil.
mogoče me pa povabi še kdaj, pa bodo takrat prišlev :icon_lol:

erik1
18. December 2010, 21:52
se opravičujem, prej sem hitel z pisanjem, pa sem geparda zamenjal z pumo :icon_confused:

lunj
18. December 2010, 21:54
Ja sej glih tak :icon_evil:

JANEZ L
18. December 2010, 21:57
Lp!

:icon_lol: Mucek, pač... Vsaj trofeje poslikaj in jih prilepi, da nam malo skominov narediš in daš domišljiji prosto pot...:icon_wink:

Lovski zdravo
Janez L

erik1
18. December 2010, 21:58
kako misliš glih tak:icon_wink:

erik1
18. December 2010, 21:58
bom poslikal trofeje:icon_lol:

erik1
18. December 2010, 22:03
slike pridejo jutri ko jih je treba še pomanjšat, pa ne vem če bom danes utegnil
:icon_lol:

Hubertus
18. December 2010, 23:25
Lovska, lovska je ta .....!!!

erik1
19. December 2010, 09:12
ni ni :icon_lol:

hunterxxxl
19. December 2010, 09:21
Nekoč je šu erik po pelc za sojo ženkico, ker si je tigrov plašč želela....:icon_lol:

erik1
19. December 2010, 10:17
8502

8503

8504

8505

8506

evo, nekaj slik pa sem le našel, saj sem imel shranjene na e-pošti, ker sem jih nekomu že pošiljal, se opravičujem ko sem jih pomanjševal, sem hitel in niso vse enake velikosti:icon_wink::icon_lol:

ben1
19. December 2010, 12:17
Erik1 ti maš domišlija:icon_lol:

erik1
19. December 2010, 13:00
nimam js kake domišljije:icon_lol:

jazbec
19. December 2010, 13:05
Kaj je že 1. april?

erik1
19. December 2010, 13:10
ne še ni

doberman
19. December 2010, 13:55
zanima me če je že bil kdo kdaj na lovu v afriki.

sam sem bil 1x
tja pa sem prišel tako
bil sem v kočevju v državnem lovišču na lovu, tja pa je prišel lovit tudi bogat gost iz afrike. v kočevju je uplenil medveda, in ker mu je bila slovenija ušeč, je mene povabil, da bi šel zraven njega lovit v afriko. rekel je da ima tam svoje apartmaje, in svoje lovišče.
rekel sem mu da se mi to zdi predrago, on pa je rekel da bo vse plačal on.

skoraj nisem mogel verjeti, a izkazalo se je da je vse res.
čez 14 dni sem že bill pri njemu.

plačal mi je letalsko karto tja in nazaj, vse storitve v njegovih apartmajih, hrano, 15 dni lova, transport trofej v slovenijo, priprava trofej, nekatere sva dala tudi nagačiti itd............
uplenil sem 2 oriksa, 3 gazele, bivola, merjasca, kuduja, puma pa mi je na žalost ušla.
sam na tem potovanju nisem zapravil niti eura, saj je bil mož beseda in je res vse plačal on.
bilo je super in vedno se bom spominjal tega lova.
lep pozdrav:icon_lol:

Pozabil si se napiset ,da ti je se vsak vecer ponudil se zeno ali pa hci se najraje pa obe.

ben1
19. December 2010, 17:47
Erik1 daj če maš jaj.. poslikaj tvojo lovsko sobo kjer maš gotovo obešene tudi te trofeje.

Hubertus
19. December 2010, 22:51
A to je bilo v Južno afriški republiki?

muzikant
20. December 2010, 08:32
zanima me če je že bil kdo kdaj na lovu v afriki.

sam sem bil 1x
tja pa sem prišel tako
bil sem v kočevju v državnem lovišču na lovu, tja pa je prišel lovit tudi bogat gost iz afrike. v kočevju je uplenil medveda, in ker mu je bila slovenija ušeč, je mene povabil, da bi šel zraven njega lovit v afriko. rekel je da ima tam svoje apartmaje, in svoje lovišče.
rekel sem mu da se mi to zdi predrago, on pa je rekel da bo vse plačal on.

skoraj nisem mogel verjeti, a izkazalo se je da je vse res.
čez 14 dni sem že bill pri njemu.

plačal mi je letalsko karto tja in nazaj, vse storitve v njegovih apartmajih, hrano, 15 dni lova, transport trofej v slovenijo, priprava trofej, nekatere sva dala tudi nagačiti itd............
uplenil sem 2 oriksa, 3 gazele, bivola, merjasca, kuduja, puma pa mi je na žalost ušla.
sam na tem potovanju nisem zapravil niti eura, saj je bil mož beseda in je res vse plačal on.
bilo je super in vedno se bom spominjal tega lova.
lep pozdrav:icon_lol:

Mene pa zanima kaj sta počela ponoči, med večernim in jutranjim lovom ?:icon_twisted:
Ko si se vrnil, kar nekj časa nisi rabil prdnit, ane ?



Sem mislil zbrisati to objavo, vendar sem se premislil. Naj vesoljni javnosti raje pripovedije o primitivnosti komuniciranja njenega avtorja. Krpan

miš93
20. December 2010, 09:48
Glede na to kar je erik1 napisal in podkrepil z dokazi je morda muzikantovo vprašanje kar na mestu...med drugim je zanimiva slika bivolov ki jo je erik prilepil:

http://www.forum-lov.org/forum/attachment.php?attachmentid=8502&d=1292750089

Original namreč izhaja od tukaj (Kenija kjer je lov prepovedan):

http://www.raca.si/?c=galerija&action=kategorija&key=kenija_1

itd.itd...en sam velik cigu migu...

muzikant
20. December 2010, 10:04
Mene pa zanima kaj sta počela ponoči, med večernim in jutranjim lovom ?:icon_twisted:
Ko si se vrnil, kar nekj časa nisi rabil prdnit, ane ?



Sem mislil zbrisati to objavo, vendar sem se premislil. Naj vesoljni javnosti raje pripovedije o primitivnosti komuniciranja njenega avtorja. Krpan

Upam, da si na drugih področjih svojega lovskega udejstvovanja(starešina, član komisije LZS) bolj kompetenten, kot pri moderiranju na lovskem forumu.:icon_wink::icon_wink:

Krpan
20. December 2010, 10:45
O kompetentnosti odločajo drugi, se pa trudim, da jih ne žalim.

muzikant
20. December 2010, 10:55
Glej nisem mislil nobenega žaliti.
Vprašanje sem postavil zato, ker poznam podoben primer.
Nekdanji član naše LD je zardi svojega sex. prepričanja zares zastonj lovil v Afriki in S. Ameriki.
Ne vem v čem je problem, lovci svoje ljubice vodijo po toplicah, nakupih ipd, svoje ljubčke pa pač na jago.:icon_wink:

Tisti časi, ko se je bilo treba sramovati svojih nagnjenj so minili, zakaj pa ne bi združili prijetno s korisnim.:icon_wink:

Kar se pa tega Erika1 tiče pa verjetno ne znan najti Afrike niti na globusu.:icon_wink:

miš93
20. December 2010, 11:34
...kuduji so od tukaj:

http://www.hawar-islands.com/blog/bugs_stub.php/2008/12/28/kirkmans_kamp_sabie_sand_reserve

...waterbuck:

http://tracyahunt.com/Waterbuck%20male.jpg

...Thomsonova gazela:

http://www.kupid.com/forum/_vt.php?t=18740&start=20

narava
20. December 2010, 11:53
In mali Erik se je zbudil in se začudil ob pogledu na prazno lovsko sobo.:))

ben1
20. December 2010, 16:08
Ne vem v čem je "štos" pisat nekaj kar očitno ni res?:eusa_liar:

JANEZ L
20. December 2010, 17:35
Lp!


nimam js kake domišljije:icon_lol:

Ne "domišljija", pa res nimaš...:icon_twisted:

Lovski zdravo
Janez L

jegr
20. December 2010, 20:17
Kje je moderator? A tole sranje je dovoljeno objavljat? Je to nek resni lovski forum, al so to zgodbe ali baba in tisoč razbojnikov, sneguljčica.... .4 strani napisanega in komentiranega. Dejte že zbrisat tega člana.:icon_confused:

alojz1
20. December 2010, 21:05
Tudi jaz sem razočaran nad tem pisanjem. Ali je Erik takšen humorist, ki ga jaz ne razumem?
Moderator bi moral vse napisano zbrisati ali pa odpreti novo temo z naslovom Lažnjivi kljukec.

JANEZ L
20. December 2010, 21:13
Lp!

No, no ne razburjajte se...saj "sirota" ni nikogar žalil, le malo smo pocedili sline, se nasmejali komentarjem in pustili eriku1 pet minut slave...


Sedaj temo zaklepam, erik1 tebe pa prav prijazno opozarjam, da ob naslednjem pisanju dobro premisliš, kje odpiraš temo...imamo tudi kotiček za humoriste in lovsko latinščino...

Lovski zdravo
Janez L