PDA

View Full Version : Koledar 2011



springer
27. November 2010, 14:46
Leto se počasi končuje, zato v foto sekciji razmišljamo o pripravi koledarja za leto 2011.

Koledar bi kot ponavadi v PDF obliki objavili na spletni strani, kjer bo navoljo za tiskanje.

Za koledar potrebujemo zanimive posnetke divjadi v različnih letnih časih, ki ste jih uspeli narediti člani foruma. Vsi, ki želite sodelovati s svojimi posnetki, jih pošljite na naslov 5er.cadez@gmail.com (naj ne bodo večji od 2MB).

Člani foto sekcije bomo iz prispelih fotografij izbrali 13 najprimernejših.

Vabljeni k sodelovanju.

Pinkfloyd
27. November 2010, 16:12
Eno vprašanje: Ali je bil koledar kdaj izdan tudi v elektronski obliki za namizje računalnika?

springer
29. November 2010, 10:14
Za namizje se da uporabit vsako sliko. Le malo jo je treba prilagoditi (obrezati, narediti kakšne robove), da ustreza formatu tvojega monitorja.

Na mail sem dobil predlog, da bi zbrali še nekaj dobrih slik posnetih z avtomatskimi kamerami. Mogoče bi koledar popestrili in bi ob glavno sliko dodali še malo sličico iz avtomatskih kamer, ali naredili en mini koledarček.

Rok za pošiljanje slik je 15.12.2010 (da bo ostalo še nekaj dni za izbor in izdelavo).

zoran26
29. November 2010, 11:11
meni so fotografije,ki jih posnemate izredno všeč.Pa zakaj bi objavili samo tistih dvanajst najboljših?Objave si zaslužijo vse dobre fotografije,koledarjev je pa ipak dovolj.

springer
12. December 2010, 21:49
Za koledar potrebujemo kakšno fotografijo. Vsi, ki imate voljo sodelovati mi jih pošljite na mail 5er.cadez@gmail.com do 15.12.2011.

Sicer se bo treba malo znajti in pobrat slike s foruma.

Pinkfloyd
13. December 2010, 02:52
Le malo jo je treba prilagoditi (obrezati, narediti kakšne robove), da ustreza formatu tvojega monitorja.

No, saj to sem spraševal. Če je bil kdaj izdan v razl. resolucijah (1024x768, 1280x800, 1600x1200,...)
Mogoče bi pa lahko enkrat za razliko tudi to...Predlog :icon_wink: