PDA

View Full Version : Najboljši doseški forumskih strelcev



pumpa
30. August 2010, 11:33
Odpiram novo temo , da se bo v temi lovsko strelske tekme zajec bolj hitro znašel, kje se kakšno streljanje odvija, in pa seveda to temo ,da bo pero in mi ostali lahko raspravljali o svojih odličnih doseških.

ZR7
30. August 2010, 16:11
Naslov sem ti malo spremenil, da bo bolj "prebavljiv".
No, sedaj pa le izvoli z debato!

206
30. August 2010, 16:40
Da se pohvalim :icon_lol:


Dve zmagi na družinski tekmi z kroglo :icon_smile:

http://www4.slikomat.com/10/0830/m12-Slika0.jpg

ZR7
30. August 2010, 20:11
Vsakič, ko postane nevarno, da bi nekdo zaradi 3 zaporednih zmag odnesel prehodni pokal, se prijavim na družinsko tekmo in LD prihranim strošek za nov pokal.
Pa ne pokažejo nobene hvaležnosti.:icon_twisted::icon_wink::icon_lol:

No, toliko mojega skromnega prispevka, da se bodo Pumpa, Wolf, Ostri in ostali lažje ojunačili in pokazali svoje zbirke in ne le zbadali med sabo!:icon_twisted:

ostrostrelec.pero
30. August 2010, 20:51
Ej šefe, z sinovimi medaljami se pa ni lepo hvaliti.

tica
30. August 2010, 22:14
Ej šefe, z sinovimi medaljami se pa ni lepo hvaliti.

Zakaj pa ne? Če sin ni boljši od očeta je bilo delo šlampasto opravljeno in porabljen slab materijal.:icon_lol:

ZR7
31. August 2010, 09:18
Ej šefe, z sinovimi medaljami se pa ni lepo hvaliti.

:icon_eek::icon_eek::argue:Kaaajj!!!?Te so moje! Svoje naj Yougster kar sam lima!
Še teh nekaj, ki si jih prislužim pred "penzijo" mi nekaj palamudijo. Banda strelska!:icon_twisted:
Kar je Tica napisal pa drži!

206
5. September 2010, 19:02
In vse tiho je :angel2:

wolf1
5. September 2010, 19:59
Mislim, da nas Pero pelje vse scat z plehom...:icon_confused:

Lp iz drugega kontinenta...(se učim streljat :icon_lol: )

VETER Z URŠLE
5. September 2010, 20:25
moji dosežki 2009/10 na področju olimpijskega TRAP-a,1. mesto na državnem med mladinci
nosilec državnega ml. rekorda 133 od 150( 112+21)
2x med deseterico na svetovnih pokalih ( 6. mesto finale v Suhlu z 116/125 in 15 finale, ter v Italiji 113/125 na žalost en golob premalo za finale)
zmaga na dvoboju SLO-CRO
1. mesto na gp terme čatež
tretje mesto na gp fiocchi

ostrostrelec.pero
5. September 2010, 20:31
In vse tiho je :angel2:

No, da ti odgovorim na tvojo tišino. Bili smo na 2 tekmah. Zjutraj na Otočcu in sem v prvi seriji ustrelil dvajsetko/20. Smo se zbasal v avto in "špura" v Šmarno goro. Tam sem z mk ustrelil 94 in pa dvajset/20 golobov. To je bilo dovolj za zmago. Sem se pa vrnil na Otočec in je bila jutranja 20 dovolj za zmago. Tudi ekipno je padlo prvo mesto, v Šmarni gori smo bili pa za eno piko drugi. Bravo moji fantje.

zajec
6. September 2010, 07:45
Ma ja Perotovim in njemu čestitke,sm moram povedat, da smo zaradi lepšega domačini ene dva goloba mimo spustili,da nebi pol rekli da kaj mutimo.:icon_lol:

Veper
6. September 2010, 08:09
Moji najboljši dosežki so kelnarica Maruša.(če ne verjamete povprašajte Melkijada):icon_twisted:

rikec
6. September 2010, 08:14
moji dosežki 2009/10 na področju olimpijskega TRAP-a,1. mesto na državnem med mladinci
nosilec državnega ml. rekorda 133 od 150( 112+21)
2x med deseterico na svetovnih pokalih ( 6. mesto finale v Suhlu z 116/125 in 15 finale, ter v Italiji 113/125 na žalost en golob premalo za finale)
zmaga na dvoboju SLO-CRO
1. mesto na gp terme čatež
tretje mesto na gp fiocchi

Tole pač ne bo vse držalo... Bom malo dopolnil...
Letošnjega DP v olimpijskem trapu še sploh ni bilo!!! Torej ne moreš še biti državni prvak! Predvidevam, da imaš v mislih DP v letu 2009.
V finale na svetovnem pokalu se je do sedaj uvrstil kot edini Slovenec Boštjan Maček. To kar si se uvrstil ti, ni bil svetovni pokal, ampak tekma, ki je na nivoju mladincev, kar pa nima nobene povezave z pravim svetovnim pokalom (World Cup by ISSF). In vse ostale uvrstitve, ki si jih navedel so bile dosežene v mladinski konkurenci ne v članski.
Drugače pa... ČESTITKE, to so super rezultati, vsaka čast!!! :icon_exclaim:

VETER Z URŠLE
6. September 2010, 10:39
RIKEC sem napisal sezona 2009/10, pa vendar dokler da ni DP 2010 sem še vedno jaz 1. vsi ostali rezultati držijo za mladinsko konkurenco, res je.
po ISSF in IWK pa je biv 1. mladinski svetovni pokal v Italiji (Porpetto) v septembru 2009. letos pa so bili razpisani trije in to ( Porpetto, Suhl, in njekje na FInskem ).
hvala za popravke, ter za čestitke.

rikec
6. September 2010, 11:04
RIKEC sem napisal sezona 2009/10, pa vendar dokler da ni DP 2010 sem še vedno jaz 1. vsi ostali rezultati držijo za mladinsko konkurenco, res je.
po ISSF in IWK pa je biv 1. mladinski svetovni pokal v Italiji (Porpetto) v septembru 2009. letos pa so bili razpisani trije in to ( Porpetto, Suhl, in njekje na FInskem ).
hvala za popravke, ter za čestitke.

Ja sej o.k., sem mislil, da misliš, klasičen svetovni pokal preko ISSF. Še enkrat čestitam, 116/125 je zelo dober rezultat! Pa letos pričakovanja? Državno je ta vikend... Prideš?

VETER Z URŠLE
6. September 2010, 11:30
hvala za čestitke še enkrat, ne na državno me vrjetno ne bo. ker tudi na svetovno nisem hotel iti zaradi vodstva na zvezi. omenjeni pokali so šteli tudi skupno uvrstitev, jaz sem bil po zadnjem na 3. mestu. če bi šel na finsko neglede na rezultat bi obdržal tretje mesto, pa me niso hoteli poslati, zato sem tudi odstopil iz ekipe za svetovno prvenstvo, pa e prav sem imel letos daleč najbolše rezultate med mladinci....:icon_confused:

ostrostrelec.pero
12. September 2010, 21:40
Forumovci čedalje slabše streljamo (ali pa ne). Na današnji tekmi sem bil drugi, berti tretji, cviček pa četrti.Bravo fanta. Naj še tole prav na tiho povem; cviček je na tekmi na izpadanje(abjajc) zadel odojka. Pa mu ne povedat da sem jaz povedal.:icon_lol::icon_twisted:

cviček
13. September 2010, 10:17
Forumovci čedalje slabše streljamo (ali pa ne). Na današnji tekmi sem bil drugi, berti tretji, cviček pa četrti.Bravo fanta. Naj še tole prav na tiho povem; cviček je na tekmi na izpadanje(abjajc) zadel odojka. Pa mu ne povedat da sem jaz povedal.:icon_lol::icon_twisted:

Pero hvala,ker nisi "nobenemu povedal za odojka " (he he)
No stvar ima drugačno ozadje . Včeraj sem ti napovedal , da imam jasen cilj, da te pičim v streljanju. Ti pa v smeh , da to ni mogoče oziroma bo zelo teško.Se strinjam s tabo ampak ..???
Začelo se je z abjajcnom, kmalu sledijo še golobi in ni hudič, da padeš tudi v kombinaciji. Bom že "trofu" tvoj slab dan

P.S. če nimaš jasnega cilja , ga ne boš nikoli dosegel ( mal za hec ,mal za res)

ostrostrelec.pero
13. September 2010, 10:42
Prjatu sem ti že prej povedal, če hočeš uspeti v streljanju si moraš postaviti za cilj boljše strelce kot sem jaz.Jaz sem letos bil samo 48x med prvimi tremi na tekmah.

cviček
13. September 2010, 11:27
Prjatu sem ti že prej povedal, če hočeš uspeti v streljanju si moraš postaviti za cilj boljše strelce kot sem jaz.Jaz sem letos bil samo 48x med prvimi tremi na tekmah.

Saj nisem mislil 50 x pa tudi vsega časa ne mislim posvetiti streljanju . Vsaj naekajkrat za " gušt", da se bomo imeli kaj pogovarjat ( beri " podjeb...at )
Se pa strinjam , da je še veliko boljših strelcev, ampak na forumu si med boljšimi in jaz sem izbral tebe:icon_redface:
Na Trigav lahko prideš mimo Kredarice, Planike , čez Dolič pa še kaj bi se našlo.

JAKAJEŽ
24. September 2010, 21:34
Prvi pokal v strelstvu,pred tem so bile samo medalje in diplome:icon_lol:

lp

JAKAJEŽ
24. September 2010, 21:39
Tukaj pa še nekaj medalj in pokalov.

lp

PROF.racoon
25. September 2010, 13:07
Priden!

Čestitam!

ostrostrelec.pero
26. September 2010, 21:31
Danes lepa tekma v Sadu (LD Šentvid) če odmislimo da nas je celi dan zalivalo. Rezultati ubijalski. Od 30 vrženih golobov sem jih zadel 29 in sem bil 7. Fantje kapo dol pred vami. Ekipno smo bili 2. Premagal nas je Rakovnik z 87 golobi od 90 možnih. Sem si pa potem na "abjajcnu" dal duška ker so mi fantje zaupali gumb za zakasnitev izmeta. Prav sadistično sem jih je..l (beri hecal) z izmetom. Šentvičani hvala za tekmo in zato da ste me potem "pošlepali" ven iz blata. Z mojo julko ne pridem ven iz tistega travnika, bi prej nekajkrat poldan zvonilo na vaški cerkvi.

jvpv
27. September 2010, 09:25
Veper, hvala za šlep službo:icon_exclaim::icon_confused:
Drugače pa tretji posamezno in četrti ekipno:icon_wink:

JAKAJEŽ
27. September 2010, 20:48
Ostrostrelec je zapisal: Od 30 vrženih golobov sem jih zadel 29 in sem bil 7. Fantje kapo dol pred vami. Ekipno smo bili 2. Premagal nas je Rakovnik z 87 golobi od 90 možnih.

Saj so bili tudi tisti 3 zadeti,razbili se pa niso,ker so bili gumasti:icon_lol::icon_confused:

Čestitke Rakovniku.

lp

ostrostrelec.pero
2. October 2010, 23:44
Danes bil na tekmi v Kresnicah na "parkurju", ali kako se že tej stvari reče.Zadel sem 14 golobov od 25 vrženih. Ko sem mislil da že vse znam, pa vedno kakšnega hudiča iznajdejo. Sem pa na malokalibrski puški in 4 lovskimi tarčami pokazal kako se strelja. Mislim da sem postavil en mejnik, ki upam nebo kmalu premaknjen. Na tekmi sem zadel namreč 195 krogov. 50 na srnjaku, 48 na gamsu, 49 na merjascu in 48 na lisici. Še dobro da se sezona končuje.

hunterxxxl
3. October 2010, 00:06
Bravo Pero... pa merjasec 49:icon_confused: SVAKA ČAST !!

jok
3. October 2010, 07:21
Danes bil na tekmi v Kresnicah na "parkurju", ali kako se že tej stvari reče.Zadel sem 14 golobov od 25 vrženih. Ko sem mislil da že vse znam, pa vedno kakšnega hudiča iznajdejo.

Glava !!!??? :icon_twisted:


Sem pa na malokalibrski puški in 4 lovskimi tarčami pokazal kako se strelja. Mislim da sem postavil en mejnik, ki upam nebo kmalu premaknjen. Na tekmi sem zadel namreč 195 krogov. 50 na srnjaku, 48 na gamsu, 49 na merjascu in 48 na lisici. Še dobro da se sezona končuje.

Še dobro, da nisem bil na tekmi, bi se verjetno požrl od foušije. Čestitam. :limona:

blatnik
4. October 2010, 12:07
ja ostrostrelecpero, ja čestitke takemu rezultatu. 49 na merjasca moraš bit pa že mal odpalen, ja dober svaka čast!

ostrostrelec.pero
27. February 2011, 19:38
Sem že doma z tekme v Velenju, Mrzlo ko tristo hudičev. Prvič odkar streljam me je tako zeblo v roke, da se kazalec ni zravnal da bi lahko sprožil drugi strel.
Zadel sem jih 14 od 15 in bil tretji v skupni uvrstitvi.

hunter1
27. February 2011, 20:20
čestitke :icon_lol::icon_biggrin::icon_wink::icon_smile::ic on_lol:

ostrostrelec.pero
12. March 2011, 21:25
Spomin na povprečno strelsko septembrsko nedeljo.8990

ostrostrelec.pero
12. March 2011, 21:48
Pri naših prijatlih ki zagovarjajo "šice" smo z čehi odnesli prvo mesto v ekipni razvrstitvi.:icon_lol:8991

jvpv
15. March 2011, 20:27
Dolgo je trajalo da si sliko nalimal :icon_lol:. Čestitke še enkrat.

ps: takrat smo bli še Rusi....:icon_wink::icon_mad:

JAKAJEŽ
19. March 2011, 19:22
Tega sem najbolj vesel ob prvi 25-ki:icon_lol:

lp

krogla1
20. March 2011, 16:00
Ta pa meni največ pomeni z discipline MK.:limona:

ostrostrelec.pero
20. March 2011, 20:48
kaj porečete na to.....:icon_wink:9054

206
20. March 2011, 20:50
Kdaj si bil pri Rajmondu?Zdej jih ima že več :icon_smile:

alojz1
20. March 2011, 20:53
To je pa že megalomanija. :icon_lol:
Čestitam. Upam da je soba v pritličju. Zaradi nosilnosti tal.

Pinkfloyd
21. March 2011, 00:04
Meni je najbolj všeč M95 :icon_wink:

ostrostrelec.pero
27. March 2011, 19:12
Danes sem vknjižil še eno zmago. V redni seriji sem ustrelil 15/15 glinastih golobov. V finalni seriji pa sva z pumpo naskakovala vsak svojo zmago in mi je zopet uspelo ustreliti 15/15. Reportaža sledi.

206
27. March 2011, 19:59
Datuma niste pa nikjer objavili.Se bojite še hujše konkurence? :icon_twisted:

ostrostrelec.pero
27. March 2011, 20:05
Datuma niste pa nikjer objavili.Se bojite še hujše konkurence? :icon_twisted:

To napako pa prevzamem na svoja pleča:icon_redface:. Res pa je da sem pravilni datum te tekme zvedel v petek ob desetih zvečer. Tekma je bila v Žalcu.

ostrostrelec.pero
15. May 2011, 23:21
Fantje in ostale prisotne, da vam nekaj povem. Danes v Medvodah se je pa videl odraz naše lige forum lov. Zmagal je ostrostrelec pero. Drugi je bil jok.Taube je bil šesti. Jok je ustrelil prvič v svoji strelski karieri polno na golobih in bil na koncu drugi, pero pa tretji. Pero je bil prvi na MK z 186 krogi, mislim pa da je bil ljubi 2 in vohkuc 3-ji. Vohkuc je zmagal na "abjajcnu", bil je tudi drugi, tretji pa je bil jok. Ekipno smo zmagali in dol pahnili Rakovnik za 60 pik. Pa naj še kdo reče da je naša liga za en ku.c, če si upa.

cviček
16. May 2011, 12:24
Fantje in ostale prisotne, da vam nekaj povem. Danes v Medvodah se je pa videl odraz naše lige forum lov. Zmagal je ostrostrelec pero. Drugi je bil jok.Taube je bil šesti. Jok je ustrelil prvič v svoji strelski karieri polno na golobih in bil na koncu drugi, pero pa tretji. Pero je bil prvi na MK z 186 krogi, mislim pa da je bil ljubi 2 in vohkuc 3-ji. Vohkuc je zmagal na "abjajcnu", bil je tudi drugi, tretji pa je bil jok. Ekipno smo zmagali in dol pahnili Rakovnik za 60 pik. Pa naj še kdo reče da je naša liga za en ku.c, če si upa.

No bomo pa še Šentvidci pristavili "piskreček". Na Tujem grmu je bila druga izbirna tekma ZLD Zasavje. Streljal se je compak( nekaj kar na forumu ne potegne ) Posamezno :Franci 2.mesto kombinacija in 1. mesto MK ( 19 golobov in 188 )Cviček 2. mesto golobi ( 20 golobov ) Ekipno : kombinacija 3. mesto in MK 3. mesto. Tekma se je odvijala pri 5 stopinjah nad nulo ob močnem dežju , megli in vetru.

206
16. May 2011, 15:58
Compak :limona:

alojz1
16. May 2011, 17:38
Tekma se je odvijala pri 5 stopinjah nad nulo ob močnem dežju , megli in vetru.
To mora biti nekaj narobe z vami, da v takem vremenu sploh greste od doma. :icon_lol:

zajec
16. May 2011, 23:43
Ja trije so pa streljali na tekmi!:icon_lol:

mišica
16. May 2011, 23:48
Ja trije so pa streljali na tekmi!:icon_lol:

Pa še ekipno so bili tretji!? :icon_confused::icon_lol:

cviček
17. May 2011, 08:30
Ja trije so pa streljali na tekmi!:icon_lol:

HA-HA-HA !!!!
tekmovalo je 9 ekip oz. 40 tekmovalcev
Očitno eni mislite , da so izbirne tekme po drugih ZLD tako slabo obiskane kot v vašem koncu.:icon_lol:

cviček
17. May 2011, 12:49
Pa še ekipno so bili tretji!? :icon_confused::icon_lol:

Pa še nekaj številk :
Povprečje dveh tekem ( compak in univerzal )
prve tri ekipe 1954 točk ( dobrih 20 golobov in MK 170 )
prvi trije posamezniki 22,2 goloba in MK 180,5 )


Sem mislil objaviti celotne rezultate pa vidim, da znate eni brati in šteti samo do TRI.

zajec
17. May 2011, 23:24
Vask bi bil svoja ekipa!:icon_lol:

cviček
18. May 2011, 08:38
Vask bi bil svoja ekipa!:icon_lol:

Tole pa ne razumem najboljše.
Kaj si hotel povedati ??????

206
18. May 2011, 10:15
malo podjebavanja

Sršen
18. May 2011, 16:02
malo podjebavanja

Hočeš reči, da je Zeko pol viagre pozvečil?

zajec
18. May 2011, 23:12
Podjebavanje bi bilo če ne bi bilo smeška,to pa je hec za nepodučene.

cviček
24. May 2011, 12:14
V nedeljo je bila v Šentlambertu tretja izbirna tekma ZLD Zasavje .
Rezultati ekipno: kombinacija 1. mesto LD Šentvid pri Stični ( golobi 24,24,21
MK 188,177,170 )
Posamezno : kombinacija 1. mesto Vidmar Franci 4.mesto Aberšek Drago 5.mesto Puš Dušan
Posamezno : golobi 1. mesto Vidmar; 2. mesto Aberšek ( oba po 24 golobov )
Posamezno : MK 1. mesto Vidmar ( 188 ) 3 mesto Puš( 177 )

Se močno pozna , da smo vsi trije oz. štirje streljali v letošnji forum ligi , ki je bila dobra podlaga za nadaljne tekme .

Prihodnjo nedeljo pa nas čaka finale v Moravčah. To bo vroče .

rock&roll
24. May 2011, 12:17
Čestitke Cviček, res ste dobri vsi trije, štirje. Bolj stari bolj nori, bi lahko rekli. Tudi v nedeljo pričakujem vašo zmago, saj ste v Zasavskem OZUL-u definitivno najboljši.

mprimoz
24. May 2011, 14:20
V nedeljo je bila v Šentlambertu tretja izbirna tekma ZLD Zasavje .

Posamezno MK: 1. mesto Vidmar ( 188 ), 3. mesto Puš( 177 )

Cviček, če smem bi rezultat na MK dopolnil z mojim dosežkom: 2. mesto (182) Martinčič Primož. :icon_biggrin:
Rezultata sem še posebno vesel, ker sem se po dolgih 6 letih, od kar se strelja lovski položaj ponovno udeležil izbirne tekme in to celo brez treninga.:limona:

Čestitke ekipi iz LD Šentvid pri Stični!

cviček
24. May 2011, 14:29
Cviček, če smem bi rezultat na MK dopolnil z mojim dosežkom: 2. mesto (182) Martinčič Primož. :icon_biggrin:
Rezultata sem še posebno vesel, ker sem se po dolgih 6 letih, od kar se strelja lovski položaj ponovno udeležil izbirne tekme in to celo brez treninga.:limona:

Čestitke ekipi iz LD Šentvid pri Stični!

Mi smo se ves čas spraševali kje je dobitnik srebrne medalje v MK . Ni te bilo na razglasitvi. Vsekakor pa si zaslužiš čestitke za doseženih 182 krogov.
Se vidimo v nedeljo.

mprimoz
24. May 2011, 15:17
Mi smo se ves čas spraševali kje je dobitnik srebrne medalje v MK . Ni te bilo na razglasitvi. Vsekakor pa si zaslužiš čestitke za doseženih 182 krogov.
Se vidimo v nedeljo.

Ja cviček, tako je, če te doma čakajo majhni vragci.:icon_biggrin:
Planiram, da pridem tudi v Moravče.

muzikant
24. May 2011, 15:26
Ja cviček, tako je, če te doma čakajo majhni vragci.:icon_biggrin:
Planiram, da pridem tudi v Moravče.

Čestitke, dobro da jim sploh na tekmo uideš.:icon_wink:

jvpv
29. May 2011, 23:25
Pa se je končala Posavska liga...:icon_lol:

cviček
30. May 2011, 12:36
Čestitke Cviček, res ste dobri vsi trije, štirje. Bolj stari bolj nori, bi lahko rekli. Tudi v nedeljo pričakujem vašo zmago, saj ste v Zasavskem OZUL-u definitivno najboljši.

In se je zgodilo !!!

Včeraj je bila še zadnja kvalifikacijska tekma v Moravčah.
Rezultati : ekipno kombinacija : 1. mesto Šentvid pri Stični
golobi : 1. mesto Šentvid pri Stični ( 24,22,18 )
MK : 1. mesto Šentvid pri Stični (195,183,177,)
posamezno Kombinacija : 2.mesto Kutnar ( 25,170 )
3. mesto Aberšek (24,177)
5. mesto Puš (22, 183)
golobi : 1. mesto Kutnar, 3. mesto Aberšek
MK : 1 mesto Vidmar (195 ) 3. mesto Puš ( 183 )

Ekipa , ki bo zastopala ZLD Zasavje na DP : Hlebš, Vidmar, Koncilja, Puš

Pa imamo spet izgovor za pokat.

cviček
30. May 2011, 15:35
Imam bolj dolge "lajtenge "in sem šele zdajle opazil , da moji zadnji posti o kvalifiacijskih tekmah ZLD Zasavje spadajo v temo Lovsko strelske tekme 2011
Prosim moderatorja , če lahko prestavi zadevo v omenjeno temo .
Se opravičujem.

206
30. May 2011, 15:39
Čestitke jvpv in Šentvidčani :icon_biggrin:

ostrostrelec.pero
12. June 2011, 21:02
Danes sem sam sebi dokazal kam sodim med strelce.Ob 9.00 sem končal službo po celonočnem delu in sem se udeležil tekme na Šmohorju. Tam je bila skoraj vsa smetana z včerajšnjega državnega prvenstva. Domov sem prinesel kristalni pokal za prvo mesto. Za nagrado sem pa dobil odstrel jelena.Reportaža sledi na strelskem portalu.

blatnik
12. June 2011, 22:02
ostrostrelec svaka čast, kdu je dober je pač dober!

mprimoz
13. June 2011, 00:25
Bravo, "ostri"!:limona:

jok
13. June 2011, 01:36
Danes sem sam sebi dokazal kam sodim med strelce.Ob 9.00 sem končal službo po celonočnem delu in sem se udeležil tekme na Šmohorju. Tam je bila skoraj vsa smetana z včerajšnjega državnega prvenstva. Domov sem prinesel kristalni pokal za prvo mesto. Za nagrado sem pa dobil odstrel jelena.Reportaža sledi na strelskem portalu.

Ja, imaš prav - SKORAJ vsa smetana :icon_twisted:

ČESTITAM !!!

:icon_study:

rtvcokan
13. June 2011, 09:05
še iz moje strani čestitam !!! in hvala vem za za udeležbo

rikec
13. June 2011, 09:36
A se da kje videt rezultate,da vidimo koliko naskoka je imel pred ostalimi Pero.

ostrostrelec.pero
13. June 2011, 10:14
A se da kje videt rezultate,da vidimo koliko naskoka je imel pred ostalimi Pero.

Mislim da 4 kroge.

lovecdavid
15. June 2011, 13:55
BRAVO PERO! :icon_biggrin:

jvpv
5. November 2012, 21:49
Tole se je nabralo v letošnji sezoni. Videl nekaj novih strelišč, obrazov...:limona:

mprimoz
5. November 2012, 23:17
Jvpv, čestitke.Bighand

mateja
6. November 2012, 13:32
Tole se je nabralo v letošnji sezoni. Videl nekaj novih strelišč, obrazov...:limona:

nekatere sem imel za kratek čas tudi jaz v rokahBighand

Ferenc
8. November 2012, 12:07
jvpv, tudi iz moje strani čestitke.BighandBighand

ostrostrelec.pero
8. November 2012, 13:53
Bravo prijatelj. Saj ne vem, če bi svoje objavil, ob tolikšnem tvojem uspehu.:icon_wink: Upam da jih bova drugo sezono spet skupaj jezila.:limona:

jvpv
9. November 2012, 08:53
Hvala. Mislim pa da je tvojih vse eno več:icon_wink:

blatnik
9. November 2012, 10:39
čestitke obema, ampak spremembe se približujejo, mamo tud mi zdej anšica, mislim da bo teška,kar trenirajta!

Ferenc
9. November 2012, 13:12
Aha vidva tam zgoraj, zdej se bo pa lomilu ha-ha,:icon_lol:, je že cela dolina anšicu jooj.

jegr
9. November 2012, 14:01
Čestitke najboljšimBighand. Ferencu se pa že pozna trening na prašiča in lisico. Nam je pokazal, kako se ga ustreli. Ti Mitja pa domov rineš,ko je najbolj vroče, jao, je pa ferencu ostalo malo več. Morda se ti pa nasmehne Diana drugo nedeljo.:icon_lol:

blatnik
13. November 2012, 09:46
ja maš prov, sam sem že cel dan prej jagal, pa sem mogel jit prej domu,no sej je pa moj partner FERENC v strelstvu pokazal, da je treba tud na divjad znat ustrelit, ne sam na tarčo, za v soboto pa, sam da bo kakšna malca, pa glažek rujnega, pa bo,mogoče bo pa meni u nedeljo dijana nalonjena, da bom dubu kakšen deci u rit!

ostrostrelec.pero
21. December 2012, 20:05
Malo sem jih zložil skupaj in se jih je kar nekaj nabralo. Bighand

jvpv
21. December 2012, 20:57
Bighand :hooray: Bighand

tica
21. December 2012, 21:27
Ja, ja, Pero je car. Pa ne samo po vrhunskih rezulatatih, tudi po srcu. Poklon.

ostrostrelec.pero
22. December 2012, 22:28
Danes sem malo pospravljal in razporejal pokale v lovski (strelski) sobi. Prišlo mi je na misel, da jih zmerim z metrom. Za primerjavo:manjka mi 14 metrov in bi prišel 2x okoli hiše. Tu sem vštel pokale in medalje.:whistle:

rikec
23. December 2012, 15:18
Vsa čast Pero !Bighand

jegr
9. March 2013, 20:06
Da obudimo temo pred začetkom strelske sezone.

11999

Nekaj največjih ni šlo v police. Bo treba naredit novo vitrino, da bo prostora še za kakšnega.

12000

Najslajši je tisti, ki ga speljem ostrostrelcu. Ni jih veliko, kakšen se pa najde.:icon_wink:

ostrostrelec.pero
9. March 2013, 22:18
Pa kje za boga ste vsi mene našli za premagovanje. Danes na tekmi so se tudi vsi name spravili. Kot da sem jaz neka marka.:yawn:

Bravo jegr. Sam dobro veš, kje si bil ti, ko sem jaz začel s streljanjem. Lahko prav vsem povem, da sta mi bila ti in jagerpero velika vzornika. Hvala vama.

ostrostrelec.pero
2. July 2013, 22:27
Vikend bil je živ.
12501

rikec
3. July 2013, 12:14
A tole pa ni vse tvoje Pero, to si še od odsotnih strelcev pobral na podelitvi, zdej se pa bahaš, da si vse tole ti osvojil... :limona::limona::yea1: Zdej te pa imamo...:lol1:

Hubert
3. July 2013, 14:12
Bravooooo.........:hooray: :hooray:

ostrostrelec.pero
12. December 2013, 15:28
Malo tu:

Več tukaj
http://strelci.lovci.si/porocila-s-tekem-in-dogodkov/352-povzetek-strelske-sezone-2013

jvpv
13. December 2013, 19:16
Bighand:OK: