PDA

View Full Version : Izpolnjena želja



rahowc
4. April 2010, 14:48
Ne vem če spada v to temo sam nisem vedel kam naj bi napisal

No najprej lep pozdrav
Koncno sprejet v LD dobil sem 2 mentorja in če bo vse po planu se v torek dobim z njima da se spoznamo in tako;)
LP
Klemen Kobal

patriot
4. April 2010, 20:02
Super vso srečo ti želim. Bodi delaven in poslušen in za vsako nejasnost postavi vprašanje. Le tako boš "zrasel" v pravega lovca.
Lp in dober pogled!

PROF.racoon
4. April 2010, 20:11
Čestitam! Tudi jaz in še trije prijatelji, ki smo se odločili za skupen začetek lovske poti, smo bili pred tednom dni sprejeti v LD Trnovo.
Mentorji so ta pravi (predsednik LD in prijatelj, ki me je za vse skupaj navdušil).
Potrudili se bomo po vseh svojih močeh...
Lovski zdravo!

ZR7
4. April 2010, 20:45
Rahowc, vse najlepše na tvoji lovski poti ti želim!

LP

Veper
4. April 2010, 23:11
Rahovc vztrajanje se je izplačalo in kot se spomnim ti vztrajaš že zelo dolgo in za tako mladega fanta je to redkost.Čestitam.

rahowc
5. April 2010, 01:44
Hvala vsem

Ja veper@ res je dolgi dve leti;) ampak se je izplačalo;)
lp
Klemen Kobal

Pinkfloyd
5. April 2010, 01:51
rahowc, obilo užitkov na tvoji lovski poti. Lepo, da si toliko časa vztrajal.

Meni je še danes žal, da se na to pot nisem podal že v svojih srednješolskih letih, ko je največ časa...Zdaj pa je, kot je ;)

JANEZ L
6. April 2010, 11:03
Lp!

Poslušaj, opazuj, srkaj, vpijaj, vsako besedo si v srce položi, vsako videnje v spomin vtisni... Srečno, na zelenih stečinah, ti želim...

Lovski zdravo
Janez L

MilanK
6. April 2010, 12:36
Rahowc iskrene čestitke in dobrodošel med tovariše zelene bratovščine. Kjer koli boš hodil po lovskih poteh, naj ti narava polno navdiha in lepih doživetij da.
Lovski zdravo!
MilanK

rahowc
6. April 2010, 15:24
Hvala usem za lepe želje
in za se večjo voljo ki ste mi jo vlili z temi zeljami;)
lp
Klemen Kobal

rahowc
7. April 2010, 15:12
Pozdravljeni!
Ucjraj sem spoznal svojega in prijateljevega mentorja in moram rect da sta res face;)
lp
Klemen Kobal