PDA

View Full Version : Spletna stran!



Gorski
25. December 2009, 17:24
http:\\www.klpj.si

Lp,
G

Breza
25. December 2009, 17:27
Komplimenti! :icon_biggrin:

deteljica
25. May 2010, 09:09
Spletna stran dela, ampak na maile pa ne odgovorijo :icon_neutral:
Ali imam samo jaz smolo :icon_confused: ?

Kolovski
25. May 2010, 10:22
Imam podobno smolo... ne j***jo 5%:icon_lol:

Veper
25. May 2010, 12:10
:icon_confused:ni in ni odziva.

Breza
25. May 2010, 12:48
Joooooj, kako ste nestrpni. Dejte malce upoštevat, da je pomlad, da manjkajo samo še štirje dnevi do polne lune, da se temperatura zraka bliža poletni, da je jaga na srnjaka v polnem teku, da klopi trosijo meningocefalitise, borelioze, babezioze, da lisice pripravljajo svoj zarod za samostojno življenje, da srne polegajo, da kmetje kosijo, da politiki prepričujejo ljudi o najboljših možnih referendumskih odločitvah...skratka, kdo se ma cajt dandanašnji z nekimi maili čist preveč firbčnih članov Foruma-Lov ukvarjat. :icon_twisted: :icon_lol: :icon_wink:

Kolovski
25. May 2010, 12:51
Poslal sem ga že sredi februarja...:icon_confused:

ostrostrelec.pero
25. May 2010, 13:58
Poslal sem ga že sredi februarja...:icon_confused:

Zgleda da imajo osnovno enoto leto.:icon_lol:

ZR7
25. May 2010, 14:52
Pri teh e-mail naslovih je običajno caka, da ga ob stvaritvi strani postavijo, nato pa ni nikogar, ki bi za ta e-naslov skrbel.

Breza
25. May 2010, 14:54
Jah, potem je brez veze sploh gor pisat e-naslov, ker vsa zadeva pade na resnosti.

Sicer pa mi je spletna stran KLPJ res všeč. Se mi zdi tudi precej ažurirana in s polno koristnih in zanimivih informacij.

deteljica
1. June 2010, 09:07
po urgiranju na mail naslov tajnika in predsednika je uspelo :icon_arrow:. Imam odgovor in celo člansko izkaznico :limona:

MilanK
2. June 2010, 17:54
Ve kdo kaj več v zvezi s prošnjo, ki so jo LD prejeli za pomoč pri organizaciji razstav pasem FCI IV, VII in VIII ob priliki Evropske razstave psov Celje 2010. Poleg prošnje je tudi obrazec donatorske pogodbe.
Za odgovore se zahvaljujem.

Krpan
2. June 2010, 22:53
A potrebuješ tole:


Spoštovani!

Po naročilu predsednika komisije LZS za kinologijo, g. Marjana Gselmana, vam v prilogi pošiljam skenirano podpisano prošnjo za pomoč (donatorstvo) in ustrezno pogodbo.



S pozdravi,


Tajništvo LZS:

Karmen Koren, tajnica

MilanK
3. June 2010, 07:44
Hvala. Točno to sem potreboval.
Lp
MilanK

deteljica
3. June 2010, 08:10
Pasemske grupe IV, VII in VIII :icon_arrow:
A niso terierji grupa III? :icon_study:
Torej za terierje tole ne velja :icon_exclaim: .