PDA

View Full Version : Torbica za strelivo za kombinirko in našitek SLD



Deerhunter
18. September 2009, 21:59
V mojem okolišu sem že pregledal vse lovske trgovine, očitno je pri nas težko dobit celo usnjeno torbico za strelivo, v katero bi lahko dal šibreno in krogelno strelivo, da o kakšnih bolj specialnih zadevah ne zgubljam besed. Če kdo ve kje se to dobi, po možnosti prek pošte, lahko na ZS. Hkrati me zanima za našitke SLD, takšne katere nosimo na klobukih, le da rabim malo večji našitek za na lovski brezrokavnik. Kakšna ideja? Lahko na ZS, da ne bomo kršili pravil.
Hvala.

teohafy
18. September 2009, 22:05
Za našitke povprašaj na SLZ, za torbice pa poglej kakšen katalog, iz katerega se da naročiti brez poštnine. Za internetni naslov me kontaktiraj na ZS.

mugo
21. September 2009, 08:34
Jaz sem torbico (etui) za strelivo za kombinirko (cca 7 krogel, 3 šibre) kupil pri xxxxxxx.

Kolovski
30. September 2009, 22:17
Takle etui sem dal naredit tukajšnjemu tapetniku. Precej uporaben etui (zadej je na ježka...). Pa še pocen je...

ZR7
1. October 2009, 08:19
Takle etui sem dal naredit tukajšnjemu tapetniku. Precej uporaben etui (zadej je na ježka...). Pa še pocen je...

Nekaj podobnega sem imel na bokarici sam. Le da je bilo samo za dva krogelna naboja. In sem enega izgubil po poti.:icon_evil::icon_redface:
Potem pa panika in iskanje. K sreči sem ga našel sam in ne kak otrok.
Nikoli več ne bom uporabljal torbic ali takih etuijev, če nimajo zapenjanja čez naboje! Varnost je le prva.