PDA

View Full Version : Tožba ZLD-ja



ostrostrelec.pero
15. June 2009, 13:58
Forumovci, pošlušajte tole. Danes sem dobil priporočeno pošto iz ZLD-ja, da me bodo sodno preganjali ker sem se upal oglasiti in opozoriti na nepravilnosti pri izpeljavi lige za izbiro ekipe za prvenstvo LZS.

ZR7
15. June 2009, 14:02
Ta vaš ZLD jevski konec je nekaj posebnega.:icon_confused:
Premisli kako in kaj je z javnim objavljanjem materije, ki jo dobiš.
Jaz bi to z veseljem objavljal na straneh, da se javno vidi, kaj si nekateri večni funkcionarji privoščijo.
Skratka, smo ti na voljo in seveda navijamo zate.
Obtožba je pa itak... ne vem kako bi se omikano izrazil, ker mi prihajajo na misel prehudi izrazi, lahko ekran poči.:icon_twisted:

ZR7
15. June 2009, 14:03
Sicer pa res ne vem, kaj se greste. Dajte vendar še drugim, manj sposobnim strelcem možnost. Saj vendar ves čas zmagujete po tekmah širom Slovenije:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_wink: :icon_wink:

ostrostrelec.pero
15. June 2009, 14:06
Jutri grem na sedež LZS v Ljubljano, da vidim kaj lahko storijo, potem pa vlečem poteze izven LZS-ja.

ZR7
15. June 2009, 14:09
Pa še resno.

ZLDji očitno spet dobivajo zalet. S tem mislim tiste polne starih večnih funkcionarjev. Obljube sedanjega vodstva LZS, da bo uredilo razmere kar se tiče legitimnosti in zakonitosti pravil in občnih zborov ter s tem seveda tudi volitev, so izgleda ali pozabljene ali povožene.
Sprejemajo se razna pravila ki vtikajo nos tja kjer nimajo podlage in vlagajo se obtožbe s kakršno nas seznanja Pero.
Manire prejšnjega prav tako virtualnega vodstva se počasi a vztrajno vračajo.
Hvala za tako LZS!!!:icon_evil:
100 dni, ko se novo vodstvo ne kritizira, je že nekajkrat mimo!

ZR7
15. June 2009, 14:09
Jutri grem na sedež LZS v Ljubljano, da vidim kaj lahko storijo, potem pa vlečem poteze izven LZS-ja.

Vse najboljše želje!

ostrostrelec.pero
15. June 2009, 14:14
Prjatu da ti še to povem SPLOH NISMO V ZLD-ju.

ZR7
15. June 2009, 14:50
Prjatu da ti še to povem SPLOH NISMO V ZLD-ju.

A celo to si upate?!!!:icon_confused:
Ja potlej je pa skrajni čas da se enga štrafa.:icon_wink::icon_wink::icon_twisted::icon_b iggrin:

Veper
15. June 2009, 15:00
Ostri Pero da ne boš pozabil ponudbe o javnem objavljanju poteka dogodkov .Vse kopiraj in shrani na varno.predvsem se zavedaj da te sodno preganjajo z tvojim denarjem ,ker svojega pač nimajo ,ker ga ne služijo in ker na ustvarjajo nič. Torej živijo tudi na tvojih plečih in morali bi delati v tvoje dobro in ne svoje.:icon_confused:

ostrostrelec.pero
15. June 2009, 15:09
Hvala za vse informacije. Izredno rad bi prišel zadevi do dna, zato sem pripravljen izpostaviti tudi svoje ime čeprav vem da bom popluvan z vseh koncev in krajev.

tica
15. June 2009, 21:56
Sem na tvoji strani in če le lahko, ti bom odpral kakšna vrata. Take svinjarije tudi meni pošteno najedajo živce. Pa ni čudno, da je tudi šef zadnje čase kar zajedljiv, upravičeno !!

ostrostrelec.pero
19. August 2009, 23:08
Danes je minilo 80 dni odkar sem pritožil na LZS.Pritožbo sem naslovil na:
- strelsko komisijo
- na komisijo za etični kodeks,
- upravnemu odboru LZS.
- TOV. PREDSEDNIKU KROPETU.
Danes sem bil šestič na sedežu LZS in niti eden nič ne ve. Sploh nimam nobene informacije kaj se dogaja z mojo pritožbo.

solzica
20. August 2009, 07:33
ne se čudit ???
Saj sploh ne vedo kaj delajo, če sploh kaj delajo.
če pogledaš na spletne strani, zadnjih 8 mesecev ne delajo NIČ. Saj ni nobenega zapisnika (novega namreč) razno raznih komisij.
Žal zopet stara zgodba. modreci modrujejo, modrujejo...

LP!

ostrostrelec.pero
20. August 2009, 09:45
Sploh nevem kaj naj še naredim, da bi se kolesje zavrtelo. Mislim da bom posegel po drastičnemu ukrepu in bom dal na kocko svoje zdravje.Druge možnosti ne vidim.

ZR7
20. August 2009, 10:02
Sploh nevem kaj naj še naredim, da bi se kolesje zavrtelo. Mislim da bom posegel po drastičnemu ukrepu in bom dal na kocko svoje zdravje.Druge možnosti ne vidim.
80 dni? Kaj imajo strokovne službe 80 dni letnega dopusta ali pa se nekdo norca dela?!
Pero, glede na to, da je minilo toliko časa, bi po mojem mnenju lahko materijo dal v javnost. V članek na naših straneh.
Skopiraj, oz. poskeniraj vse materiale in mi pošlji, pa objavimo članek pod tvojim imenom. Dodaš lahko še svoj tekst.
Če nič drugega, bi zaslužil vsaj odgovor, da so tvoje pritožbe sprejete in kaj se bo naprej dogajalo.
Svojega zdravja pa ne zastavljaj, ker tega enostavno niso vredni. Kot sledim zadnje čase, se v Novomeškem ZLD-ju dogaja marsikaj, kar bi bilo nujno krepko prevetriti.

Veper
20. August 2009, 10:04
ZLD ima predsednika ,ki s svojim premoženjem menda stoji za svojimi odločitvami. No vsaj tako bi moralo biti saj v vseh klubih,društvih itd je tako. Pa ga povprašaj če se tega zaveda.:icon_confused:Namreč ko bo tožbo po toliko in toliko letih izgubil bo potrebno plačati račune za stroške pravde in potem še za tisti del ko ga boš ti tožil za vse kar ti bo padlo na pamet. V glavnem dober odvetnik je sposoben nekoga sleči do gat ,gate pa mu dati v najem za dobro najemnino.:icon_lol:

ostrostrelec.pero
20. August 2009, 10:17
Glejta veper in zr7, lepo vaju prosim pridita v nedeljo na našo tekmo, in verjemita da si bom vzel toliko časa da vama vse razložim in vama dam dokumentacijo.
Sploh pa ne vem kako se naj obnašam ker se bliža že drugo državno prvenstvo, to je na bežečega merjasca. Naj se prijavim , bomo imeli spet probleme kot lani, ej čist sem zbegan!!!!!!

Veper
20. August 2009, 10:55
Hej nehaj se smilit sam sebi:icon_lol:Kitajci pravijo da če hočeš bit srečen en dan pojdi v bordel ,če hočeš bit srečen en mesec se oženi ,če pa hočeš biti srečen celo življenje postani ribič:icon_wink: Torej namesto na tekmo pojdi na jago in bo bolje. V nedeljo me skoraj sigurno ne bo ker imam druge obveznosti ampak nikoli ne reci nikoli in mogoče??:icon_exclaim:
Ostri Pero vem da ti je prvo v življenju zmagovati na strwelskih tekmah ,vendar me zanima če si že kdaj v življenju pogledal tudi skozi okno in ne samo skozi vrata?? Veš hudo lepo je namreč da veš tudi to kako nastane kopito puške.Veš najprej zraste drevo ki doseže določeno starost in kvaliteto,medtem ko v njegovi krošnji gnezdijo ptice in s svojimi plodovi hrani gozdne živali kot so....in nato pridejo strokovnjaki ki ugotovijo ali je že za sečnjo pa potem naredijo do drevesa vlako z traktorjem.Ja traktorje pa izdelujejo tako in tako. No ko drevo pade pod rezilom motorne žage sekača ki ima doma čudovito sestro ki je godna za ženit in vredna vsakega greha. pride traktor in odvleče deblo na depo ,kjer ga naložijo na transporter in ..............zgodba se konča nekje na strelišču na Trebeljnem kjer naš Ostri Pero krepko stisne kopito puške k licu in zgreši odločilnega goloba na razstreljevanju. Namesto da bi se zasmejal in pomislil na večerni sprehod z sekačevo sestro pa se zgrbi ,ponikne v kot in obupava sam nad sabo in nad celim svetom zaradi zamujene priložnosti zmagati na tekmi kjer se mimogrede dogajo toliko drugih pomembnih reči kot je naprimer pogovor med prijatelji in malo lovske latinščine pa kulinarika in kaj jaz vem kaj še.
Ostri Pero bova to razpredla ob prvi priliki za obloženo mizo in obkrožena z lovskimi tovariši velja??:icon_wink:

ZR7
20. August 2009, 10:58
Pero, poglej na ZS!

LP

pmarijan
20. August 2009, 11:44
:icon_confused::icon_lol::icon_redface::icon_wink:

...Veper, ti bi moral pisati "žalne" govore za ohceti...

jvpv
20. August 2009, 13:27
Danes je minilo 80 dni odkar sem pritožil na LZS.

Upam da je bilo priporočeno- za dokaz :icon_study:, ker drugače se lahko izgovorijo, da niso nič prejeli.

tica
20. August 2009, 19:43
Sploh nevem kaj naj še naredim, da bi se kolesje zavrtelo. Mislim da bom posegel po drastičnemu ukrepu in bom dal na kocko svoje zdravje.Druge možnosti ne vidim.
Tega ni vreden nihče. Zdravje imaš ali ga nimaš in če ga imaš si neizmerno bogat in srečen.
Zgodba se bo pričela odvijati, verjemi. Najkasneje na naslednji seji UO LZS, ki bo v sredini septembra. Zastavim svojo besedo.

ostrostrelec.pero
20. August 2009, 20:05
Tica, čeprav sem zaprmej sklenil da na LZS ne verjamem nobenemu niti ko mi rečejo "dobr dan", bom v luft pogledal če je res dan, si me prepričal da z svojo gladovno stavko še malo počakam. Upam da mi ne bo žal!!!
Veper,ti praviš da se smilim sam sebi. Ne ni res. Samo za svoj denar bi rad da ga inštitucije ki so ga dobile oddelajo pošteno in po predpisih.
Kdo se je decembra uprašal ko je bilo treba članarino poravnati "a ima pero denar".Plačaj ali pa nisi več naš član...Sedaj ko pa zahtevam da se moja pritožba rešuje ni pa teh inkasantov nikjer.JA SAJ JE PRAV DA DREVESA RASTEJO . NI PA PRAV DA SE POD LISTJE SKRIVAJO FUNKCIONARJI NA LZS.

patriot
20. August 2009, 21:13
Sploh se ne sekiraj, to si nekemu "kvazi funkcionarju" stopil na rep in on misli, da je še socializem v igri, ko je mogoče kaj veljal. Mogoče bi bilo dobro kontaktirati direktno s Srečkom Kropejem in mu povedat kako in kaj.
Načeloma pa ti lahko pihnejo vsi skupaj v r..! Tudi jaz sem na tvoji strani in navijam zate. To je moje skromno mnenje in podpora.
Lp in dober pogled!!!

ostrostrelec.pero
18. September 2009, 15:44
ALELUJA. Včeraj je zasedal UO LZS in baje so obravnavali našo pritožbo, pa še to nevem če bi jo, če nebi tica dregnil v osje gnezdo. Menda je rok za skupni sestanek med ZLD, LZS in nami v začetku oktobra.
Samo 100 dni so rabili naši vrli funkcionarji za to junaško dejanje.
TICA HVALA.

ZR7
18. September 2009, 19:02
no, da sedaj vidimo kako se bo LZS potegnila za korektno izvajanje nalog s strani pooblascenih clanic.

tica
18. September 2009, 23:22
Pero, vprašanja sem zastavljal že prej in drezanja so vzpodbudila obravnavo na komisiji za strelstvo, kar lahko prebereš v zapisniku, objavljenem na spletni strani LZS. Da se bo stvar uredila, sem trdno prepričan.

ostrostrelec.pero
5. October 2009, 14:47
Pero, vprašanja sem zastavljal že prej in drezanja so vzpodbudila obravnavo na komisiji za strelstvo, kar lahko prebereš v zapisniku, objavljenem na spletni strani LZS. Da se bo stvar uredila, sem trdno prepričan.

Prjatli sedajle grem na sestanek pod okriljem LZS, ki se bo dogodil na sedežu ZLD Novo mesto. Da vidimo a bom imel jaz prav in obstoječi pravilniki ali VSEMOGOČNI ZLD.

dolgin
5. October 2009, 21:06
Pero,a maš neprebojca gor?:icon_twisted::icon_lol: Mam občutek,da boš precej nezaželjen tam?!? Oziroma raje povej kako ste rešili zadevo.......
lp

ostrostrelec.pero
5. October 2009, 21:24
Pero,a maš neprebojca gor?:icon_twisted::icon_lol: Mam občutek,da boš precej nezaželjen tam?!? Oziroma raje povej kako ste rešili zadevo.......
lp

Fantje ,res sem porabil več energije, kot celo leto pri strelstvu. Vsaj mislim da se naslednje leto ne bodo ponovile napake zaradi katerih sem letos tako bentil. Tudi fantje iz LZS-ja so videli in tudi javno in glasno povedali da so se res dogajale nepravilnosti( prav po "muško" je nastopil predsednik strelske komisije) Če sem čist odkrit ,pa smo si na koncu dali roko, jim še čisto ne verjamem. Občutek imam da se vse niti vodijo iz enega mesta(beri ene osebe) in vsi ostali so marionete. Bog daj da se motim, čene smo ga strelci v novomeškem koncu fejst najebali.

ZR7
6. October 2009, 07:19
Pero, proti temu imate močno orožje. Svoje strelske sposobnosti s katerimi dokažete, da ste najboljši. Preko tega ne morejo!

zajec
6. October 2009, 09:10
Tega našega strelskega bi morali odstavit,kot tudi del oseb v vodstu ,za strelskega pa dati našega Perota ,če čmo da bo v Novomeškem koncu kaj od strelstva.Mam občutek, da obstoječi strelski referent niti ne ve kaj je trap,možno pa da se razume na pištole ker jih forsira!
lp

ostrostrelec.pero
6. October 2009, 21:41
Zajec verjemi da bo tudi na dolenjskem nekoč posijalo sonce.Upam da ne bom izgubil vso energijo za kreganje z mlini na veter.

ZR7
7. October 2009, 06:42
Zajec verjemi da bo tudi na dolenjskem nekoč posijalo sonce.Upam da ne bom izgubil vso energijo za kreganje z mlini na veter.

Zdrži do naslednje forumske tekme. Te bomo napojili in nafutrali, pa boš dober še za eno leto.:icon_wink:
Seveda te bomo spet napacali v tekmi, oz. bomo to naročili kakšnemu mladoletniku:icon_twisted::icon_wink::icon_lol:

LP

P.S.: Oglas se kaj na kofe!

ostrostrelec.pero
7. October 2009, 10:51
Zdrži do naslednje forumske tekme. Te bomo napojili in nafutrali, pa boš dober še za eno leto.:icon_wink:
Seveda te bomo spet napacali v tekmi, oz. bomo to naročili kakšnemu mladoletniku:icon_twisted::icon_wink::icon_lol:

LP

P.S.: Oglas se kaj na kofe!

Na, pa imam. Komaj sem vepra pomiril glede krke me že tlači mora v obliki zr7. Fantje tudi "Pero ma vas rad". Sedaj mi pa res ne preostane drugega kot da zmagam, he-he-he. Zato imam rad tale forum, da niso samo resne zadeve, ampak se tudi pohecamo.

Veper
7. October 2009, 11:56
Pero ZR7 se ni nič hecal ampak smrtno resno mislil,da te bomo pred tekmo napojili in nahranili kot odojka. Ostali bomo seveda z požrtijo počakali toliko časa da odstreljamo svoje discipline.:icon_twisted:

ostrostrelec.pero
6. June 2010, 21:51
Fantje za danes toliko. Spet so nas nategnili ko "malu žvaku". Imeli smo 3 redne tekme ki so se štele v ligo za volilni okoliš, ki da ekipo za državno. Vse 3 sem zmagal, pa ostal brez pokala za volilni okoliš, oz. jih sploh delili niso. Za volilni okoliš so se iz naše ekipe kvalificirali 1. 3. in 5. Vidite koliko velja lanski dogovor med podpredsednikom Kurnikom, predsednikom strelske komisije Brainterbergerjem, Kesnikom kot predstavniki LZS, mano in strelskim referentom, ter "strokovnim" tajnikom.Naredili so tekmo mimo vseh pravil in kar je še najbolj bodlo v oči je ta isti tajnik pred 30 strelci naglas dejal da " ZAME PA NOBEN PRAVILNIK NE VELJA". Kje ste sedaj tisti zagovorniki, ki tako poveličujete ZLD-je.

dolgin
6. June 2010, 22:40
Pero,"nka se na jezej",sj veš,da se na zvezi radi kitijo z usesortami NEZASLUŽENIMI kolajnami,pa so si tebi namenjene "pretajal" in si nardil zlate čekane. Tebi pa vse čestitke za rezultat!

ZR7
7. June 2010, 08:02
Mene pa zanima, kolikšna so sredstva, ki jih LZS nameni za te izbirne tekme v volilnih okoliših in kako se ta sredstva porabijo?
Popolnoma jasno je, da smejo ta sredstva biti porabljena zgolj in samo za potrebe izvedb teh izbirnih tekem.
Malo sem v dvomih, da so se ZLDji glede tega povsod obnašali po pričakovanjih, pa bi bilo fino, če bi mi kdo te dvome razblinil.

Veper
7. June 2010, 09:17
Pero predstavljaj si samo moralo človeka ,ki dobro ve da si ni pristreljal prvenstva pa bo vseeno streljal na državnem. Mene bi bilo sram do obisti in bi svoj nastop zavrnil.

ZR7
7. June 2010, 13:32
Veper, saj zmagovalci bodo šli na državnega. Le pokala niso dobili oni, temveč tisti, ki so se uvrstili za njimi.
In kot sem informiran, so ti že na podelitvi jasno pokazali, da jim ni do pokala, do katerega vsaj moralno niso bili upravičeni.
Torej je med strelci samimi mnogo bolj zdrav in pošten odnos kot je odnos tistih, ki so vodili izbor za VO.
Obojim, tako zmagovalcem, kot tistim, ki so jim zmago odkrito priznali, iskrene čestitke!

jegr
7. June 2010, 14:17
Točno tako je bilo, kot je zapisal ZR7. Čestitke LD Trebnje, pa pokažite jim na državnem.:icon_evil::icon_evil:

ostrostrelec.pero
7. June 2010, 17:28
Točno tako je bilo, kot je zapisal ZR7. Čestitke LD Trebnje, pa pokažite jim na državnem.:icon_evil::icon_evil:

E moj prjatu, kako jim naj pokažem na državnem, ko pa vem da bo moj pokal romal v Novo mesto. Daj povej, a so si ga zaslužili. Že lansko leto so me nategnili ko" prasca" da sem jim dal pokal za ekipno zmago na bežečega merjasca. In to so me celo prepričevali lovski funcionarji iz LZS-ja. Ko sem svojim fantom to povedal, so me začeli takoj prepričevati naj tega ne storimo da nas bodo spet nategnili že drugo leto (beri letos). Ne, ne, veš da nas ne bodo, saj so nam v pomiritev dali roko sprave. Takoj včeraj ko sem prišel domov bi si najraje kožo z desnice strgal dol, saj prav smrdi po tej hudičevi prevari.

Veper
7. June 2010, 17:32
Kupi en pokal pa jim ga nesi in reci da je za prvo mesto v nategovanju:icon_twisted:

ostrostrelec.pero
7. June 2010, 18:21
Veste kaj me pa najbolj skrbi? To da sem izkoristil vse možnosti ki mi jih ponuja LZS glede pritožbe o nepravilnosti delovanja ZLD-ja. Pritožil sem se na strelsko komisijo, pa na komisijo za etični kodeks, pa na upravni odbor LZS ,pa g. predsednik strokovnih služb, pritožbo je dobil tudi g. predsednik LZS-ja, pa vsak član strelske komisije posebej na dom. Mojo pritožbo je vpričo mene prečital g, tiskovni predstavnil LZS-ja, TO SE PRAVI DA VSAK KI NEKAJ POMENI V TEJ NAŠI STRUKTURI. Pa še vedno delajo mimo vseh pravilnikov in mimo samega človeškega odnosa. Kateremu naj se še pritožim da bo to premaknil iz tega začaranega kroga. Bogu se pa še ne znam pritožit, in verjetno me gleda postrani ker grem rajši v nedeljo na tekmo kot k maši.

karel
7. June 2010, 18:30
Ne vem, povsem točno, zakaj gre, a bi vseeno napisal nekaj, kar se v praksi dogaja.
Pokal, ki ga tekmovalec dobi, za posamezno uvrstitev na tekmi, je njegova last!!
Osvojen pokal, za ekipni del, je last družine ( društva ), če je le to plačalo, za vse tekmovalce, štartnino in vse ostale stroške, povezane s tekmovanjem. Če ne, se tekmovalci dogovorijo med seboj in v primeru treh pokalov, na treh tekmah, dobi vsak enega, z upoštevanjem uspešnosti...:icon_smile:
Moje praktično mnenje.

JAKAJEŽ
7. June 2010, 21:42
No bom pa še jaz pristavil svoj piskrček k vsej tej zadevi.
-ZR7 sprašuje,da bi rad vedel kako se porabi denar.ki ga LZS nameni za strelstvo,citiram strokovnega tajnika"LZS ne nameni niti evra!!!"
-Na sestanku strelskih referentov je bilo dogovorjeno,da se bodo podelila dva kompleta pokalov(ZLD in volilni okoliš),na podelitvi pa je bilo to zanikano in rečeno,da to nikjer ne piše,SEVEDA ne,kdo pa piše zapisnik???
-Pa še ena cvetka,udeležbo na državnem si morajo strelci,ki niso v ZLD kriti sami,oziroma njihova LD.
-Torej kam bo šel pokal,če bo slučajno osvojen,seveda jim ga želim z vsem srcem:icon_exclaim:

Vso srečo strelcem na prvenstvu.

lp

ZR7
8. June 2010, 07:35
Najprej citat iz poročila LZS za leto 2009:
"... Dva člana komisije in predstavnik strokovne službe so se udeležili delovnega sestanka na ZLD NM na katerem je bil zglajen spor med ZLD in LD Trebnje. ..."
Fino so zgladili, če je letos spet hrapavo.:icon_confused:

Nadalje piše:
Brez stroškov za delo komisije je bilo za izvedbo aktivnosti pod okriljem Komisije za lovsko strelstvo in lovsko orožje porabljenih 7952 €, kar je manj kot je bilo planirano.

Če seštejemo v poročilu navedene dejavnosti, dejansko dobimo ta znesek:
Državna prvenstva- 4710€
LZH vs LZS- 1662 €
Oblikovanje Pravilnika- 1080€
Tečaj sodniki- 500
Skupaj- 7952

A je na 23 strani zanimiva tabela:
Tabela planiranih in porabljenih finančnih sredstev posameznih komisij:

Komisija za lovsko strelstvo in lovsko orožje
Plan sredstev - 12.000
Potrošeno- 13.087,00

Na začetku poročila te komisije pa piše:
Komisija za lovsko strelstvo in lovsko orožje se je v letu 2009 sestala na štirih sejah, sicer pa je potekalo sprotno komuniciranje med člani komisije preko elektronske pošte.

ZR7
8. June 2010, 07:56
Glede na zgoraj citirano iz poročila LZS moji bukovi pameti manjka okroglih 5.000€ med stroški navedenimi v poročilu in dejansko porabljenimi sredstvi.

Če delimo teh 5 tisočakov s 4 sejami, pride na eno sejo cca 1.250€.

Ali drugače rečeno za sestankovanje 18-ih mandelcev se porabi 40% potrošenega denarja, za organizacijo izbirnih tekem pa denarja ali ni ali pa nekje nekdo laže ali pa goljufa.

Prebiranja njihovih zapisnikov, predvsem zadnjega ne priporočam, še posebej ne Sraki, da ne bo spet kakšnih zdravstvenih težav z zvišanim pritiskom.

Ali da povem še na krajše, tukaj nekaj zelo ne štima!

ostrostrelec.pero
8. June 2010, 08:33
In jaz butl dolenjski se grem pritožit na strelsko komisijo.
Do danes sem samo letos osvojil 22 pokalov in medalj brez ekipnih pokalov. A veste da me ob takih kozlarijah mine da bi še kdaj prijel trap puško v roke.

jok
8. June 2010, 10:56
..... me ob takih kozlarijah mine da bi še kdaj prijel trap puško v roke.

Pero, drži se puške, ti bo še prav prišla. :argue:

Imaš pa podporo veliko strelcev, zato vztrajaj. :icon_study::limona:

jegr
8. June 2010, 12:06
:icon_study:Da ne bomo govorili kar na pamet. Ali kdo ve, koliko denarja je dobila ZLD NM namenjenega izključno strelstvu od LZS? Nekateri trdijo, da nič. Kakšna je praksa po ostalih ZLD glede lovskih družin, ki so izstopile iz ZLD-jev?

ZR7
8. June 2010, 14:21
:icon_study:... Kakšna je praksa po ostalih ZLD glede lovskih družin, ki so izstopile iz ZLD-jev?

Lovske družine nečlanice ZLD nimajo nobenega vpliva na sredstva, ki bi jih naj dobila ta pooblaščena članica za organizacijo izbirnih tekem po VO. Tu gre zgolj in samo za plačilo stroškov, ki jih imajo, ker organizirajo nekaj v imenu LZS. In LD, ki niso članice obmožne zveze - ZLD prav tako plačujejo članarino LZS, zato iz tega vidika ni razlik.
Razlika se pojavi le v tistem delu stroškov organizacije, ki ga krije sama organizatorica tekme. Kakšen je ta delež na določenem nivoju, določa pravilnik LZS o strelstvu.

Kolikšni pa so bili dejanski stroški organizacije določenih izbirnih tekem in kdo jih je nosil, dobil ali ne dobil povrnjene, pa vedo najbolje vpleteni.

JAKAJEŽ
8. June 2010, 20:59
Izgleda da o sredstvih namenjenih za strelstvo še vedno tavamo v temi:icon_evil:
Kaj pa o tem meni "tica"?,mogoče on ve kaj več:icon_study:

lp