PDA

View Full Version : Habicht



vulpsvulpes
3. November 2008, 08:34
Na strelnem daljnogledu Habicht 6x42 mi je odpadla in se deloma raztrgala guma na okularju. Ali kdo ve kje bi lahko dobil ta del?!

jereb
4. November 2008, 19:58
Ta mojster je mojemu kolegu "predihtal" Swarovca 6x42 tako, da ni bil več za uporabo. Ga je moral potem pravim mojstrom za veliko več denarja dati, da so spravili vse smeti ven. Bil je mesec veseljačenja, tako da malo previdnosti ne škodi. Imam pa tudi neka dobrih izkušenj z njim - predvsem kar se samih mehanskih popravil tiče, tako da ta guma ne bi smela biti problem.

Tine
6. January 2010, 15:57
Zdravo.
Mene zanima ali ima kdo izkušnje pri uveljavljanju garancije pri firmi Swarovski.
Stvar je taka, da se mi je strelni daljnogled Habicht 6x42 na jagi zarosil. Problem pa je, da sem ga dobil na puški z druge roke in nimam nobenih papirjev. Star naj bi bil cca 8 let.

Hvala za vašo pomoč!

Dober pogled tudi letos!

pikolis28
6. January 2010, 16:25
Zdravo.
Mene zanima ali ima kdo izkušnje pri uveljavljanju garancije pri firmi Swarovski.
Stvar je taka, da se mi je strelni daljnogled Habicht 6x42 na jagi zarosil. Problem pa je, da sem ga dobil na puški z druge roke in nimam nobenih papirjev. Star naj bi bil cca 8 let.

Hvala za vašo pomoč!

Dober pogled tudi letos!

misnem da ni nobene tezave ti ga samo nesi na servis itak bojo po stevilkah videl da je se v garanciji

vlcergg
6. January 2010, 17:51
se strinjam z predhodnikom(pikolis)

alojz1
6. January 2010, 18:05
gumo za okular sem dobil pri Glanzingu v Borovljah. Nič ni vprašal, mi je dal kar dve - gratis.

zajec
6. January 2010, 20:05
Kolk pa imajo tele habicht nove garancijo.

Tine
6. January 2010, 20:12
Na strelnem daljnogledu Habicht 6x42 mi je odpadla in se deloma raztrgala guma na okularju. Ali kdo ve kje bi lahko dobil ta del?!

sm naročil danes za očeta v novi gorici... ni panike za dobit, sam poglej kdo je zastopnik in mora imet.

lp