PDA

View Full Version : Stari Čeh Čz Brno



rtvcokan
26. August 2008, 10:53
kje se bi balo nabavit naprožilo za starega čeha

JAKAJEŽ
27. August 2008, 08:13
Jaz sem ga dobil pri Anclju Novo mesto.

lp

rtvcokan
27. August 2008, 11:01
Ancelj nima več ,lep pzdrav

jancar
27. August 2008, 11:20
Poklič puškarja v Domžale, sem bil pred kratkim tam in jih je lih izdeloval.Saj to misliš za bokarco ZH a ne.

rtvcokan
27. August 2008, 13:27
točno za bokarico

teohafy
27. August 2008, 17:55
Maš odgovor na zasebnem sporočilu.

rtvcokan
28. August 2008, 09:59
Maš odgovor na zasebnem sporočilu.

hvala že kličem

Gwagen
11. August 2018, 19:18
Pozdravljeni,tudi sam bi rabil naprožilo za starega čeha,če ima kdo kakšno informacijo kje bi se to še dalo dobit bi bil več kot zadovoljen.

Lojzes
14. August 2018, 11:41
Pozdravljeni. Moja izkušnja s tem naprožilom je bila žal slaba. Upam, da je danes kaj bolje. Pred leti mi ga je montiral en najbolj znanih puškarjev v Sloveniji. Po nekaj strelih pa razočaranje, praznjenje obeh cevi naenkrat. Nesem puškarju nazaj, on zamenja (tako zatrdi), po nekaj strelih isto. Še dvakrat je popravljal, nič boljše. Puško sem na koncu razočaran prodal. Razni poznavalci so mi omenjali cementiranje materiala in podobno. Jaz sem glede tega neuk, zato je bila odločitev o prodaji logična posledica izgube zaupanja v puško.

alojz1
14. August 2018, 16:09
Nisi edini. Jih poznam več. Ne kupujte. Bolje streljat z trdim. :whistle:

Gwagen
14. August 2018, 17:25
Sam imam dva stara čeha.Enega sem kupil pred petnajstimi leti.Bil je brez naprožila in sem ga dal vgraditi znanemu puškarju na gorenjskem.Na tej puški nisem do danes imel niti enega problema z naprožilom.Druga puška,ki jo imam pa je od pokojnega starega očeta.Je izjemno malo rabljena ima pa to napako,da ima zelo trd sprožilec in ker sem navajen,da imam na vseh puškah šnelar,imam kar malo problemov.Zato bi ga rad imel tudi na tej puški.Verjamem,da imajo nekateri probleme,vendar sam jih do danes res še nisem imel.
Če ga bom dobil bo odlično,drugače pa bo verjetno večinoma ostala kar v omari.

jereb
16. August 2018, 23:36
Zaenkrat naprožilo puškarja iz Domžal že nekaj let dobro služi. Nobenih težav. Šnelar odličen, na stranski potisk popolnoma neodziven, tako da bi lahko rekel, da prst na njemu počiva, ko pa potegneš nazaj, že najmanjši premik sproži. Tudi direktno proženje je blažje. Moja osebna izkušnja je taka, da ga priporočim vsakemu, ki vpraša.

Gwagen
18. August 2018, 18:00
Hvala za informacijo,sem se zmenil z puškarjem iz Domžal in bo zadevo uredil.