Stran 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 85

Tema: Mladi lovec in pravica do lova

  1. #71
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Poglej fAtursKy, nisem napisal na koliko jaz streljam, tudi za serača ta nisem označil. pokomentiral sem, kar si sam trdil. Da si po jelenu streljal, čeprav ni bilo dosti šans, da boš zadel si sam napisal. Da to ni etično verjetno veš. Da bi lahko jelena le ranil dobro veš. Izgovarjaš se na psa, ničvreden izgovor. Lahko da si v redu lovec, če je res kot razlagaš si dober strelec sigurno. Ampak kar pa si tukaj napisal in sedaj na vse načine zagovarjaš pač nista ravno primera etičnega ravnanja. Če si sposoben zadeti srnajka v teku na 300 m, mislim, da si vase siguren da ga boš zadel, patem jaz s tem nimam težav. Drugo bi bilo če bi jih na tak način 5 zastrelil pa še kar pokal. V glavnem, če veš da zmoreš, pa daj, ti nimam kaj očitati. Jaz zase vem, da mi tega še puška in optika ne omogočata in grem raje srnjaku na vsaj 100m.
    Ja na pogonu pa večinoma streljam tam na 10 do 30m. Več se niti ne vidi v goščavi, ki jo imamo. Zato pa imam češko bokarico z optično piko in ne kot se tebi očitno sanja
    puške z dalnogledi 10x povečava in 70 centinske cevi
    .
    Last edited by mugo; 11. March 2011 at 09:09.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #72

    Privzeto

    Za strelske sposobnosti preizkušati so glinasti golobi in tarča srnjaka.(prašiča, gamsa, lisice)
    Lahko tudi na 300m.

  3. #73
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Predlagam, da se par postov zbriše ko se preklate kam kermu nese, saj nima zveze z naslovom na začetku Pomoč pripravnikom in mladim lovcem
    Kako postati lovec?Nasveti za začetek.

    Pa zdrav bodite
    Last edited by jancar; 11. March 2011 at 10:13.

  4. #74
    žandar Guest

    Privzeto

    Jancar, zelo se strinjam s teboj, glede dialoga med FAtursKym in MetalHackom pa en star srbski "nameri se junak na junaka".

  5. #75
    fAtursKy Guest

    Privzeto

    da bom jaz komu polagal račune verjemte ne bom .. vem da nisem nic nelovskega storil zato mi prosim nehajte pametovat k vas mam ze polhn k...c..
    jaz vem da sem storil to kar se v lovu dogaja in kar vi za računalniki ne boste nikol zmozgali .. boli mene kaj si misli metalhack kaj si misliste vsi ampak tle bit pameten je eno v live gre pa drugo .. zadnji post na temu forumu in ce se le da se bom zbrisal dol .. pa veliko sreče vsem v jagi ..

  6. #76
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat fAtursKy je objavil: Pokaži objave
    da bom jaz komu polagal račune verjemte ne bom .. vem da nisem nic nelovskega storil zato mi prosim nehajte pametovat k vas mam ze polhn k...c..
    jaz vem da sem storil to kar se v lovu dogaja in kar vi za računalniki ne boste nikol zmozgali .. boli mene kaj si misli metalhack kaj si misliste vsi ampak tle bit pameten je eno v live gre pa drugo .. zadnji post na temu forumu in ce se le da se bom zbrisal dol .. pa veliko sreče vsem v jagi ..
    Ko ti nekdo pove kaj si narobe naredil pa pobegneš. Samo da ne bi priznal svoje napake. Motiti se je človeško, za to priznat pa ni vsak sposoben . ..
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #77
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat fAtursKy je objavil: Pokaži objave
    .. zadnji post na temu forumu in ce se le da se bom zbrisal dol .. ..

    UUU, JAAA ! EDEN MANJ !, so v času lakote rekli v Železnkih, ko je kdo umru !
    Marbit mi bo kišta boljše vlekla, če bo eden manj pr bajt !
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  8. #78

    Privzeto

    Poglejte kaj vse v Ameriki pustijo svojim otrokom. To je igra in zelo malo lova (ali nič)!

    http://www.youtube.com/watch?v=lH65K...feature=fvwrel

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #79
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Sem mislil, da so glupe d.svinje, da ne bežijo, pa vidim, da so glupi samo tisti, ki jih v tem posnetku streljajo...
    Te d.svinje so streljane v obori... Poglejte si posnetek pri 4.06, 4.07...
    Toliko o razliki med lovom in izživljanjem nad živalmi...

  10. #80

    Privzeto

    Itak racoon, saj se ogromno krat v posnetku vidi ograja tik za prašičom. Pa je to najman, to marsikje po svetu počni tako v oborah kot v naravi Žal
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 8 od 9 PrvaPrva ... 456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •