Rezultati 1 do 10 od 69

Tema: Cz 455 varmint

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto

    Kupi Nemca vsaj 54 . Bo boljši kot Čeh. Rad bi videl MK puško, ki na sto metrov nosi v 1cm2 pa to še s katero koli municijo. Bodite prosim realni in ne pripovedujte pravljic.

  2. #2

    Privzeto

    Citat FRANCI je objavil: Pokaži objave
    Kupi Nemca vsaj 54 . Bo boljši kot Čeh. Rad bi videl MK puško, ki na sto metrov nosi v 1cm2 pa to še s katero koli municijo. Bodite prosim realni in ne pripovedujte pravljic.
    Lahko prides do mene,pa bos videl kaj dela moja 17 hmr na 100m:-) drugace pa kolikor vem so čehi s to pusko svetovni prvaki in ne prvič

  3. #3
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Lahko prides do mene,pa bos videl kaj dela moja 17 hmr na 100m:-) drugace pa kolikor vem so čehi s to pusko svetovni prvaki in ne prvič
    Se pridružujem temu mnenju. Je pač tako, da vsak "zigeuner" svojega konja hvali.

  4. #4

    Privzeto

    Res je. .17hmr je zakon. Jaz sem imel čeha 453 american in v jeseni z njo uplenil veliko lisic in vran, me je pa zelo razočarala ko je nastopil mraz, saj je prvi strel vedno zelo nihal, tudi 10cm, pa nikoli v isto stran. V jeseni sem z njo na 100m brez težav zadel kovanec za 2€ z 5 zaporednimi streli.
    Uporabljal sem strelivo Hornady v-max. Potem sem razočaran puško prodal in si naročil novo od Savage, ki ima debelejšo cev, dober sprožilec, pa ugodno ceno

  5. #5

    Privzeto

    Moja mislim da je 455 lux varmint in ima močnejšo cev,tko da ni potrebe po menjavi

  6. #6

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Lahko prides do mene,pa bos videl kaj dela moja 17 hmr na 100m:-) drugace pa kolikor vem so čehi s to pusko svetovni prvaki in ne prvič
    mislil sem za kaliber 22lr
    Lp.

  7. #7

    Privzeto

    Citat FRANCI je objavil: Pokaži objave
    mislil sem za kaliber 22lr
    Lp.
    Ok,to pa res ni primerjave

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •