Stran 11 od 23 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 221

Tema: Terierji

  1. #101

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    Polh, kaj je bilo s čeljustjo? A je zlomljena ali samo raztrgana?
    Nič zlomljenega. Samo utrgano ven, skoraj od ustnice do ustnice. Sem bil zraven pri veterinarju - šival sigurno uro in pol.

  2. #102
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat POLH je objavil: Pokaži objave
    Nič zlomljenega. Samo utrgano ven, skoraj od ustnice do ustnice. Sem bil zraven pri veterinarju - šival sigurno uro in pol.
    Ahhh, mala malica.
    Izgubil je "nedolžnost". Želim mu jamarsko dobrodošlico .

    Koliko je star pes in kolikokrat je že bil v naravnem rovu (v kontaktu)?
    Slow justice is no justice

  3. #103
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    Ahhh, mala malica.
    Izgubil je "nedolžnost". Želim mu jamarsko dobrodošlico .

    Koliko je star pes in kolikokrat je že bil v naravnem rovu (v kontaktu)?
    Hehe, tut jest mislim da je psica prvič naletela na jazbca. Precej velika verjetnost je, da bo sedaj jazbece pustila na miru. Malo manj hudo izkušnjo je imela moja psica... sedaj samo laja pred luknjo, ko je jazbec noter.

    Zavedati se moramo da so terierji vzgojeni za tako delo, tako da so kakšne praske in poškodbe del lova. Ko se bo naučila, kako je treba zagrabit, umaknit in prigonit ven, bo teh poškodb manj.
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #104

    Privzeto

    Psica je stara 4 leta. Je pa že bila v kontaktu z jazbecem, samo se nič ne spremeni. Vodnik je zagrižen lisičar, ki že celo lovsko kariero vodi nemške lovske terierje. Za to psico pravi, da se ne zna umaknat oz. pazit pred jazbecem, pa tudi pred lisicami ne. Samo pri lisicah ponavadi ni takšnih hudih poškodb.

    Pri jamarjenju, ko je nastala ta poškodba se bil zraven in zanimivo je, da ko je prišla vmes ven iz lukenj in smo videli kakšna je, smo jo komaj prestregli. Je hotela na vsak način nazaj.

    Zato nekaj postov nazaj, njegova izjava, da ne bo več jamaril s to psico.

  5. #105
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat POLH je objavil: Pokaži objave
    Psica je stara 4 leta. Je pa že bila v kontaktu z jazbecem, samo se nič ne spremeni. Vodnik je zagrižen lisičar, ki že celo lovsko kariero vodi nemške lovske terierje. Za to psico pravi, da se ne zna umaknat oz. pazit pred jazbecem, pa tudi pred lisicami ne. Samo pri lisicah ponavadi ni takšnih hudih poškodb.

    Pri jamarjenju, ko je nastala ta poškodba se bil zraven in zanimivo je, da ko je prišla vmes ven iz lukenj in smo videli kakšna je, smo jo komaj prestregli. Je hotela na vsak način nazaj.

    Zato nekaj postov nazaj, njegova izjava, da ne bo več jamaril s to psico.

    Ja, po eni strani je zanimivo (če temu lahko tako rečemo), po drugi pa nič novega .
    Tazarešen jamar, s premalo izkušnjami na jazbeca (predvsem v mladosti).
    Deja vu.
    Velika verjetnost je, da je bila v luknji mama jazbica, ki je brezkompromisno ukrepala, da ne bi bili ogroženi njeni "štruklji".
    Še veliko sreče in uspehov v lovu jima želim.!
    Slow justice is no justice

  6. #106

    Privzeto Nemški lovski terier

    Živjo!

    Kolega, ki ni član tega foruma, me je zaprosil, da bi objavil tole na našem forumu. Želi prodati Nemško lovsko terierko. Stara je 8 let. Psička je zelo pridna in delovna. Telesno in v delu je ocenjena z odlično oceno. Opravljeno ima tudi preizkušnjo po krvnem sledu. Priložena je tudi slika. Cena po dogovoru.
    Vsi zainteresirani me lahko kontaktirajte na ZS.

  7. #107
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Psička na sliki je Onda von Obermayerhofen.
    Se je Mario odločil, da jo proda?

  8. #108

    Privzeto

    Ja prodaja jo. Bi jo vzel jaz, pa nimam več prostora doma

  9. #109

    Privzeto

    Srčnost te pasme je pokazala tudi Jona, ki po treh dneh ujetništva v podzemni jami ni hotela zapustiti plena:
    http://www.forum-lov.org/lovska-lite...61-jonina-jama
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  10. #110
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Če bo vse šlo kot mora, bo v kratkem Bor dobil potomce!

Stran 11 od 23 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •