Stran 23 od 34 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 221 do 230 od 332

Tema: Mnenja o reviji Lovec

  1. #221
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Ker Lovcu manjka vse to o čemer piše Hubertus in še kaj (čeprav ni slabo glasilo) je tu Forum-lov, kjer se vse to objavlja ali se bi lahko objavilo če bi le pisali. Torej poziv tistim, ki imajo lovske, kinološke in druge, s to dejavnostjo povezane izkušnje, da napišejo članek in ga pošljejo v objavo na naše uredništvo. Razlika z Lovcem je samo v tem, da v našem primeru ne bodo dobili honorarja, bo pa članek prebralo skoraj isto število bralcev saj so tu samo tisti, ki želio brati, Lovca pa marsikdo sploh ne prebere ali pa prebere samo naslove.

  2. #222

    Privzeto

    Še zmeraj bi pa rad vedel kako določajo višino honorarjev za posamezne prispevke (članke in fotografije) in seveda koliko evrčkov je bilo recimo lani izplačanih v recimo lanskem letu. Na koga se lahko obrnem za odgovor? Še vedno trdim,da je v naših vrstah veliko fotografov,ki imajo tudi visokokvalitetne posnetke divjadi V NARAVI,ne v oborah...
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #223
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Še zmeraj bi pa rad vedel kako določajo višino honorarjev za posamezne prispevke (članke in fotografije) in seveda koliko evrčkov je bilo recimo lani izplačanih v recimo lanskem letu. ..
    Ja kaj bi rad vedel, pošlji prispevek s fotografijo pa boš izvedel.

  4. #224

    Privzeto

    To je pa hudič, ko se ne sme čez sistemsko pisati in govoriti. Označen si za tistega, ki nič ne skuha in se gre osebne vojne. In še o anonimnosti jih dobiš pod nos od anonimnežev. In če si še drzneš ne iti na volitve, postaneš Bine Ladnov.

    Ja potemtakem, če gre torej le za nerganje, bo pa že res, da imamo slovenci najboljše lovstvo na svetu, najboljše kinologe in najboljše glasilo.

    Pa tista bližina nekaterim organom je tudi zanimiva. Bogsigavedi, če je tisti organ kaj vreden. Če doprimore k najboljšemu lovstvu na tem svetu, mora biti najmanj sv. Hubertus. Tako namigovanje me vedno spravlja v smeh. Kot v vrtcu.

  5. #225

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    Ja kaj bi rad vedel, pošlji prispevek s fotografijo pa boš izvedel.
    Ja in zakaj ti skrivaš, če veš?
    Če pa ne veš, a potem tudi Dolgin ne sme vprašat?

    Ok, Dolgi, jaz dobim na leto dvakrat ali trikrat tam v povprečju 70€ na članek.
    Običajno članek, pa fotka ali dve poleg. Enkrat sem priložil dve fotki k članku drugega avtorja sem dobil 60€, kar se mi je zdelo kar dobro plačilo, saj je šlo le za fotke iz nekega dogodka.
    Po koliko se plačujejo avtorske fotografije divjadi in ali je kaj odvisno od kvalitete, pa ti ne bi vedel reči.

  6. #226
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    A Lovca sploh še kdo bere?
    Moj iz kaslca leti direkt u kanto.
    Če bi se dalo, bi za tisti del članarine rajši kakšno pivo spil, bi bilo boljše za živce.
    Sršen sedaj te pa res več ne razumem. Po eni strani trdiš, da mečeš Lovca v kanto, po drugi pa da objaviš dva do tri članke na leto plus fotografije. Torej očitno mečeš vstran le tiste Lovce v katerih ni tvojega članka, zanimivo!
    Kar se pa tiče moje anonimnost, že od nekdaj nisem bil čredni človek in mi ta status odgovarja, opažam namreč, da se vas večina pozna med seboj in temu primerno tudi diskutirate in si držite "štango" ali pa se skupinsko napadate.
    In še o Lovcu, da ne zaidem s teme, če si prečital moje prejšnje prispevke na to temo, si videl , da mi marsikaj v njem ni všeč, prečitam pa ga vseeno, najbrž tudi tvoje prispevke in ti želim še mnogo objav (čeprav ne vem o čem pišeš).

  7. #227

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    Sršen sedaj te pa res več ne razumem. ...
    Hja, Žandar, letos pač nič več ne objavljam. Še tisto nekaj kritike, ki je včasih lahko prišla med lovce preko te "glasvije" je sedaj prepovedana. O grehih posvečenih ni več zaželjeno pisati. Tistih pravljic o pasjih veselicah ipd. pa se mi ne ljubi več pisati.
    In ja, ta cajtng leti v smetnjak, včasih ga kaj pogledam preko interneta, čeprav ne vem ali je zadnji sploh že objavljen, glavno lovsko čtivo pa mi predstavljajo dokumenti na portalu LZS. Imaš tam vse od grozljivk do komedije.

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    ... Kar se pa tiče moje anonimnost, že od nekdaj nisem bil čredni človek in mi ta status odgovarja, opažam namreč, da se vas večina pozna med seboj in temu primerno tudi diskutirate in si držite "štango" ali pa se skupinsko napadate. ...
    Tudi sam ostajam v ilegali in me ne zanima nobena taka povezava o kateri pišeš. Dulcineja je moja ljuba, čeprav se v mline ne mislim več zaletavati. Pikam pa še! In to vedno z večjim veseljem...

  8. #228
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Tudi sam ostajam v ilegali in me ne zanima nobena taka povezava o kateri pišeš. Dulcineja je moja ljuba, čeprav se v mline ne mislim več zaletavati. Pikam pa še! In to vedno z večjim veseljem...
    Škoda, da si razjahal Rosinanta (čeprav se mi ne zdiš, da v mlinih na veter vidiš velikane). Mislim, da bi veliko več storil za naše glasilo, če bi nekaj svojega strupa spustil po straneh Lovca, npr. s kakšnim tehtnim mnenjem o nekaterih uvodnikih in kolumnah. Želo bo najbrž bolj zaleglo kot kopje.

  9. #229
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Kva ste tok utihnil v tej temi, pa tok vas je blo zanimiv brat:icon_:
    Meni pa gre na živce zadnje cajte, k so se neki doktorji začeli ukvarjat z nami: od prostate, osamljenosti in alkoholizma... Če ma pa to kej zveze z lovom? Če bodo še lokalni župniki začel objavljat razpored maš in če bo začela Alenka Godec objavljat kuharske recepte, poj bo pa res hudič
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  10. #230
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Pa če bodo po gorensko začeli v njem pisat, bo tudi hudič!

Stran 23 od 34 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •