Citat Mikuž je objavil: Pokaži objave
Ja s fotoaparatom sem zadovoljen. Slike v mraku so dobre, ugotovil sem da so slike lepše, če izbereš funkcijo oblačno kot pa nočni način - lepši kontrasti. Od vklopa do pripravljenosti poteče malo časa nekaj manj kot 2 sekund. Med snemanjem videa lahko uporabljaš optičmi zoom ampak ima to manjšo pomanjklivost: malo se sliši motorček in pa slika se malo strese ko zoomiraš, zato je boljše, če najprej približaš in nato začneš snemati, drugače pa so posnetki kvalitetni. Baterija je kar vzdržljiva, zdržala naj bi 250 posnetkov, sam pa nisem šel tega testirat - zame zdrži dovolj.
Ena malenkost, ampak res malenkost, ki me malo moti je ta , da so slike na avtomatskem načinu malo preveč svetle, oz. bele, ampak to lahko popraviš in izbereš svoje nastavitve.

Sam sem izredno zadovoljen s fotoaparatom zaradi močnega zoom, ki stvar res približa in stabilizacije, ki olajša fotografiranje (sliko srne sem posnel iz roke z največjim optičnim zoomom).
Je pa res, da se še malo učim in morda ne izberem prave nastavitve za lepše slike. A vaja dela mojstra.
Vsekakor bi priporočal nakup.
Če ti dela presvetle slike,probaj pritisniti na okroglem izboru tipk desno in na levi strani ekrana se ti pojavi lestvica od + do -nevem kolk..daš malo proti - in je precej boljše. upam da je tako kot je bilo na P90.

LP