Stran 16 od 19 PrvaPrva ... 61213141516171819 ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 188

Tema: Recepti in ostalo

  1. #151
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Srnski zrezki

  2. #152

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Odlično Racoon! Tudi sam obožujem peko in jo v sezoni s kolegom več krat pripravima.

    Grizly Adams mene pa zanima še kako paše gor kutinova marmelada? Ker takih zadev nisem vajen na hrani. No tudi začetnik sem v kuhi in bom očitno moral enkrat sprobat!

    Jaz pa sem ravno pred dobre pol ure vzel s pečice "lovački hleb". To je kruh po receptu ki sem ga našel pri enem srbskem lovcu in po sestavinah ni nič posebnega je pa lepo izgledal. Zvečer ga s kolegi sprobam in če bo dober delim recept in postopek še z vami.
    Ganges, prosim za recept "lovački hleb" pregledoval sem tvoje objave pa ga nisem našel. Pa prosim, da upoštevaš, da ga bom prvič pekel...

    Vnaprej hvala!

  3. #153

    Privzeto

    Sem vse pregledal pa žal ne najdem kam sem shranil recept! Takrat sem ga par krat pekel, sedaj pa že nekaj mesecev ne. Je dober kruh in tudi lepo izgleda, ni pa nek presežek - povprečje. Bolj za zabavo, da ponudiš zraven svoj kruh in ne kupljen. Ne spomnim se razmerja vode in mleka, ker je šlo zraven nekaj mleka. Drugače pa čist preprosto (recept je bil za velik z 1kg moke) jaz sem vzel pol kg moke, se mi zdi da je na to šlo vse skup ene 4 dcl tekočine, 1 vrečkica suhega kvasa, 2 žlički soli, malo sladkorja, pustiš vzhajat 1 uro, potem še enkrat premešaš in pustiš vzhajat še pol ure... daš v ponev, v en lonček zmešaš rumenjak z malo olja in po vrhu premažeš kruh, daš v pečico na 200-220 in pečeš da zarumeni...

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #154
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto Palamida 2012

    Letošnja posadka je bila ista kot lani... in spet smo imeli srečo z eno palamidico.
    Tale morska rižota s kotleti palamide je postala že skoraj tradicionalna jadralska košta :)

    http://improkuharija.blogspot.com/20...cup-20122.html


    Sicer mi je v zadnjem času tudi Diana kar naklonjena, tako da tudi divjačinskih dobrot ne bo manjkalo.

  5. #155
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto Improkuharija

    Stejki enoletnega damjaka z višnjevo omako in kostanjevimi svaljki :

    http://improkuharija.blogspot.com/20...-damjacje.html


  6. #156
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    .....mmmmm videti je slastno....
    Lp in dober pogled!

  7. #157
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto Kvazi Karpačo kot božična predjed:

    Za opisan božični karpačo sem uporabil hrbet teleta jelenjadi:

    http://improkuharija.blogspot.com/20...v-karpaco.html

    Iz podrebrne ribice pa sem včeraj naredil za znort dober tatarc:

  8. #158

    Privzeto

    Odlično Brlogar! Jaz prav uživam, ko berem tvoj blog. Upam, da boš tudi v prihajajočem letu tako kreativen in nas boš š e naprej navduševal s tvojimi recepti. Ob tej priliki želim tebi in Brlogarici vse dobro v letu 2013!

  9. #159
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Hvala Sine, to je res lepo slišat :) Vse lepo želim tudi tebi v prihodnjem letu!

    Sem spisal še postopek za pripravo tatarca z zgornje slike:
    http://improkuharija.blogspot.com/20...logarjevo.html

  10. #160

    Privzeto Tatarc

    Sprobal,ker nisem verjel preprostosti izvedbe.Že nekaj časa me je motila ribica jelenova v zamrzovalniku.Spominu na nepozabno jago,se je pridružil še dober tatarc,in to pripravljen z mesarico.Brlogarju vse čestitke

Stran 16 od 19 PrvaPrva ... 61213141516171819 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •