Stran 65 od 75 PrvaPrva ... 1555616263646566676869 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 641 do 650 od 747

Tema: Sellier&Bellot krogle

  1. #641

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Če pri njej kdo napiše, da razpade na 5-7 kosov jaz mislim, da laže. Vedno se najdejo izjeme (ne razpade, ali je delov manj ali pa več).
    Pa smo spet tam. Preberi vse še enkrat.
    Smatral sem, da si te podatke (število kosov, koti prodiranja itd) pobral iz podatkov in raziskav krogle KJG. Zato sem smatral (in tudi utemeljil zakaj) takšne podatke za laž. Zraven manjka beseda "največkrat".
    Zakaj pa si ti osebno prizadet pa veš le ti. Ali pa si te raziskave na katere se sklicuješ sam delal in to zapisal (5-7 delov.) To je ostro omejeno. Samo 5, 6 ali7 in pika.
    Last edited by alojz1; 23. August 2014 at 17:11.

  2. #642

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Pa smo spet tam. Preberi vse še enkrat.
    Smatral sem, da si te podatke (število kosov, koti prodiranja itd) pobral iz podatkov in raziskav krogle KJG. Zato sem smatral (in tudi utemeljil zakaj) takšne podatke za laž. Zraven manjka beseda "največkrat".
    Zakaj pa si ti osebno prizadet pa veš le ti. Ali pa si te raziskave na katere se sklicuješ sam delal in to zapisal (5-7 delov.) To je ostro omejeno. Samo 5, 6 ali7 in pika.
    alojz brez zamere, sem malo prebral tvoje poste in vidim, da si strokovnjak za nakladat

  3. #643

    Privzeto

    Sploh ne zamerim. Če bi to malo argumentiral, bi se zamislil. Tako pa mi tudi to ni treba.
    Je pa velika razlika med nami. Ti si napisal to kot dejstvo. Jaz pa sem prej napisal, da sam tako mislim. In debata v kateri ne moreš (ne smeš) niti misliti ni vredna nič.
    Last edited by alojz1; 23. August 2014 at 18:43.

  4. #644

    Privzeto

    Pa še slika drobcev zaradi katerih je nastal spor. Od 0 do ...... (niso vsi najdeni).http://lutzmoeller.net/Munition/Wass...-mit-Feder.jpg
    Vse je odvisno od hitrosti, strelne razdalje in KAJ prestreli. Gel ni merilo.
    Še vedno mislim, da drobcev NI vedno 5,6 ali7

  5. #645

    Privzeto

    A ne vidiš da so pod kotom 25 stopinj?

  6. #646

    Privzeto

    Oprosti Dule, ampak mislim da je tale o 25 stopinjah malo lovska

  7. #647

    Privzeto

    http://www.sax-munition.de/archiv/ab...06-kjg-sr.html
    Druga slika, o kotu morda res nebi čeprav je bilo meni takrat ko sem kupoval tako obrazloženo, ma se vseeno vidi glavni izstrel in pa venček špliterjev

  8. #648

  9. #649

    Privzeto

    Pravkar sem se vrnil iz iskanja srnjaka ustreljenega z KJG. Žal nimam slike rane ker smo bili vsi mokri. Je pa popolnoma enaka kot pri LOS.
    Moni dvignila, Lukas ujel v potoku.

  10. #650

    Privzeto

    Vse tri so cal 30 in od LOSa.
    Kot poje Balaševič: "princip je isti, vse drugo so nijanse"
    Brez štetja okruškov in merjenja kotov. Jaz uporabljam srednjo. Ker ni razlik.Desna je najbolj podobna KJG na gornji sliki samo brez plastične konice. Verjemite da ni razlike.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice 20140823_215513.jpg‎  

Stran 65 od 75 PrvaPrva ... 1555616263646566676869 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •