Stran 9 od 45 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 444

Tema: Pasti

  1. #81
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    No a smo se upreml.Ti Prskač rahlo sem v skrbeh da boš vse kune polovu,glede na to kolk si nabavu
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  2. #82

    Privzeto

    Hunter dej mi povej kam boš past postavil,maš kakšen koč?

  3. #83

    Privzeto

    U enem Lovcu je fajn napisan! Jest grem jutr pone! Koč mam pa tud že prštiman,mislim samo material narezan,zbil pa postavil bom pa ko bo cajt,zdej mam ene poteškoče!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #84

    Privzeto

    Oj, Hunter! Nč bat sm mal naročila pobral tako, da moje sta dve, mal za probo...

  5. #85
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Hunter dej mi povej kam boš past postavil,maš kakšen koč?
    Imam prijatelja ki mu vsako dnevno zgine kako jajce.Doma je ob gozdu,imajo kmetijo in gospodarsko poslopje,past bo kot za nalašč za v podstrešje kjer je seno.Prijatel bo vesel,jaz pa tudi.

    Druga opcija je pa nekje v gozdu,ta bo aktualna konec novembra ko bo po gozdu manj ljudi in ostalega kar odganja kune.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  6. #86
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Vsem ki ste kupili pasti pa skromen nasvet,postavite ne napete čim prej v seno,kompost,ali gnoj.Slednje je najboljše,čeprav se sliši malo odtrgano,vendar kovina ( past ) mora zgubiti kovinski okus,vonj.No jaz sem letos kupil še past za lisico,pa da vidmo kako se kaj tej stvari streže
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  7. #87

    Privzeto

    Pa ne pozabit mačke na dopust poslat.

  8. #88

    Privzeto

    Tudi sam sem šel ponje,sem vzel dve za kune! Je tako močno to,da je groza! Sicer znam delat s takimi pastmi,pa mi je vseeno zelo prav prišlo nekaj praktičnih nasvetov glede uporabe (od samega mojstra)! Pobjonarca je šla ob demonstraciji na prafaktorje,tako da je potrebna izredna previdnost! Ja,sam sej jih naprej očistil masti in olja (Voda,jutri še z Wapom),potem mam pa pripravljen mal gnoja,pa žakl,pa vse skupaj na sonce za mesec ali dva,pol pa bo že,rajtam!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #89

    Privzeto pasti

    slike uplenjenega?!

  10. #90
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Dolgi navš vrjel,včas so na te stvari jazbeca lovil.Glede moči pa sam tok,nobena kuna ti nav ušla,želim ti veliko užitkov pa merki na prste,ko odpreš varovalke prste preč.Jst bom letos probal dobit lisico.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

Stran 9 od 45 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •