Stran 44 od 45 PrvaPrva ... 34404142434445 ZadnjiZadnji
Rezultati 431 do 440 od 444

Tema: Pasti

  1. #431
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V raztopljen čebelji vosek jih namoči.

  2. #432
    Član od
    May 2012
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    8

    Privzeto

    Hvala za nasvet.Sam sem razmišljal o ribjem olju,pa ne vem če bi se obneslo.

  3. #433

    Privzeto

    Pa kaj se bojiš, da ti do jeseni zrusta? Rja nič ne škodi. Nič mazat. Samo nekam na suho jo daj.

  4. #434
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Rja nič ne škodi. Nič mazat. Samo nekam na suho jo daj.
    Tudi jaz tako naredim.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  5. #435
    Član od
    May 2012
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    8

    Privzeto

    Hvala.To je pa še najbolj enostavno.

  6. #436

    Privzeto

    ker imamo doma veliko težavo z kunami na podstrešju (kot mnoooogo ljudi pri nas) me zanima, ali se slucajno da pri kom izposodit conibear 110 za kaksen mesec, da poizkusim ujet nadlogo, ki dela neverjetno škodo?

    lp

  7. #437

    Privzeto

    Sedaj je lovopust. Starega mačka zapri na podstrešje. Kuna se zna vrniti, če jo ne pelješ dovolj daleč (druga past).
    Last edited by alojz1; 30. March 2015 at 13:35.

  8. #438
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat nejc1983 je objavil: Pokaži objave
    ker imamo doma veliko težavo z kunami na podstrešju (kot mnoooogo ljudi pri nas) me zanima, ali se slucajno da pri kom izposodit conibear 110 za kaksen mesec, da poizkusim ujet nadlogo, ki dela neverjetno škodo?

    lp
    Kolega ne se hecat.
    Kuna je v lovopustu in se je v tem času ne sme lovit. Sploh je ne sme lovit nihče, ki ni lovec (nisi napisal, če si).
    Kuno se da odgnati brez da jo ubiješ. Obstajajo za ta namen narejene zadeve. Tako vonjalni odganjalci kot tudi zvočni (senzorski). Lahko poskusiš z navadnim radiem, ki ga pustiš prižganega na podstrešju. Pa fizično ji enemogoči dostop. če se da (če ima npr. eno luknjo, kjer pride notri).
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #439
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Razni odganjalci so Blažev žegen. Najbolj učinkovito je, če se po podstrešju sprehodi pes, da tam pusti svoj vonj. Tega ne mara za soseda in se odseli.
    Pa vse večje špranje je treba potem zapreti, saj je za kuno dovolj že luknja v premeru 5 cm. Kakšno nekoliko manjšo tudi razširi in jo obgloda. Posebej, če je deska že bolj trhla.

  10. #440

    Privzeto

    Nažgan radio pomaga.
    Jaz sem jo na vikendu pregnal, sedaj imam že lep čas mir.

Stran 44 od 45 PrvaPrva ... 34404142434445 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •