Stran 41 od 45 PrvaPrva ... 31373839404142434445 ZadnjiZadnji
Rezultati 401 do 410 od 444

Tema: Pasti

  1. #401

    Privzeto

    Jaz ti mogoče lahko samo povem, kje se v našem lovišču navadno rade zadržujejo kune: seniki, okolica potokov ter kakšne skale, ki imajo vmes tudi votline. Najlažje je seveda to preverit v snegu.

    Jaz jih lovim tako, da na taka potencialno dobra mesta nastavim jajce. Ko ga enkrat ali dvakrat pobere, pa nastavim past. Če je zgodaj v začetku lovne dobe, moraš edino pazit, da ti jajc slučajno ne pobira jazbec.

    Uapm da sem ti kaj pomagal, drugače so bili pa v lovcu leto ali dve nazaj zelo dobri članki na to temo.

  2. #402
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Je že kdo nabavil conibear pasti? Kakšen je bil uspeh? Kakšne slike? Na kaj je treba biti pozoren? Izkušnje?

  3. #403

    Privzeto

    Super stvar, sam pazi prste. Pa če boš kupoval si nabavi 220tko, ne 160. Ne zaradi moči ampak zaradi velikosti. Jaz sem na 160 polovil zlatice,belice samo hodijo naokoli. Je premajčkeno pomoje,al pa so zlatice manj previdne??
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #404
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Imaš kakšno sliko?
    Kje si nabavil?
    Za lisice bi rabil....

  5. #405

    Privzeto

    Slike nalepim ko bom pri cajtu. Hja. Lisic jaz nisem lovil,ker jih rajši jagam s puško,bi blo pa verjetno potrebno nabavit 330tko,s katero lovijo tudi kojote. Treba je vedeti tudi to,da past za ku e lahko daš na drevo al pa v težko dostopne skale,s čimer preprečiš da bi se ti ujel pes(pri uporabi teh pasti ob ujetju ni drugega izhoda kot hipna smrt). Jaz sem to kupoval na nemškem egunu,kjer pa so cene kar zasoljene,razmišljam o nakupu čez lužo....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #406
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Jaz bi nabavil 3x220, če se ne motim je tudi Čot pred časom pisal,da bi jih nabavil...
    Slike pa že komaj čakam...

  7. #407

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Je že kdo nabavil conibear pasti? Kakšen je bil uspeh? Kakšne slike? Na kaj je treba biti pozoren? Izkušnje?
    hm, meni se zdi kar interesantna in enostavna stvar; mal sem brskal ampak cenejše ponudbe kot 27EUR na komad za velikost 220, pa da jih vzameš vsaj 6 komadov ni. Je pa to s carino in poštnino vred... Na egunu so po 30 eur + poštnina. Jaz bi kak komad ali dva res vzel za probo...

  8. #408
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Če boste skupno naročali da se deli poštnina lahko se še jaz pridružim, vzel bi 3kom.

  9. #409
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V Ameriki je 1 komad 220 cca. 15 dolarjev+poštnina +carina. Rabiš pa Mastercard. Jaz bi tudi vzel 3x220. Gledal sem na Cabe-la-s.

  10. #410

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    V Ameriki je 1 komad 220 cca. 15 dolarjev+poštnina +carina. Rabiš pa Mastercard. Jaz bi tudi vzel 3x220. Gledal sem na Cabe-la-s.
    Drži, šele sedaj sem videl, da je cel kup enakih pasti, samo Conibear so samo ene in jih ca-be-las nima. Enak model pod drugim imenom pa res pride ceneje, kolikor sem preračunal s poštnino in carino cca 22 eur na komad.

    Jaz se sem s te spletne strani že uspešno nabavljal in se ponudim za organizacijo, samo neko kavcijo bi moral pa vseeno vnaprej pobrati. Več pa lahko na ZS.

Stran 41 od 45 PrvaPrva ... 31373839404142434445 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •