Stran 26 od 45 PrvaPrva ... 1622232425262728293036 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 251 do 260 od 444

Tema: Pasti

  1. #251

    Privzeto

    Kolegi solovci samo da vas opomnim.
    Jože,je že prav da nas opomniš,ampak tukaj so na slikah same dvigalke ali pa "kanoni". Tudi sam lovim s pastmi in kar poznam jagrov ki tudi lovijo s pasmi so jih vsi nabavili nove in to dvigalke,saj stopalke niti ne dobiš več nikjer po moje! Pa tudi če bi jih,mislim,da ne bi šle v promet,ozaveščenost ljudi je kar velika kar se tega tiče......

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #252

    Privzeto

    ja ene mal boli k z passtmi lovimo!spet mal fovšije!Drugače pa dolgi stopalke se še dobijo sam ne pri nas sem jih lansko leto gledal v salzburgu!

  3. #253
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Jože, ma nisi odkril vrelca. Vse to že vemo .

  4. #254

    Privzeto

    Drugače pa dolgi stopalke se še dobijo sam ne pri nas sem jih lansko leto gledal v salzburgu!
    Poznam par jagrov v Avstriji in so vsi zamenjali za dvigalke,ker so prevečkrat dobili samo še nogo not v pasti - govorim predvsem za lisice!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #255

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    ja ene mal boli k z passtmi lovimo!spet mal fovšije!Drugače pa dolgi stopalke se še dobijo sam ne pri nas sem jih lansko leto gledal v salzburgu!
    Mene nč foušija ne daje mi je pa rahlo mim ko se s takimi slikami nekteri hvaljo. Drugač pa vsem tem lovcem k tak lovijo še velik sreče aja pa LB vsem.Mogoče je pa te strah streljat kaj pa vem

  6. #256
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat Jože je objavil: Pokaži objave
    Mene nč foušija ne daje mi je pa rahlo mim ko se s takimi slikami nekteri hvaljo.
    Jože ravno tako kot se gobar pohvali z dobro bero gob,in tako kot se pastir pogvali z čredo ovac,se tudi lovec z pastjo lahko pohvali,da je ujel kuno!Lovi namreč lovsko pravično,in nobena inštanca mu tega ne prepoveduje ( razen z pastmi za katere vsi vemo da niso dovoljene)!

    Sicer pa predvidevam,da se nikoli ne pohvališ ko upleniš srnjaka ali katero drugo žival,vendar to je že druga zgodba za drugo temo.V kolikor slike divjadi ujete v past motijo ti pa pač ni treba pogledati te teme.


    S spoštovanjem Jože,te lepo pozdravljam.
    Hunter
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  7. #257

    Privzeto

    Citat Jože je objavil: Pokaži objave
    Mene nč foušija ne daje mi je pa rahlo mim ko se s takimi slikami nekteri hvaljo. Drugač pa vsem tem lovcem k tak lovijo še velik sreče aja pa LB vsem.Mogoče je pa te strah streljat kaj pa vem
    Jože zame je to enako etično kot uplenitev kune s puško, zakon to dovoljuje. Seveda samo s pastmi-dvigalkami! O straha pred streljanjem nimam, drugače ne bi bil lovec ampak bi bil vrtičkar

  8. #258
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    E....Joža .

  9. #259
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Sam lov s pastmi podpiram, sem pa mnenja da bi bilo potrebno organizirati kakšne tečaje o rokovanju s temi stvari, ker roko na srce niso nedolžno "orodje", pa da bi tam tudi dali kak nasvet za tovrstni lov!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  10. #260
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    Tale gospod Kuna pa ne bo več jajc kradel ter kokoši dušil.
    Mal me čudi, da ni bilo nikjer jajca v bližini?! Predvidevam, da ga je odnesla druga kuna.

Stran 26 od 45 PrvaPrva ... 1622232425262728293036 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •