Stran 23 od 45 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 221 do 230 od 444

Tema: Pasti

  1. #221

    Privzeto

    Super enkratno Mugo!

  2. #222
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Mugo dej nam še spol povej...
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  3. #223
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Hunter je objavil: Pokaži objave
    Mugo dej nam še spol povej...
    Gospod kuna je bil.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #224

    Privzeto

    Dolgi a je se je že kaj prijelo?Pa hunter teb tud kaj?Pomoje sta jo mela predolg časa v gnoju? hehe

  5. #225

    Privzeto

    Veš kaj je! Sem imel nastavljene obe pasti pa nič,okoli pa vse preletano od kune! Pol mi je šele vžgalo! Bil je preveč mraz,pr -15 je tista šoja tako zamrznla gor na past da jo kuna niti povohat ni hotla,je šla raje po "frišno"
    Bomo vidl zdej,če bo kaj več uspeha ko bo manj mraz.....


    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #226
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Danes sem jo šel izkat,ker me čez vikend ne bo,nič ni blo ujeto,bom naslednji teden zamenjal lokacijo.....
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  7. #227

    Privzeto

    Pr men tud nič ni,pa sem jih prej zmeraj tam mel!Bo treba še drugo past dat v igro!Zdej mam dopust bo lažje!

  8. #228
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Veš kaj je! Sem imel nastavljene obe pasti pa nič,okoli pa vse preletano od kune! Pol mi je šele vžgalo! Bil je preveč mraz,pr -15 je tista šoja tako zamrznla gor na past da jo kuna niti povohat ni hotla,je šla raje po "frišno"
    Bomo vidl zdej,če bo kaj več uspeha ko bo manj mraz.....


    lp

    Malo podkuri spodaj .

  9. #229

    Privzeto

    Malo podkuri spodaj .
    Hehe! Bom premislil....... eno veco kocko spodej,pa bo toplo celo noč........
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #230
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto past

    Jaz sem mel pa včer ravno prijatla Hunterja na obisk in sva skupaj odšla preverit kako je z mojo pastjo. Že na daleč sem opazu, da je okrog pasti na sveže prehojeno, na mestu kjer je past pa nobene žvali. Ko se nekolk približam vidm, da je past sprožena in prazna, v njenem "objemu" je bilo le nekaj lisičjih dlak, vaba pa tud skoraj nedotaknjena. Zgleda, da je ta past nekolk premajhna za lisico in je zmaknila svoj gobček. A ima mogoče kdo kakšno idejo, kako naštimat to past oziroma vabo, da bi lahko ujel tud lisico? Potem sva s Hunterjem poiskala odlično lokacijo v zapuščeni kolibi, kjer sva obsledila kuno in mojstrsko nastavila past. O uspehu bom poročal.:icon_:

Stran 23 od 45 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •