Stran 11 od 45 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 444

Tema: Pasti

  1. #101

    Privzeto

    mam ene dva doma od deda. Ko boš prišo okoli ti ga pokažem ni neka kunšt za vas mizarje pa itak pet minut dela. Samo je problem ker ujameš žival živo in pol jo moraš še na nek način pokončat.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  2. #102
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat luka je objavil: Pokaži objave
    Samo je problem ker ujameš žival živo in pol jo moraš še na nek način pokončat.

    LZ L
    To je pa res problem :icon_:
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  3. #103

    Privzeto

    Pah je sicer zanimiva reč,ampak če ni zares dobro narejen je bolje da se ga ne postopiš delat!Mene je naučil nek poklicni lovec,ki jih na pah zelo uspešno lovi! Da pa se bo izrodil pa verjamem in pošteno povem,da mi je prov malo mar,če nobenga več ne vidim v gmajni! Rzlogov za to je več!
    Imaš pa več varijant,kako to narediš......
    1.) Zdeva je nezanesljiva (se ne sproži dobro,če recimo pade sneg,se malo stopi in zamrzne)
    2.) Zabijanje kolov v drevo gre na k...... marsikateremu lastniku gozda
    3.) Velikokrat ti ga sprožijo šoje in drugi ptiči,ne glede na to koliko zavaruješ zadevo
    4.) Obisk "neprijatelja" - Meni so že 2 ukradli
    5.) kuna ni takoj mrtva (kot recimo pri "škopcu)

    ........ in še bi lahko našteval,tako da, jebat ga,jest ga ne nardim nobenga več,zdej mam "škopce" in bom lovil na to! Prednost teh pasti vidim tudi v tem,da jo lahko dobro prikriješ in zavaruješ,da ne more zraven mačka ali pes,tako da je res samo za kune!!!
    Ob priliki pa bom poslikal enega mojih "bivših" pahov in sliko prlimov...

    lp in lz
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #104

    Privzeto

    Jaz moram pa narest ene par pahov,teli skopci so od hudiča mam enga taga čudnga ga bom slikal pa fotko prlimal,sam se lansko leto sam ujel vanjo hehe,pismo sem mislil da bom brez prstov ustal je tak manjši narejen prav za kune!Ena ameriška zadeva!

  5. #105

    Privzeto

    Ja sej pravijo da je jaga zdravju škodljiva., če ne zdravju pa vsaj jetra trpijo.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  6. #106
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Jaz moram pa narest ene par pahov,teli skopci so od hudiča mam enga taga čudnga ga bom slikal pa fotko prlimal,sam se lansko leto sam ujel vanjo hehe,pismo sem mislil da bom brez prstov ustal je tak manjši narejen prav za kune!Ena ameriška zadeva!
    No če bi imel tako kot jo imava midva z dolginom bi zagotovo bil brez prstov.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  7. #107

    Privzeto

    Ja Zober. najmn brez prstov bi ostov! če ne brez roke! Pobjonarco rastena v prafaktorje,colarco pa "samo" polom!!!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #108

    Talking Past

    A to mata za medveda a kuko???:icon_::icon_:

  9. #109
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Smile Pasti

    Lp!

    Capra! Sta slišala, da je volk na Pokljuki sedaj se pa "troštata", da v dolino "zakret"!

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  10. #110

    Talking past

    Ti poj če colarco zvom bo pa vovka tud.:icon_::icon_:
    Je8emti če v to kšn ta zelen brav bo spet cev hudič:icon_::icon_:

Stran 11 od 45 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •