Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 33

Tema: Razpis za znak otroških strani "foruma LOV"

  1. #11

    Privzeto

    Ufff.... precej široko zastavljeni cilji. Ideja je super, zagnanost tudi vidim da je. Kolikor bo v moji moči in ko bom imel čas bom z veseljem pomagal. Potrebno pa se je zavedati, da to ni lahko. Če sem odkrit tudi bolj slabor razumem kako bi naj vse skupaj v bistvu delovalo. Kot kaki kvizi o živalih in naravi, članki o živalih, predstavitev lovstva na enostaven način, igre,....? Izpeljava ne bo lahka, je pa vsekakor potrebna za našo prihodnost. Potrebno bo pritegniti čim več ljudi k sodelovanju. Biološka učilnica iz OŠ Most na Soči je čudovita, mi pa bi lahko podobno učilnico naredili virtualno. Ni enako, je pa bolje kot nič! Le dobro bero fotografij in pa spremljajočih besedil je potrebno pridobiti.

    Lep lovski pozdrav!
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Janez L je objavil: Pokaži objave
    Lp!
    ...
    S springerjem imava v načrtu, da bi forum startal z začetkom novega šolskega leta, ...
    Strani, Janez, strani! Forum je tole po čemer sedaj kracava, ono pa bodo otroške lovske strani.

    LP

  3. #13
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking Upss, no pardon...

    Lp!

    Ja šefe, tako je to, se moram še malo privaditi na pomene, ker sem tu čist nov in še...čist nor... he, he....

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Jaz sem si pa to takole zamislil: in sicer da bi na vrhu tega grebena, ki ga ima naš merjasec kot logo te strani sedela sovica...tako bi bilo oboje skombinirano, predstavljalo bi temelje starejših in pa nadgradnjo mladih....

    kaj mislite?

  5. #15
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Znak

    Lp!

    Brakir, spoštovanja vredna ideja.

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Janez se čem lotit risanja? pač zdi se mi da bi se tako tudi simbolno povezali starejši in pa mali radovedbneži...sploh pa najdem na te dve živali veliko simbolike in samo pozitivno in zdi se mi kar Ok ideja.... kaj torej mislite?

  7. #17
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Brakir, po mojem bi bilo fino videti kakšen osnutek, potem pa bi se naprej pogovarjali ali nam je všeč, je simbolno primeren ipd. Torej kar svinčnik v roke!

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Velja šefe vaša željka je zame ukaz!
    bom samo da me moja drga zdej za vikend spusti z rok...

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Povezava 833
    No ja to je moje skromno delo v nekaj min. Upam da vam je všeč! Sicer pa vsaka konstruktivna kritika dobrodošla, pa še kaj popravim.

  10. #20
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Meni je všeč.:icon_: Prav lepa hvala za prispevek.
    Pujska bi sicer zamenjali točno z obstoječim logom, kakršnega pač imamo in nadenj dodali tvojo Uharico.
    Kakšno je mnenje drugih?

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •