Stran 4 od 13 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 126

Tema: 7mm Remington Magnum

  1. #31

    Privzeto

    Lahko je usodna kombinacija mehke krogle in velike zadetne hitrost..

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Tudi sam imam 7 mm rem mag in lahko rečem da je primerljiv lepi glatbi,ko se ga navadiš brez njega ne moreš.Z njim lovim vso parkljasto divjad,od srne,do gamsa.Ko sem prvič z njim uplenil gumbarja sem se zaljubil v ta kaliber od takrat naprej me še pustil na cedilu.Nekaj časa sem uporabljal Normo Vulkan 9,7 nato pa sem municijo zamenjal sedaj uporabljam RwS BRINeKE TIG 11.5.Mnogi pravijo da so potpludbe in da trga,jst pa odgovarjam da je za močno orožje to povsem normalno in če po pravici povem je bolje da malo odtrga kot da potem išeš s psom,sicer pa ni tako grozne škode kot nekateri pravijo.

    Veliko je bilo na začetku ugibanj ali je predaleč ali je preblizu,z 7 mm rem mag ni nobenih pomislekov o daljavi.

    Kaj naj rečem ta puška je dobra deklina,ki ne sekira,ki spregovori ko si želiš in vedno znova nasmešek na obrazu pričara.Pa naj še kdo reče da ni idealna partnerica.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  3. #33

    Privzeto

    Strinjam se z Hunterjem, bolje pol kilograma reber v kanto kot pa iskanje z psom.
    Samo pri 7mm Rem mag v kombinaciji z srnjadjo pridemo hitro doizraza "preveč ubiti". Najbrž veste o čem govorim

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Nisi edin ki me podpira,veliko pa je tudi takih ki nama nasprotujejo,sam pa najbolje vem kaj hočem dolg in sigurn strel.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  5. #35
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Jaz pa trdim to za 7X64, ki je zame najboljši kaliber in lovim z njim od prvega dne, čeprav imam tudi druge. Trgajo pa itak vsi. Celo kozo in sitega volka ne moreš imeti :icon_:.

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Tudi s teboj se čisto strinjam,tako je tista puška ki ti leži in ki si z njo uspešen je enostavno tvoja najbolša tko pač je zame za parkljasto divjad je to 7 mm rem mag,ko grem pa na zveri je pa spet druga pesem....ponavadi pa je tkako da si svoje puške najbolj navajen če si pa z njo uspešen je pa tko številka 1.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  7. #37

    Privzeto

    slučajno, sem na internetu naletel na to in mi je takoj padla v oči :icon_:

    pa se vseeno ne morem odločiti če bi jo vzel, saj imam rad manjše kalibre.

    če bi bila 222 rem, jo takoj vzamem (ker .243 win in 30-06 že imam )

    kakšen pa je odsun, ko pravide da je tako velik.....

  8. #38

    Privzeto

    "Ja,če se ne morš odločt jo pa u štacun pust!"
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat hunter1 je objavil: Pokaži objave
    kakšen pa je odsun, ko pravide da je tako velik.....
    Odsun ni nič posebnega, imamo eno tako pri hiši pa je odlična zadeva. O odsunu razmišljaj, če misliš postrelit na tarčo po 100 strelov na dan, za uporabo na lovu pa odsun ni pomemben. Vsaj jaz prav nič ne razmišljam ali me je puška sunila bolj ali manj pri strelu na divjad. Takrat me zanimajo povsem drugi rezultati strela. :icon_:
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #40
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Hunter1 če že sedaj razmišljaš o odsunu z njo ne boš nikoli nič zadel ker se jo že sedaj bojiš. Med drugim pa te puška najvčkratr udari toliko kot sam hočeš.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 4 od 13 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •